UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Substytut ... Harley :)

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #21

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
............ jakby niezłą biała kreske wciagneli, nie ? :faj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #22

  • Gamera
  • Gamera Avatar
No ale co niektórzy pociągnęli ......... :blink:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #23

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Miran, z Harleyowców - jak to określiłeś - za dużo nas tu nie ma. jestem na tym forum, jako były właściciel Yamahy i nie szukam żadnej akceptacji. Nie wiem w ogóle, skąd takie zacietrzewienie wokół wątku H-D i porównania go z WS/RS. Jakoś nie zaobserwowałem tak emocjonalnych reakcji ani z mojej strony, ani ze strony Pitera. Nie ma sensu reagować w taki sposób, jakby jakakolwiek wzmianka o H-D była uderzeniem w świętość motocykli spod znaku Gwiazdy. Temat przy piwie, można porównywać co jest lepsze, co jest gorsze i normalnie sobie dyskutować, a tu prawie zaczyna panować atmosfera, jakbym na wiecu RM powiedział coś złego o Rydzyku :laugh: chłopaki, więcej luzu. O Wy się tak spinacie?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #24

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Prałat napisał:
... Może tak? Może nie. Nie warto się zapierać i mówić nigdy, bo motocykl to tylko rzecz, a rzeczy z czasem się nudzą.

Może i doleję oliwy do ognia ale czy figurki w kościele się nie nudzą??? A jeżeli tak to czemu nikt ich nie wyrzuca? Czyżby z faktu świętości?(świętość z reki ludzkiej) Czy nie ma fanatyków którzy w imię religii zabijają i zabijali (chociażby drogi krzyżowe katolików).
Ludzie tworzą sobie ideały i każdy w sobie wiadomy sposób go traktuje.
Motocykl zamiast zwykłego środka transportu ewoluował do przedmiotu porządania i kultu (kluby motocyklowe czy też gangi).
Harley, Yamaha, Suzuki - to tylko i wyłacznie producenci motocykli. To tak jakby na przykładzie piekarza dochodzić racji smaku chleba na podstawie tej czy innej piekarni. Jak to się zwykło mówić : jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Dobrze, że jest różnorodność w wyborz inaczej zmuszeni bylibyśmy do nudnego wyboru jedego i tego samego produktu. Boli tylko fakt, że nasza rodzima produkcja spoczeła na laurach i olała tak dobre i ciężko wypracowane tradycje. Ech szkoda!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #25

  • Upload
  • Upload Avatar
Cytując wieszcza
"Nie ważne co masz pod dupą, ważne co masz nad nią"
Pozdrawiam
Krzysiek
Megula :praca w toku
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #26

  • marek
  • marek Avatar
Myślałem że temat o HD to takie bicie piany ale widzę że zaczynacie ;walić; z grubej rury trochę to mnie śmieszy bo czyż nie wszystkim chodzi o to samo,dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś ma HD czy MZ ważni są ludzie którzy nimi jeżdżą dlatego wydaje mi się to trochę nie fair żeby do tak błahych spraw poruszać a raczej kwestionować czyjeś kompetencje,także panowie bez urazy niech każdy śmiga na tym co ma bo szkoda życia na takie bicie piany :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #27

  • Miran
  • Miran Avatar
Oj panowie zwyczajnie dajecie się prowokować "harlejowcom" którzy wydaje się że potrzebują u nas potwierdzenia słuszności swojej decyzji natomiast nie wiedzieć czemu nie pieją z zachwytu nad swoim nowym sprzętem na jakimś dedykowanym forum.
Tak to wygląda jak się przyglądnąć z boku tej dyskusji przy czym powiem od razu harley jako taki mnie nie interesuję nie pieję również z zachwytu nad gwiazdką choć oczywiście mnie urzekła bo przecież bym jej nie kupił.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #28

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Nie muszę być w związku z kobietą, by widzieć ilość rozwodów B) Ze śmiechu się nie kulam, ale lubię tę atmosferę podczas ceremonii. Po prostu dziwi mi zdanie niektórych, że oni nigdy nie zamienią Yamahy na coś innego. Może tak? Może nie. Nie warto się zapierać i mówić nigdy, bo motocykl to tylko rzecz, a rzeczy z czasem się nudzą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #29

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
majkelpl napisał:
Prałat napisał:
jednej kobiecie trudno być wiernym, a co dopiero jednemu motórowi :laugh:

No wlasnie a jak udzielasz sakramentu malzenstwa to pewnie smiejesz sie w kulak podczas slow przysiegi ? :polew: :polew: :polew:

I ręce mi opadły...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #30

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Prałat napisał:
jednej kobiecie trudno być wiernym, a co dopiero jednemu motórowi :laugh:

No wlasnie a jak udzielasz sakramentu malzenstwa to pewnie smiejesz sie w kulak podczas slow przysiegi ? :polew: :polew: :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #31

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Tomek...
Nie trzeb być w związku z kobietą żeby wiedzieć jak trudno nie ulec pokusie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #32

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Prałat napisał:
jednej kobiecie trudno być wiernym, a co dopiero jednemu motórowi :laugh:

Z całym szacunkiem Prałacie ale jako duchowny co Ty możesz powiedzieć o wierności do kobiety z jednoczesnym porównaniem tego do motoru :bez:
Chyba, że to czym się pałasz było przysłowiowym błędem życia bo jeżeli nie, to jesteś następnym przykładem bezsensowości dogmatów katolickich w stosunku do wiary w Boga. Sorki, za poruszenie tego tematu ale osobiście kole mnie to w oczy (jestem niewierzącym).
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #33

  • Prałat
  • Prałat Avatar
jednej kobiecie trudno być wiernym, a co dopiero jednemu motórowi :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #34

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
piter 1600 napisał:
wielu z tego forum prędzej czy później przesiądzie się na HD,ale to nie będzie ani moja zasługa ani Prałata.Taka jest rzeczywistość.Yamaha jest dla większości etapem przejściowym.

A na jakiej podstawie tak uwazasz ?
Ja np. nie mam zamiaru ... Gwiazdka zaspokaja w pelni moje potrzeby jesli chodzi o styl, taki rodzaj i typ motocykla chcialem i musialbym chyba w totka milion wygrac aby cos innego kupic :evil:
I bynajmniej nie Harego, ale jekiegos nakeda, klasyka lub wilkiego krazownika typu Goldwing. Znaczy sie miec kilka w garazu :uklon:
Moim marzeniem i celem od lat mial byc duzy cruiser z silnikeim V 2, na gazniku, chlodzny powietrzem a Gwiazdka zwyczajnie powalila mnie na kolana i jest jednym z piekniejszych motocykli. :yee: :win:
Nie mam aspiracji do zapieprzania, palenia gumy, wchodzenia w zakrety na kolanie itp.
A kupowac Harego aby miec podobne cus do Gwiazdki .... jaki tego jest sens :bez:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #35

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Perkusista w pełni się z Tobą zgadzam,to że posiadam HD nie znaczy że jestem jego całkowitym zwolennikiem.Gwiazdę posiadałem trzy sezony,zrobiłem ponad 50 tys km i złego słowa nie mogę o niej powiedzieć.Ale moje zdanie w tym temacie będzie tylko subiektywne.Każde moto w czymś jest lepsze a w czymś gorsze.Więc ja nie będę członkiem HOG ani czegoś takiego jak WRS OG.Jestem członkiem OTM Prudnik a w tym klubie nie ważne kto na czym jeździ,ważne że jeździ i ważne że jest z nami.
I jeszcze jedno wielu z tego forum prędzej czy później przesiądzie się na HD,ale to nie będzie ani moja zasługa ani Prałata.Taka jest rzeczywistość.Yamaha jest dla większości etapem przejściowym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #36

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Nie bronię , ani nie ganię HDka... Prawdopodobnie kupię w niedalekiej przyszłości...
Oczywiście w czterech literach mam czyjeś zdanie na temat tego co mi się podoba...
ale...
Panie Minister !! To , że Ty popadłeś na jakiegoś parcha wyjątkowego, nie usprawiedliwia tego żebyś blokował temat, i "napie..." na tych co mają HDka... To jest tylko Twoje zdanie - zresztą chyba powinieneś zauważyć, że do tej pory to chyba tylko Ty najbardziej się "jeżysz" jak coś pochlebnego zostanie napisane na temat innego motocykla niż tzw. gwiazdka ...
A tak przy okazji... Ciekawe co Ty byś mówił , gdybyś z tą Twoją "gwiazdką" miał takie problemy jak niektórzy koledzy - choćby Ci, przy których motocyklach grzebał Wykrzyknik... Pewnie też po kilku takich wyskokach gwiazdka byłaby "be" !!
Nie ma idealnych rzeczy - motocykli - i W/R S też taki nie jest i nie będzie !!!!
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #37

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie no oczywiście nie będzie żadnych blokad przy tym temacie. Tak jak dział sam w sobie mówi - jesteśmy przy kufelku, tak więc każdy post będzie tutaj miał swojego nadawcę i odbiorcę, tak długo póki będzie się mieścił w ramach zdrowego rozsądku i nie ocierał się o złośliwe obrażanie kogoś czy też przesadny wulgaryzm.
Osobiście jestem zdania że wypowiadanie się co niektórych posiadaczy HD-ków w sposób znacząco przesadnym na korzyść Harleya jest swego rodzaju usprawiedliwianiem się przed własnym "ego" że jednak legenda przerosła oczekiwania własciciela i teraz głupio mu się do tego przyznać - zaznaczam nie wszyscy są tacy. Znam kolesi którzy dosiadając Hadesia przyznają się że gdyby nie te pieniądządze na niego wydane dawno by go posłali w krzaki i przesiedli by się na coś wygodniejszego.
Ja uparcie pozostaje jednak przy swoim - mi się podoba gwiazdka i koniec - jeżeli HD-ek wyda coś co mi się będzie bardziej podobało z pewnością kupię.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #38

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Minister....żadnego blokowania tematu nie będzie :palec: tym bardziej tu, w tym dziale.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #39

  • Gamera
  • Gamera Avatar
:lol: Ministrze wybacz ale rozśmieszyłeś mnie do łez. :laugh: Propozycje mam abyś Przy Swoim Nicku Wspomniał o tym że jesteś byłym nieszczęśliwym posiadaczem HD-ka :woohoo:

Ja proszę Adminów o rozsądek i normalność. Jakiś czas temu ktoś pisał o cenzurze na forum drag stara i spotkało się to delikatnie mówiąc z brakiem zrozumienia z naszej strony, to jak można nazwać to o co prosisz Ministrze. Nie popadajmy w skrajności !!! OK. :mur:

Aha temat jest w dziale przy kufelku pamiętajmy o tym.( ale oczywiście jeśli chcecie to wykopcie temat w pizdu ) :dzieki:

Pozdrawiam Serdecznie :czesc:

ps: Ministrze pogadamy o tym najlepiej przy browarze kiedyś :pi1:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #40

  • Minister
  • Minister Avatar
Pociągnę trochę radykalnie. Czytałem sobie wszystkie posty w tym temacie. Nie mam nic przeciwko wielbicielom HD-ka, chociaż osobiście jestem wobec tego moto na zdecydowane "nie" (byłem właścielem, raczej nieszczęśliwym, HD-ka). Po prostu o gustach się nie dyskutuje. Jednak moim zdaniem na forum dotyczącym Gwiazdek nie może być miejsca dla HD-cji. Dlatego też proszę Adminów o zablokowanie tego tematu i kasowanie w przyszłości wszelkich tematów podobnych w celu uniknięcia niepotrzebnych negatywnych emocji. W końcu to forum założone zostało dla właścicieli i fanów Gwiazdek, a nie HD-ka!!!

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena