UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Substytut ... Harley :)

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #41

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
To mnie właśnie zastanawiało czemu piszący tu twierdzą że przy HD nie będą mogli sami dłubać? Przecież jest o wiele prostrzą konstrukcją....
Zresztą większość sama przy Gwiazdach i tak nie dlubie...
Ja na razi rezygnuję z HD ale tylko ze względu na brak kasy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #42

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
TomHal napisał:
piter 1600 napisał:
Zmiana tematu nie wiem po co.No chyba że substytutem Harleya jest Yamaha.

Piter nie czytasz do końca moich tekstów - szkoda. Albo nie rozumiesz emotionek których się wstawia poto aby uzyskać odpowiedni efekt czytanego tekstu.
Wytłumaczę Ci to na prosty jezyk - to nie forum HD-ków żeby krecić nosem na posiadaczy innych marek, a że Harley należy do grona jednych z pierwszych klasyków (niestety nie był pierwszy) i to on wyznaczył trend brzmienia, wygladu i sposobu budowania po nim innych modeli innych wykonawców to podejrzewam że każdy na tym forum wie! No chyba że byłeś innego zdania - to mam nadzieję że rozwiałem Twoje watpliwości.
Ja osobiście nie jestem zainteresowany HD-cją tylko dlatego że jest HD-cją. Mnie bardziej pociągają motocykle proste w swej budowie, surowe w technice i ładne dla oka. Jeżeli postawisz przede mna motocykl na którego widok zabłysną mi oczy bez wątpienia będę robił wszystko aby go mieć. Na dzień dzisiejszy HD-ek nie robi na mnie takiego wrażenia a uwierz mi mogę sobie na niego bez większych problemów pozwolić.

Pozdrawiam

Lewa w górę!

Po pierwsze czytam wypowiedzi wszystkich,nie tylko Twoje i zawsze do końca.
Po drugie to nie ja jestem założycielem tego tematu.
Po trzecie jest on w dziale przy kufelku i na każdy temat można się tu wypowiadać.
Po czwarte pojeździłem na każdej z omawianych maszyn trochę i mam porównanie.
Następnie to Yamaha jest bardziej skomplikowana w budowie niż HD.
Nikt Ci nie każe kupować HD.
Jeśli Ci temat nie pasuje to wyślij go w kosmos.
Pozdrawiam i lewa w górę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #43

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Kurcze a i tak wiekszosc laikow jak podjezdzamy Gwiazdkami mowi: fajny Harley, prawda ?
No i mamy łosz and goł :naj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #44

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
piter 1600 napisał:
Zmiana tematu nie wiem po co.No chyba że substytutem Harleya jest Yamaha.

Piter nie czytasz do końca moich tekstów - szkoda. Albo nie rozumiesz emotionek których się wstawia poto aby uzyskać odpowiedni efekt czytanego tekstu.
Wytłumaczę Ci to na prosty jezyk - to nie forum HD-ków żeby krecić nosem na posiadaczy innych marek, a że Harley należy do grona jednych z pierwszych klasyków (niestety nie był pierwszy) i to on wyznaczył trend brzmienia, wygladu i sposobu budowania po nim innych modeli innych wykonawców to podejrzewam że każdy na tym forum wie! No chyba że byłeś innego zdania - to mam nadzieję że rozwiałem Twoje watpliwości.
Ja osobiście nie jestem zainteresowany HD-cją tylko dlatego że jest HD-cją. Mnie bardziej pociągają motocykle proste w swej budowie, surowe w technice i ładne dla oka. Jeżeli postawisz przede mna motocykl na którego widok zabłysną mi oczy bez wątpienia będę robił wszystko aby go mieć. Na dzień dzisiejszy HD-ek nie robi na mnie takiego wrażenia a uwierz mi mogę sobie na niego bez większych problemów pozwolić.

Pozdrawiam

Lewa w górę!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #45

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
I tu się w obu sprawach z Tobą zgadzam. :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #46

  • Gamera
  • Gamera Avatar
HD tak samo są SUPER :slonce: :dzieki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #47

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Tak samo nie załapałem zmiany nazwy tematu (czyżby jakieś ukryte marzenia :x albo ........albo co gorsza kompleksy) ;)

Co do gwiazdek to wiadomo że są po prostu SUPER :slonce:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #48

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Zmiana tematu nie wiem po co.No chyba że substytutem Harleya jest Yamaha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #49

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Właśnie siedziałem na allegro... Maka faka choroba HD zaczyna mnie dopadać baardzo intensywnie ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #50

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Też byłem i jestem zdania, że w przypadku RS/WS kopia (cover) przerosła oryginał, co nie zmienia faktu, że często spotykałem się z pytaniami, czy to Harley? :laugh: Ale - wrzucę kamyk do ogródka ideału - do końca nie mogłem się pogodzić z klepiącymi zaworami :evil: Teraz mam spokój i nie muszę wysłuchiwać tłumaczeń, że silniki chłodzone powietrzem już tak mają.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #51

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Nie no Gwiazdki rulez :-)


przynajmniej do momentu jak nie będzie kasy na HD ;-)

A tak powaznie Roadek będzie moją wilką miłością do końca zycia. Czy będe latał nią, czy HD czy Suzuki to pierwsza miłość nie rdzewieje. Mam nawet projekt na tatu z pinupową laską na gwiazdce na drugie przedramie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #52

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Czasami substytuty przeinaczają się same w sobie za przykładnie porównań i tutaj stety nasze gwiazdki przerosły oczekiwania (zamierzone) producentów jak i samych użutkowników - tak więc tak ma być :evil:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #53

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
No nie do końca się zgodzę ale :-) :niewidzi:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Substytut ... Harley :) 13 lata 5 miesiąc ago #54

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Sorki za zmianę w nazwie tematu jednak wychodzę z założenia że motocykliści dosiadający gwiazdek widzą Harleya jako substytut a Harleyowcy odwrotnie ale to z pewnoscią na innym forum tematycznym.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #55

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
majkelpl napisał:
wykrzyknik napisał:
Proszę Cię Majki nie wypowiadaj się więcej w kewsti WRS OG skoro Twoje przynależenie do klubu ograniczało się do FUNU z posiadania kolorowych naszywek!!!

Co Ty wiesz stary o moich pobudkach bycia w tym klubie i wystapienia z niego i jakim prawem mnie oceniasz ?
Skoncz prosze te swoje podjazdy do mnie bo smieszny sie stajesz.
I koniec o tym bo nie ten temat po to jest.
A Piter1600 najlepiej opisal zasade wspolnych jazd i spotkan :naj:
Sory ale nic o Twoich ,,pobudkach nie mówiłem" ;-) Czytamy ze zrozumieniem....

Gamera święte słowa :goo:

Marku dokładnie, choć nie do końca o kasę chodzi. Trzy lata temu byłem bliski kupna HD, miałem i kasę i chęci ale... Doszedłem do wniosku że najpierw coś małego. Miałem przerwę w lataniu i postanowiłem kupić Drag Stara. Sportster nie wchodził w grę, nie ta linia, nie ten silnik.
Teraz owszem, gdyby nie ta kasa to w garażu stał by teraz wypasiony custom ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #56

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Kasa nie jest taka wielka jak kiedyś.Teraz można wyrwać ładnego HD za normalne pieniądze.Sam kupiłem w USA Road Kinga z 2004 ubranego w idealnym stanie za 35 tyś zł na gotowo.Wprawdzie parę rzeczy dołożyłem już do niego,ale zawsze się coś dołoży.Zrobiłem w tym sezonie 11 tyś mil i nic nie odpadło :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #57

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Bo nie ważne co się komu podoba, tylko, żeby można było za cycka potrzymać :-).

Nie oszukujmy się - główną przesłanką jaka nas powstrzymuje przed "spróbowaniem" HD jest kasa. Taka jest prawda, ale nie wszyscy się przyznajemy. Wszystkiego chciałoby się w życiu spróbować, żeby potem mieć porównanie i wiedzieć co jest dla nas najlepsze ... tylko ile K...A można spłacać tych kredytów !!! :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #58

  • Upload
  • Upload Avatar
Witam
Bardzo lubię takie dyskusje kiedy to ideologia sprowadza się do prostych wyborów zawoalowanych w pytanie typu: " Jasiu a ty bardziej kochasz mamusię czy tatusia"
Niewiele w życiu się nauczyłem, ale staram się. Jedno wiem na pewno "O gustach się nie dyskutuje"
Wszelkie tego typu rozmowy kończą się słabo.
kto chce i lubi takie dywagacje, proszę bardzo taki ma gust
pozdrwiam
Krzysiek
Megula
p.s coś mnie dziwna wena na pisanie wzięła (to pewnie przez żonę)

P.S.2
Prałacie
WRM MC Straci fenomenalny PR (o człowieku nie wspomnę), na ich miejscu stanął bym na głowie by utrzymać takiego członka (choć wiem jak to brzmi)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #59

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Generalnie uważa się, że to środowisko H-D usiłuje się izolować i wyróżniać. Ale coś mi tu pachnie także tym, że ludzie spoza tego środowiska sami tworzą taki rezerwat H-D. Mi osobiście na serio nie przeszkadza, na czym kto jeździ.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #60

  • Gamera
  • Gamera Avatar
....."Powiem krótko jestem człowiekiem który lubi V-twiny i lubi na nich duuuuużo jeździć." .....

Maciek i to jest to!!! :dobrarobota (Pozdrawiam Cie Serdecznie)


Jest wiele pięknych motorów z różnych stajni (co nie) i to co się komuś podoba to jest wyłącznie jego sprawa. Niektóre teksty i jakieś chore ideologie dodane do tego są przesadzone i nie smaczne. Czy tak ciężko załapać że dla wielu użytkowników jest to ich najpiękniejszy i najlepszy motocykl (czy to H D ,Yamaha ,Honda i wiele innych, bo tak qrwa i już).
Ludzi dzielimy na mądrych i głupich ( w porządku i na kutasów ) I tak jak i w gronie posiadaczy H D są obie grupy tak samo jest z posiadaczami Yamah i całej reszty.

Obyśmy na naszej drodze spotykali tylko tych mądrych.

PZDR ALL :yee:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena