UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Radeo

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #61

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Jakiś czas temu pisałem, że szyba to fajny wynalazek i dalej to podtrzymuję, ale czasem trzeba wziąć "byka za rogi". Tak dla ... satysfakcji, że dało się radę. Wiem, że wielu jeździ na stałe bez szyby i wielki szacun. Ja jestem zwolennikiem "na co dusza ma ochotę". Kilka żuczków też przyjąłem na klatę i nogi, że siniaki kilka dni wisiały. Najbardziej jednak wkurza to, co na twarz idzie. W dalszą trasę i na wakacje zdecydowanie pojadę z szybą, ale na relaksik wokół komina chętnie pojadę bez szyby.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #62

  • wlodi
  • wlodi Avatar
Potwierdzam. Jechałem z Wrocka do Bydgoszczy bez szyby ( bez kurtki ), ciepło, fajnie... i nagle jak coś mi nie przy... doli po łapach za chwilę w klatę :boks: ... i odechciało mi się jazdy bez szyby. Siedziałem tam tydzień i zastanawiałem się czy czasem moja małżowina nie dostanie "polecenia" na wysłanie szyby pocztex-em. Nieee dzięki, szyba zamontowana, odechciało mi się... :lek:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #63

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... może jestem lamer, 200 km bez szyby, cały czas ponad 120 km/h ... pierdolę to ... szyba ponownie na miejscu :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #64

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
majkelpl napisał:
Szyba jest dla lamerów :zab:
Caly urok Wildka to wlasnie bez szyby i smiganie w orzeszku ... Ja tak jezdze i trudno, spinam dupe i jade. Chusta na twarz i sruuuuu.
Chusta jest też dla lamerów :D
majkelpl napisał:
No i oczywiscie jazda bez szyby wymusza jazde max do 130 km/h bo potem tu juz nie jest frajda B)
Jedyne co wymusza redukcję prędkości, to gdy dupę zwiewa na siedzenie pasażera :D

Parafrazując znane powiedzenie o Rosji - motocyklista to stan umysłu, a nie stan posiadania :) i prostą konsekwencją tego jest wniosek, że motocyklista nie może mieć równo pod sufitem.

By nie było, że się wymądrzam, choć sam nie próbowałem - mam za sobą trasę do Wa-wy przy 29 stopniowym upale, bez szyby i chusty, za to w krótkim rękawie. Powoli też nie jechałem, na co mogę przedstawić urzędowe poświadczenie ;) .
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #65

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Twardziel :$: wszystkie kobiety twoje one ponoc lubia macho a po takiej jezdzie ti i muchy zlizuja z ciebie tak sa pewnie podniecone tymi orzeszkami Opsds orzeszkiem :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #66

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
eniu napisał:
szacun dla bezszybowców !

Szyba jest dla lamerów :zab:
Caly urok Wildka to wlasnie bez szyby i smiganie w orzeszku ... Ja tak jezdze i trudno, spinam dupe i jade. Chusta na twarz i sruuuuu.
Oczy łzawia, muchi i inne dziadostwo rozbija sie na okularach ale jadem !!!! :chop:
No i oczywiscie jazda bez szyby wymusza jazde max do 130 km/h bo potem tu juz nie jest frajda B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #67

  • Powalla
  • Powalla Avatar
eniu ja dokładnie tak samo myślę (szyba to komfort , a bez szyby to wygląd) więc kupiłem na początku sezonu mała szybę allegro.pl/szyby-motocyklowe-yamaha-xv-1600-wild-star-i4370687586.html . Montaż banalny więc myślałem że po prostu do przejażdżek "dookoła komina" będę jeździł z małą , a na dłuższe wypady zamienię na dużą (max 5 min roboty) ale ...tak się przyzwyczaiłem do tej małej szyby że dużej w tym sezonie nie używałem wcale i w końcu sprzedałem ;)
Podczas jazdy wieje oczywiście więcej jak z dużą ale powietrze omija klatę i nie ściąga mnie z motocykla ...różnica w porównaniu do jazdy bez szyby jest bardzo duża . Mogę dodać ,że jest na tyle komfortowa iż w szczękowym kasku jeżdżę praktycznie cały czas ze szczęką dźwigniętą do góry, ba a jazda w "orzeszku" też nie jest "duszącym przeżyciem" B)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #68

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #69

  • eniu
  • eniu Avatar
Jazda bez szyby to jakaś masakra(oczywiście dla mnie)zanim sprzedałem radka bogdanowi zdjąłem sobie szybę dla ciekawości jak się jeździ i zobaczyłem,nie dało się jechać,łzy to mi tak leciały z oczu,że momentami musiałem prawie wyhamować do zera.Po dwóch takich krótkich wypadach szyba znowu ozdobiła moją gwiazdę a ja mogłem dalej cieszyć się jazdą.
pozdrawiam
szacun dla bezszybowców !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #70

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... Wemar przerabiałem to niejednokrotnie ... chusta zawsze pod ręką B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #71

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Jeśli jeździsz w orzeszku, bez maski lub chusty, to lepiej nie ruszaj szyby, bo poznasz jak twarde potrafią być małe muszki. :polew:
Od jakiegoś czasu jeżdżę bez szyby i poznałem to uczucie - czasem czuje się tak, jakby ktoś sypnął garścią piachu.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #72

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... łoki, jutro spróbuję :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #73

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
wywal jeszcze szybę bo pasuje jak pięść do oka. Z tyłu golas z przodu ubrany. Jak już to już!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #74

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Darecki wrzucę jak dojdą, jutro ma być nadana paczuszka ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #75

  • Darecki
  • Darecki Avatar
artek napisał:
... najuboższa wersja Radeo, sakwy i kufer Sako sprzedane, czekam na zestaw od Dudziaka





Jakis czas temu jak bylem w Pl-u wpadlem do dziadka tez chcialem od niego zamowic kustomy ale czasu nie bylo bardzo jestem ciekaw twojej wersji :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #76

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
No fakt, jakiś taki goły się zrobił :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 9 lata 9 miesiąc ago #77

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... najuboższa wersja Radeo, sakwy i kufer Sako sprzedane, czekam na zestaw od Dudziaka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 10 lata 10 miesiąc ago #78

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... zmiana wydechów na V&H Long Shot i kilka pierdółek ... ps. staram się dokumentować zmiany ... niedawno miałem przyjemność "pośmigać" Raiderem i kto wie ...


Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 11 lata 1 miesiąc ago #79

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... sprężyna ma juz zmieniony "nastaw", co do piórnika, dzięki za sugestię :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Radeo 11 lata 1 miesiąc ago #80

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Artek ten piórnik z przodu na dobre Ci nie wyjdzie. Wiekszy dołek i masz wgniotę na błotniku. Kilku z kolegów już to przetestowało. A co do tyłu to przy pełnym dociążeniu pamiętaj o dociągnieciu sprężyny inaczej każda nierówność odbije się dobiciem. Wiem co piszę sam to już wyćwiczyłem. Z kg w Radku/Waldku nie ma co przesadzać nie lubi tego. :wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): artek
Czas generowania strony: 0.075 s.
Zasilane przez Forum Kunena