UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prace zimowe

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #201

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Minister napisał:
Kurde urobiłem się po pachy ale udało mi się doczyścić wszystkie szprychy w obu kołach. Lśnią się jak sami wiecie co... . O obręczach to już nie wspomnę. Tak przy okazji to dla chętnych i skłonnych podjęcia się tego (paluszki trzeba mieć giętkie jak panista) polecam coś co dostałem od znajomka. Wygląda jak metalowa wata. Jedziesz na sucho a efekt niesamowity (doczyszcza nawet drobne wżery). Muszę dokładnie wypytać znajomka co to za wynalazek.

Oby do wyjazdu na trasę...... :m1:

:cza:
Poderzewam że za długo nie będą się świecić. Ja jesienią jak zmieniałem piastę w tyle to też wypolerowałem szprychy ale na dzień dzisiejszy już nie mają takiego efektu. To jednak stal a chromik na nich zrobiłby swoje ale to koszt że ho ho.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #202

  • Minister
  • Minister Avatar
Kurde urobiłem się po pachy ale udało mi się doczyścić wszystkie szprychy w obu kołach. Lśnią się jak sami wiecie co... . O obręczach to już nie wspomnę. Tak przy okazji to dla chętnych i skłonnych podjęcia się tego (paluszki trzeba mieć giętkie jak panista) polecam coś co dostałem od znajomka. Wygląda jak metalowa wata. Jedziesz na sucho a efekt niesamowity (doczyszcza nawet drobne wżery). Muszę dokładnie wypytać znajomka co to za wynalazek.

Oby do wyjazdu na trasę...... :m1:

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #203

  • peacemaker
  • peacemaker Avatar
To pięknie, widzę że pomysł kierunków został wcielony w życie, uznanie :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #204

  • Upload
  • Upload Avatar
już oponka powinna być u ciebie, wymiana na mój koszt
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #205

  • NightRider
  • NightRider Avatar
NO widzę że Megula II skończona no i chyba już gdzieś nią śmignąłeś. Jeśli się dobrze prowadzi toooo ... robimy machniom.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #206

  • Minister
  • Minister Avatar
Po prostu czad! Sam nie wiem co najlepsze. Wszystko jak z innej bajki. Jakbym miał wybierać to najlepszy jest ten wodzik zmiany biegów wyglądający jak prosty łańcuch. Upload, jak już wiele razy mówiłem, wielki szacun!!!!!

Niski ukłon.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 1 miesiąc ago #207

  • Upload
  • Upload Avatar

Uff...
To już prawie koniec
Jeśli da się na tym jeździć to będzie super
Wyszło amatorsko ale całkiem wesoło

W realu wygląda inaczej ...

Jeszcze źle podciąłem błotnik przy wahaczu i trochę ociera a że nowy klakier to przyda mu się nowy sznyt w sumie to na dziś mi się nie chce robić a bardzo che jeździć.
Wybaczcie bałagan ale byłem zmęczony i nic nie posprzątałem
Pozdro
Krzysiek
Megula 2010 reaktywacja!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #208

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
wykrzyknik napisał:
HD ma tasmy czarne, sa sporo droższe od tych które znalazłem w necie. Musze podjechac i pomacac obie.

w katalogu W&W masz po 100euro. na iemieckim ebay mozna znalezcpodobne nie oryginale za duzo mniejsze pieniadze. Roznica tylko taka ze sa azbestowe a nie jak w W&W z maty szklanej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #209

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
HD ma tasmy czarne, sa sporo droższe od tych które znalazłem w necie. Musze podjechac i pomacac obie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #210

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
wykrzyknik napisał:
Znalażłem oploty, tańsze niż te Które podesłał Bukol. Jedny problem ,są biale. Jak podjadę do lakiernika to powie oczywiście mzna pomalowac w końcu wexmie za to kasę. Ja mam tylko niepewność czy można takie oploty malować i czy lakier nie będzie z tego zchodził.

Pisalem Ci ze ja malowalem bo z czasem wyplowialy. Efekt byl ale chwilowy. Pozniej zaczely sie kruszyc. Nie polecam malowania. Jesli juz to znajdziesz naprawde dobre lakiery wysoko temperarurowe w spraju. cena ok 20zl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #211

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Znalażłem oploty, tańsze niż te Które podesłał Bukol. Jedny problem ,są biale. Jak podjadę do lakiernika to powie oczywiście mzna pomalowac w końcu wexmie za to kasę. Ja mam tylko niepewność czy można takie oploty malować i czy lakier nie będzie z tego zchodził.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #212

  • spider
  • spider Avatar
mi osobiscie zajebiscie sie nie podoba kształt oraz najbardziej szerokosć tylniego błotnika juz drag stary 650 maja ładniejszy kształt i sa szersze o szerokim kapciu nie wspone zreszta nie dawno kupowałem oparcie kuryakyna images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.motocykl-online.pl/img/nowosci/duze_zdjecia/08_2009/transformer/Transformer%2520fot.%25201.jpg&imgrefurl=http://www.motocykl-online.pl/newsy/Transformer&usg=__qSUnXStWLTGLih3znI-KrRe5RwU=&h=450&w=600&sz=24&hl=pl&start=3&um=1&itbs=1&tbnid=9uicdo3jExL1bM:&tbnh=101&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dkuryakyn%2Boparcie%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26safe%3Doff%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1
i chyba jako jedyne z wszystkich moto do których ono podchodzi ma proste mocowania do błotnika wniosek tak ze 4cm wiecej i lalka a tak to bidny ten błotnik oj bidny
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #213

  • Miran
  • Miran Avatar
Wybaczcie że się wtrącę ale gdzie wy tu widzicie poprawę wizualności w naszych motocyklach??
Oczywiście gusta są różne ale jakoś trudno mi to sobie wyobrazić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #214

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
wykrzyknik napisał:
Powiedz mi czy po za wizualnością zmiania się też brzmienie wydechów? Teoretycznie wytłumienie rur i zmiana temperatury bo nie oddaja tyle ciepła co bez nich powinna je trochę zmienić.

Nie mialem okazji porownania oplotow z bez oplotow. Mialem rury 2calowe ktore odrazu oblozylem. Caly pic polega na tym ze nie powoduje one ze rura jest zimniejszy czy cos... powoduja one dogrzewanie spalin przez co lepiej pracuje silnik. Niektorzy mowia nawet o wzroscie mocy ale ja wiekszej roznicy nie widze poza tym ze silnik bardziej gladko pracuje.No a poza tym daja niesamowity kozacki efekt wizualny :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #215

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Powiedz mi czy po za wizualnością zmiania się też brzmienie wydechów? Teoretycznie wytłumienie rur i zmiana temperatury bo nie oddaja tyle ciepła co bez nich powinna je trochę zmienić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #216

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
wykrzyknik napisał:
Dzieki wielkie :-)

Miałem te pasy 2 sezony na motocyklu.
1. Nie sa one 100% czarne lecz szare
2. Przy normalnym uzytkowaniu motocykla tj. czasem slonce czasem deszcz. zaczynaja sie kruszyc. Malowanie na czarno nic nie daje. Od tego roku jezdze bez oplotow.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #217

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Dzieki wielkie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #218

  • Bukol
  • Bukol Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #219

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
:-) Mam nadzieję, że nikt mi głowy nie urwie ale mam pytanie dotyczace ,,Prac zimowych" :-)
Szperałem troszkę ale nigdzie znaleźc nie moge, chce sobie oplotać wydechy taką taśmą czarną. Nie wiem czy to jest azbest czy teraz robi się to z czegoś innego. Wiecie może gdzie można takie coś dostać, kupić, nabyć?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #220

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
GOJACOB napisał:
Odpowiedz czy jechales moto z taka opona ?

Jechalem raz na jeszcze szerszej motocyklem na sztywnym tyle i ... never again jak to mowia gorale :woohoo:
No ale jak sie robi wynalazki takie jak Krzychu to nie po to aby Majkel takim sprzetem smigal, tylko On sam :uklon:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.101 s.
Zasilane przez Forum Kunena