UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zimowe pomysły

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #41

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
HORSZCZAR napisał:Kompletnie nie mój klimat ale dzięki :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #42

  • marek
  • marek Avatar
Cuba napisał:
Dwa lata temu syn malował zbiornik ,błotniki, boczki lakier perła u pierwszego z brzegu lakiernika samochodowego i zapłacił 500 zeta.
i chyba ja też tak zrobię muszę tylko poszukać dobrego lakiernika
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #43

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Dwa lata temu syn malował zbiornik ,błotniki, boczki lakier perła u pierwszego z brzegu lakiernika samochodowego i zapłacił 500 zeta.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #44

  • HORSZCZAR
  • HORSZCZAR Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #45

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Marku moja gwiazda jest w czarnym macie i to pięknym czarnym macie :-) kosztowało mnie to jakieś 250 pln :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #46

  • marek
  • marek Avatar
W związku z nadchodzącą zimą postanowiłem że pomaluje swoją gwiazdkę na czarny mat w karbonie wybór padł na Garaż Czarodzieja gościa zna prawie cała brać motocyklowa i nie tylko ale ceny ma z kosmosu za dwa błotniki plus zbiornik wycenił na 2000tyś na odchodne powiedział że może mi to zdemontować za kolejne 500zł może ja przesadzam i taką kasę trzeba położyć może ktoś z was wie jakie są koszty gdzieś indziej www.garazczarodzieja.pl/aktualnosci.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #47

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
krzych1200 napisał:
Dobrze że napisałeś ...naciągnąć :blush: :S
Głodnemu chleb na mysli :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #48

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Dobrze że napisałeś ...naciągnąć :blush: :S
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #49

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cuba napisał:
Wykrzyknik piszesz że dzialasz cos z siedzeniami.
Masz może namiar gdzie dostac taka ekstra grubą skóre w której da sie coś porzeźbić w kolorze naturalnym oczywiście?
Mam taką skórę i jak chcesz mogę Ci wyżeźbic co tylko chcesz :-) jak przyślesz stelarz mogę Ci od razu go obszyć, naciągnąć i zaimpregnować :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #50

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Cubo ja wcale nie popieram kupowania gotowych podzespołów. Przecież to napisałęm powyżej. :-)
chodzi o to że wolę zrobić projekt i dać komus kto ma pojęcie jak to wykonać niż samemu zrobić cos co będzie brzydkie.
Też uważam że sprzęt powinien być indywidualnie zbudowany i przerobiony ale... Musi mieć to ręce i nogi.
I jesli kogoś rajcują np wydechy z rur jakie mam do wody i w dodatku obleśnie pospawane to jego sprawa. Ja widząc taki motocykl mam o właścicielu tylko jedno zdanie - paździoch....
Nie masz kasy nie przerabiasz, lepiej zrobić to poźniej lub w kilku krokach niż od razu ale niechlujnie. Najlepszym dowodem były Junaki gdzie wstawiano widelce od Jaw albo MZ, odcinano tylny blotnik i wstawioano kiere od WSK i mowiono ale mam zajebistego choppera... Gdzie rama była podniesiona przodem do góry i wyglądalo to koszmarnie...
Uważam że nie każdy nadaje się do budowy motocykli, nie każdy może śpiewać czy być pilkarzem.
Ja rozumiem, że mimo że niE potrafią sprawia im to frajdę ale... ja śpiewać nie umiem i ludzi tym nie katuję a pewnie jak bym napisał piosenkę też był bym z niej dumny tylko co z tego jak by uszy ludziom więdły....
To samo tyczy się motocykli, mam prawo negować tego typu przeróbki i to robię. Bo widząc kogoś kto jeździ obleśnym motocyklem, zrobionym niestarannie i niedokładnie robi mi sie żal zniszczonego motoru...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #51

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Wykrzyknik piszesz że dzialasz cos z siedzeniami.
Masz może namiar gdzie dostac taka ekstra grubą skóre w której da sie coś porzeźbić w kolorze naturalnym oczywiście?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #52

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Wykrzyknik po części sie z toba zgadzam.
Nie chodzi oto żeby robic cos na siłe.
Chodzi oto zeby nie robić klockow lego z częsci Hd czy od od Malego(ten co wygrał cos tam w Budapeszcie) tylko żeby to było zbudowane według własnej koncepcji , wykonane z gustem i smakiem i oczywiście perfekcyjnie w każdym szczególe. Wcale nie znaczy ze Maly wykona kiere i pospawa lepiej odemnie ,czy od wójka Józka który ma entą kategorie zawodowego spawacza.
Jak mam do wyboru kuriakina czy wykonac cos wg wlasnego pomysłu i dac pochromować -droga dalsza i czasami droższa ale wybiore to drugie.
Aze czsami przerabiane sprzęty wyglądaja jak od wiejskiego spawacza to i co z tego ,nie kazdy ma kase i umiejetności ale ma pomysl i chce coś zrobic a nie siedzieć na na kanapie z pilotem i szukać zabawek z katalogu.
Zapytajcie kolesi który ma wiecej satysfakcji ze swojego dzieła ten co wyspawal kiere w piwnicy czy ten co se kupił Customa z katalogu.
Najważniejsze to mieć pasje i zapał i popieram domowych dłubaczy ,rzeźbic Panowie rzeźbić i na zloty . :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #53

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
krzych1200 napisał:
Cuba masz racje ,to tak jak OCC robią ,wszystko pod program w TV.
Rama z stąd ,koła z stamtąd,silnik kupią klepna jeden zbiornik ,pomalują w Wacka w Luizjanie i gites po nagrodę ;)
Swoja drogą kiedyś robiłem sobie motocykl od podstaw na bazie Urala ,cięta rama koło 15 ,kupa toczonych chromowanych rzeczy ,kierownice gięte na kolanie,godziny w garażu.Pierwsza jazda na przegląd i.... brzdęk na prostej drodze.Przesadziłem z środkiem ciężkości,motocyklem nie dało się jeździć bo się sam wywracał ...... :tandia:
No właśnie Krzychu tak sie skończyło budowanie motocykla samemu... Wywrotką na pierwszej jeździe na prostej drodze....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #54

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Newerku co do cen nie będe się wypowiadał ani do tego czy potnie moja ramę czy nie do póki z nim osobiście nie pogadam. Teraz tnie i przerabia mó wachacz...

Cuba wybacz ale ja nie jadę do gościa i mówię zrób mi moto wedlug swojego widzi misie. Nie mam doświadczenia, sprzętu żeby samemy zrobić ramę!!! Blotniki czy zbiornik...
Nie gniewaj się ale żeby zrobiic coś samemu w pełni tego słowa znaczenia trzeba mieć warsztat, wiedzę i umiejętności.

Nie zamierzam kupować gotowych elementów i składać klocków lego ze stajni HD. Cały projekt, pomysł jest w pełni tworem mojej wyobraźni. Potrzebuję jednak zlecić cześć prac innym. Między innymi zrobienie ramy, zbiornika, blotników, linek, mocowania manetek, lusterek, wydechów, podnóżek. Całą resztę zrobię sam. Znalazłem gościa u którego pod jego okiem będe mógł zrobić sobie kierę. Sam zrobię kanapę, malowanie i cześć drobiazgów.

Już widziałem nie jeden wiejski tuning gdzie na pierwszy rzut oka widać że robione to było w piwnicy u wujka Staszka. Gdzie piękny motocykl wygląda jak kupa. To ma być a bezpieczne, dwa piekne, dopracowane i trzymać spójna całość...

Bez połśrodków, niedociągnieć i dróg na skroty bo wygląda tak a tak bo nie mogłem, nie byłem w stanie zrobić tego inaczej....
Ostatnio oglądałem przerobionego Wildka własnym sumptem gdzie krzywizna błotników nie miała nic wspólnego z jednolitym wygięciem. Widać było z ilu elementów było to robion i nie miało to ani smaku ani wyglądu...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #55

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Cuba masz racje ,to tak jak OCC robią ,wszystko pod program w TV.
Rama z stąd ,koła z stamtąd,silnik kupią klepna jeden zbiornik ,pomalują w Wacka w Luizjanie i gites po nagrodę ;)
Swoja drogą kiedyś robiłem sobie motocykl od podstaw na bazie Urala ,cięta rama koło 15 ,kupa toczonych chromowanych rzeczy ,kierownice gięte na kolanie,godziny w garażu.Pierwsza jazda na przegląd i.... brzdęk na prostej drodze.Przesadziłem z środkiem ciężkości,motocyklem nie dało się jeździć bo się sam wywracał ...... :tandia:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #56

  • Never
  • Never Avatar
Michal koszt nowej ramy to od 5500 w gore, jesli chodzi o przerobienie to watpie zeby Piter sie zgodzil ciąć Twoja rame :blink:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #57

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A dla nie to jakoś nie tak.
Co to za przeróbki motocykli jak prawie wszystko zlecacie profesjonalnym firmom.
A potem gatka ze zrobiłem ,zbudowałem itd.
To lepiej odrazu kupić motocykl z jednej z firm customowych i po zawodach.
Jeżeli ktos mówi ze zbudowal motocykl, lub go przerobił to dla mnie jest jednoznaczne:
-długie godziny w garazu nad obmyśleniem koncepcji
-zkompletowanie materiałów( nie gotowych podzespołów marki najlepij HD ,)
- mozolna rzemieślnicza praca
- złożenie sprzęta ,szlif , glanc i w droge.
Wtedy moge powiedzieć przerobilem motocykl.

Pozdro MK
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #58

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ta sama :-) Yetlaczku no nie do końca. Wszystko zalezy od ceny. Jesli zrobienie ramy będzie w rozsądnej cenie to projekt sie lekko zmieni. To co pokazywałem było na oryginalnej ramie ze zmienionym tylnym wachaczem który już jest przerabiany :-) Szukam felgi na przód 21 cali :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #59

  • Never
  • Never Avatar
Tja, zadzwonie pozniej do Pitra zeby Wykrzyknika zjebal ,zamknal go w malarni i go napierd^%# glowka ramy od Walkirii ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Zimowe pomysły 13 lata 6 miesiąc ago #60

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Wykrzyknik a to nie jest czasami ta firma co Neverowego HDeka robiła ?
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena