UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Głośne Wydechy

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #161

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Bogdan napisał:
piter 1600 napisał:
Bogdan a co Ty założysz,może oryginały?he he. ;)

Taaaa i będzie chodził jak melex :laugh:

Kolega sprzedał Virago535 i kupił Hondę Duevile. Przyjechał i "przygazował"... Normalnie dobry mikser do ciasta jest głośniejszy :laugh:

A z wydechami Bogdan możemy pomyśleć, tylko musiałbym ich wcześniej posłuchać. Choćby w mp3.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #162

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
piter 1600 napisał:
Bogdan a co Ty założysz,może oryginały?he he. ;)

Taaaa i będzie chodził jak melex :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #163

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Bogdan a co Ty założysz,może oryginały?he he. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #164

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Marek73 napisał:
Powiem Wam tylko tyle, że Wy serca nie macie :evil: Akurat teraz, kiedy nie mam kasy musicie koniecznie o wydechach nawijać? Przecież ja na darmo się ślinię :laugh:

Może moje opcham w przyszłym roku ? Zbieraj kasę ,zbieraj ,może się dogadamy ? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #165

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Powiem Wam tylko tyle, że Wy serca nie macie :evil: Akurat teraz, kiedy nie mam kasy musicie koniecznie o wydechach nawijać? Przecież ja na darmo się ślinię :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #166

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
:evil: Stała się głośność !!
Masakra ! Ciekawe jest to ,że przy "przebijaniu" biegów nie ma tzw ciszy . Inaczej mówiąc , słychać tak ,jak bym nie odejmował gazu przy redukcji biegów. ;)

Oto foto :
picasaweb.google.com/Silverado67/PusteWydechyVH#
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #167

  • vpower
  • vpower Avatar
Tez mam kumpla i smiga na pustych rurach VTXem. Nic sie nie dzieje. Oczywiscie jest lepiej jak jest chociaz troche cisnienia zwrotnego. Z drugiej strony malo kto z nas nawinie 200000 km motocyklem. Raczej zmienia sie czesciej. Ja otrzymalem wkladki wytlumiajace do moich wydechow i chce porownac roznice. Te ktore mam teraz sa diabelnie glosne - nie dla mnie a dla innych (chetnych do jezdzenia za mna brak tym bardziej ze wydech na 2 strony wiec obojetnie z ktorej by sie nie ustawic i tak wali po uszach).:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #168

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
perkusista napisał:
A jak się ma trwałośc silnika do całkowicie pustych rurek...?
Kolega jeździ już kilka sezonów na pustych rurach i nie widać jakiś konsekwencji.Gorzej z jadącymi z tyłu,bo na to nie ma chętnych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #169

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Wczoraj miałem okazję posłuchać stojącego jak i jadącego HD na krótkich Pythonach z stożkowatym fitrem powietrza. Niesamowite wrażenie. Pełna głębia i ten głęboki bas naprawdę do pozazdroszczenia. Jedynie czego mu brakowało to siły oddania dzięku. Podejrzewam że miał wkładki tłumiące, ale jak to sie mówi coś za coś - albo wydudnienie albo brzmienie ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #170

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
A jak się ma trwałośc silnika do całkowicie pustych rurek...?
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #171

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
W dziale SPRZEDAM kolega Janors oferuje wkłady do Cobry.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #172

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
spider napisał:
Bogdan napisał:
Wczoraj z nudy "wybebeszyłem" moje V&H . Wyciągnołem z nich dwie z połuskowanymi otworami półmetrowe rury . Ciekawe jak "zaśpiewają"

jezeli te wygłuszenia sa ci nie potrzebne to jestem zaintersowany zakupem tz bardziej mój kolega który musi cos zastosować do HD-ka fat boya ma jakies tuningowe wydechy które drą sie jak opetane nie da sie przy moto wystać a jakiej srednicy sa te wyciszenia kolega ma rure o sr wew 6cm jezeli sa nawet mniejsze to cos sie pokombinuje ps jezeli ktos z was ma jakies wyciszenia dajcie znac bo kolo uziemiony z motorynka bo strach jeździc wrazie co mój email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z góry dziekuje

Dzisiaj posłucham efektu ,ale na wszelki wypadek nie mam zamiaru się ich pozbywać . ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #173

  • spider
  • spider  Avatar
Bogdan napisał:
Wczoraj z nudy "wybebeszyłem" moje V&H . Wyciągnołem z nich dwie z połuskowanymi otworami półmetrowe rury . Ciekawe jak "zaśpiewają"

jezeli te wygłuszenia sa ci nie potrzebne to jestem zaintersowany zakupem tz bardziej mój kolega który musi cos zastosować do HD-ka fat boya ma jakies tuningowe wydechy które drą sie jak opetane nie da sie przy moto wystać a jakiej srednicy sa te wyciszenia kolega ma rure o sr wew 6cm jezeli sa nawet mniejsze to cos sie pokombinuje ps jezeli ktos z was ma jakies wyciszenia dajcie znac bo kolo uziemiony z motorynka bo strach jeździc wrazie co mój email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z góry dziekuje
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #174

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
perkusista napisał:
Bogdan napisał:
Wczoraj z nudy "wybebeszyłem" moje V&H . Wyciągnołem z nich dwie z połuskowanymi otworami półmetrowe rury . Ciekawe jak "zaśpiewają" ? (myślę,że sie "niezarumienią")
Zapomniałem kluczyka :blink: i nieposłuchałem wczoraj ich dudnienia. foto-relację zdam jutro . B)

No właśnie wczoraj próbowałem zrobic to samo, ale nie mogę wyciągnąc tych "tłumików"... Szarpac aż wyjdą...?

Dokładnie. Końcówki ozdobne są przykręcone po jednym imbusie ,wkłady też po jednym .Razem cztery śrubki imbusowe.
A potem to już tylko ciągnąć ,najlepiej jakimś hakiem ,zagiętym prętem i wyjdą . Dolna wyszła lekko :woohoo: , górna z oporem :evil: .

B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #175

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Bogdan napisał:
Wczoraj z nudy "wybebeszyłem" moje V&H . Wyciągnołem z nich dwie z połuskowanymi otworami półmetrowe rury . Ciekawe jak "zaśpiewają" ? (myślę,że sie "niezarumienią")
Zapomniałem kluczyka :blink: i nieposłuchałem wczoraj ich dudnienia. foto-relację zdam jutro . B)

No właśnie wczoraj próbowałem zrobic to samo, ale nie mogę wyciągnąc tych "tłumików"... Szarpac aż wyjdą...?
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #176

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Wczoraj z nudy "wybebeszyłem" moje V&H . Wyciągnołem z nich dwie z połuskowanymi otworami półmetrowe rury . Ciekawe jak "zaśpiewają" ? (myślę,że sie "niezarumienią")
Zapomniałem kluczyka :blink: i nieposłuchałem wczoraj ich dudnienia. foto-relację zdam jutro . B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #177

  • spider
  • spider  Avatar
ja posiadałem wydech v&h 2w1 (chyba te co kolega prałata bedzie sie pozbywał :cheer: ) i moje spstrzeżenia barwa dzwieku niezła przyjemna dla ucha fakt specyficzny dzwiek rózniący sie od 2 rurek nawet ciche mimo że był przelotowy tylko po sciankach posiadał siatke i chyba pod nia wate. wydech w miare spkojny w porównaniu do cobry shutgun bo takowe posiadam ale przy dobrym odkreceniu daje o sobie znać ale bez przesady i co najwazniejsze rzeczywiście coś w nim było jezeli chodzi o polepszenie mocy tz troszke maiłem wrazenie ze moto miało lepszego kopa i było bardziej elastczne miękko pracowało. zmieniłem bo jednak bardziej mi do gustu podchodza cobery ale gdyby nie to to bym ich nigdy nie sprzedał ogólnie jezeli komus sie podobaja a o gustach sie nie dyskutuje to polecamw 100%
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #178

  • Polo
  • Polo Avatar
nie wiem jak wnętrza , ale zewnętrznie 1600 i 1700 nie różnią się
pasują zamiennie , wiem bo zakładałem te z 1600 do 1700
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #179

  • jarson
  • jarson Avatar
Planuję sobie kiedyś kupić oryginalne wydechy teraz mam Hard-Krome i Road Stara 1700 czy podejdą z Wildka 1600 czy są jakieś zmiany w 1700?


Pozdrawiam Jarek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 9 miesiąc ago #180

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Kolega Prałata może będzie się pozbywał wydechu V&H 2w1.W moim modelu Cobry wydech jest połączony.Nie są to dwie osobne rury.Łączy je 10cm łącznik.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.059 s.
Zasilane przez Forum Kunena