UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prace zimowe

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #221

  • Upload
  • Upload Avatar
Ze względu na wykonywany zawód latałem sporą gamą maszyn, śmiem twierdzić że większością Japonii po 1999 roku kilkoma faszystami oraz włochami i of course HD
VZR'a miałem tyko dla siebie przez 2 tygodnie i wiem że nie pójdę w 240 ( na razie )
Lokomotywa fajna ale dla mnie za bardzo zerojedynkowa albo pyta albo nic
Za to 220 km/h z nogami do przodu pozostawia bardzo przyjemne wspomnienia
Żeby nie było off topica dodam że największy problem w przeróbce wahacza był w mocowaniu zacisku - pomyliłem się o 1,5 mm i zacisk pchał się na tarcze a co za tym idzie blokował koło
2 godziny szlifowania i koło ruszyło a przy okazji dowiedziałem się dlaczego należy czyścić zacisk - jeden z tłoczków stanął dęba bo nie wyczyściłem przy zmianie klocków

Pozdrawiam
K
XV MDC

P.S.
Stary Vmax to dopiero uparciuch na winklach a mimo to jeździło się fajnie ( nowy jest fajniejszy... niestety )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #222

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Majki a co z tą Gwiazdką. Produkt oryginalny fabryczny, żadnych przeróbek i zobacz jak się składa. Tak na boku więcej zdjęć znajdziesz w zakładce "Wersje na 2010"

Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #223

  • Upload
  • Upload Avatar
He he he
Panowie ja nie mam kompleksów, miałem taki plan odkąd kupiłem Megulę
Najpierw mechanika potem estetyka
Trakcja ucierpi bo fizyka jest nieubłagana na szerszym laczu trzeba się bardziej w zakręty wychylać żeby pokonać łuk o tym samym promieniu.
Problem nie jest w oponie a w obręczy jest na tyle wąska że obawiam się że w głębszym zakręcie opona może "kiwać się" na obręczy
Dziś był wieki dzień poskładaliśmy co się da i maszyna ruszyła
Bez światła, rejestracji, błotników, kierunków podbijałem okoliczny parking
i jak to mówi facet spadający z 10 piętra "jak na razie wszytko w porządku"
tylny hebel działa zadziwiająco fajnie biegi wchodzą płynnie ( przynajmniej do 2ki - mały ten parking )
na oponce manewruje się spoko bez najmniejszych problemów
Jak założę kit homologacyjny to wypuszczę się na parę zakrętów i wtedy podejmę ostateczną decyzję o przyszłości 160
Po dzisiejszym dniu zaświtała jutrzenka nadziei - Megula wróci na asfalt w dobrej kondycji fizycznej a nad psychiką będziemy pracować
Pozdrawiam
Krzysiek
Meula 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #224

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
majkelpl napisał:
No to ze z takim laczkiem to motocykl tylko do przodu po prostej jedzie a jeszcze jak ma tyl obnizony ...
Tył też jest obnizony a interesowales sie kiedykolwiek obnizeniem tylu ,powiekszeniem wachacza i przez to powiekszenie opony .Ty niewiesz ile pracy trzeba wlozyc aby pas i moto nie robil 2 sladow ?
Zastanow sie co piszesz . Ty skladasz moto jak tobie pasuje i nikt nie mowi ze ,, poprostej mozesz tylko jechac "
Odpowiedz czy jechales moto z taka opona ?
VZR 1800 tez moze tylko po prostej ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #225

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jasne Upload dawaj sprzęta na drogę. Trza się wyróżniać z tłumu. W końcu po to te maszyny mamy, żeby się wyróżniać. Jakby było inaczej to bym sobie skutera kupił. :woohoo:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #226

  • spider
  • spider Avatar
Minister napisał:
Panowie, i po co ten spór? Niech każdy przerabia sprzęta jak chce i jeździ na czym chce. W końcu w różnorodności jest to co najfajniejsze!

:jee:

polac mu dobrze gada :win:

upload 3mam kciuki by twoja wizja nabrała życia i pewnie bedziesz sie musiał uczyc jexdzić na nowo to tylko plus bedziesz sie czuł jak po zakupie nowego sprzeta tz to tak jakby sie zakochac drugi raz w tej samej dziewczynie hehe i nikt ci tego nie zabierze bo indywidualizm i chec realizowania marzen jest najważniejsza a ci co to neguja albo zazdroszcza bo w życiu by sie na to nie odwazyli albo nie czuja blusa a jezeli ci ktos powie to nie skreca ładny mebel to mu odpowiedz wole taki niz nijaki hehe a gwarantuje ze mina tych osób zrekompensuje cały trud. mi czesto ktos wypomina ze ładną mam deske zamiast siedzenia fak z 1,5 cm gabki nie jest łaskawe dla cielska ale jak stane sobie gdzies na trasce by krażenie dotarło do tyłka to jak popatrze sobie na linie waldemara to wszystko mija i banan na ryju jak ch.....j :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #227

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie, i po co ten spór? Niech każdy przerabia sprzęta jak chce i jeździ na czym chce. W końcu w różnorodności jest to co najfajniejsze!

:jee:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #228

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No to ze z takim laczkiem to motocykl tylko do przodu po prostej jedzie a jeszcze jak ma tyl obnizony ...
Zreszta ... nie ja bede tym jezdzil :cza:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #229

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
majkelpl napisał:
A co maja biedacy mowic jak pozmieniali wlasciowsci jezde motocykla i teraz jakos z twarza wyjsc trzeba :evil:
Czy jechałes ,czy próbowałeś jechac na takim kole ?
Na czym mają polegać zmiany własciwosci jezdne motocykla ?
Nie kumam o co kaman ,,..... teraz jakos z twarzą wyjść trzeba."
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #230

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Bez przesady, w Dragu Majkel miałeś 180 fabrycznie i co źle sie jeździło?? :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #231

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
A co maja biedacy mowic jak pozmieniali wlasciowsci jezde motocykla i teraz jakos z twarza wyjsc trzeba :evil:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #232

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
wykrzyknik napisał:
Krzysiu to tylko oponka 200 w drag starze miałem 180 :-) Widziałem Wildka z szerszym kapciem niz tój, z całkowicie przerobioną ramą. Obnizoną, zmienionym kontem glowki ramy i goć Twierdził że prowadzi sie świetnie :-)

Ja mam laczka 240 i motocykl prowadzis sie naprawde dobrze. Najgorsze sa tylko koleiny :/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #233

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Krzysiu to tylko oponka 200 w drag starze miałem 180 :-) Widziałem Wildka z szerszym kapciem niz tój, z całkowicie przerobioną ramą. Obnizoną, zmienionym kontem glowki ramy i goć Twierdził że prowadzi sie świetnie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #234

  • GOJACOB
  • GOJACOB Avatar
Bercik napisał:
dzieki spok nie przynudzasz jak chcesz możesz opisać więcej na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ciekawy jestem może też sie pobawie pozdrawiam .

Podniesc kompresje mozesz za pomoca zplanowania glowic. Miejsca jest troche zeby zebrac materialu. Mysle jednak ze bez odpowiedniego gaznika, modulu, filtra powietrza i wydechow samo planowanie bedzie nietrafionym strzalem. Ze swojej strony polecam zainstalowanie gaznika HSR42 oraz dyny3000. W motocyklu budza sie konie ktore robia wrazenie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #235

  • Bercik
  • Bercik Avatar
dzieki spok nie przynudzasz jak chcesz możesz opisać więcej na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ciekawy jestem może też sie pobawie pozdrawiam .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #236

  • Upload
  • Upload Avatar
Podczas recalu wymieniłem wszystko co nosiło ślady zużycia, poza tym nowe pierścienie i poprawione głowice (polerka kanałów i takie tam)
Generalnie wielki powrót do stanu fabrycznego plus lekko porawione głowice ale na oryginalnych częściach
Efekt jest taki że wyniki mam fabryczne + dynojety - własny wydech + świetny gaźnikowiec Spalanie od 4,8 do 8,5 max 180 i dalej nie odkręcałem bo spękałem ale już nie wiele zostało
Jeszcze kilka modyfikacji pomagających w codziennej obsłudze
w razie wątpliwości mogę się rozpisać ale nie chcę przynudzać
pozdrawiam
Krzysiek
Megula czarnula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #237

  • Bercik
  • Bercik Avatar
witam mam pytanie do Upload widze że wymieniłeś tylnego lacia no też mi się to podoba ,bo efekt jest zajebisty ,ale mam pytanie co miałeś na myśli pisząć że bawiłeś sie z wnętrznościami co poprawiło efekty mocy i t d , wzrostem spreżania nie bawiąc się w wymianą tłoków i t d ....?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #238

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Krzychu, nie przejmuj sie .... postawisz go w jakim zacnym miejscu a my bedziemy przyjezdzali i podziwiali go wyhylajac kolejne :piwo:
Poza tym .... zawsze mozesz go na zloty na przyczepce wozic i chwalic sie :win:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #239

  • Upload
  • Upload Avatar
To prawda ten pojazd ma szanse zostać pięknym meblem
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prace zimowe 14 lata 2 miesiąc ago #240

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
NightRider napisał:
Będzie jeździł z pewnością tylko pod warunkiem, że ten co go dosiada umie jeździć.

I pod warunkiem ze sie jedzie tylko na wprost ? ;)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.059 s.
Zasilane przez Forum Kunena