UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Głośne Wydechy

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #61

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Dzięki Marek73. Odebrałem wydechy ale bez dodatkowego wytłumienia. Założę i posłucham jak brzmią i jeśli będą za głośne na żywo to Pan Kaliński obiecał dorobić dodatkowe wyciszenie. Nie chcę siać fermentu ale powiedział że robił tylko jedne wydechy z dodatkowym wyciszeniem i to dla Sławka. Więc chyba Twoje są bez dodatkowego wyciszenia ale i tak pięknie brzmią. I właśnie o taki dżwięk mi chodziło, bardziej basowy.
Pozdrawiam.
Ps. czy po założeniu ich regulowałeś moto?
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #62

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Moje są dokładnie takie same jak Sławka, więc mają dodatkowe wyciszenie.
Tu jest filmik:

ale jak nie masz głośniczka basowego to nie będzie oryginalnego brzmienia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #63

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Mam małe pytanko do Marek73.
Czy te wydechy od Kalińskiego to zamawiałeś takie jak on robi w standarcie czy z dodatkowym wyciszeniem tak jak kolega Slaveks. Jeżeli to są standartowe bez dodatkowego wyciszenia to czy mógłbym prosić o jakieś małe nagranie ich dżwięków. Od kolegi Slaveksa posiadam pliczek dżwiękowy jak brzmią z dodatkowym wtłumieniem. Wiem że okres zimowy i pewnie gwiazdka śpi ale jak by to nie sprawiło kłopotu?
Pozdrawiam.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #64

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Lubię hałas ale w dobrym wydaniu więc dlatego się na nie zdecydowałem bo są głośne ale nie do przesady. Mam problemy ze słuchem więc hałas nie jest u mnie wskazany. Jak dojdą i trochę się ociepli (garaż wolnostojący) to założe i posłucham ich muzyki. Już nie mogę się doczekać.
Pozdrawiam.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #65

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Założyłem je pod koniec listopada, więc nie pojeździłem za wiele, ale jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobrze wykonane, idealnie spasowane i miło brzmiące. Mają wyciągane wkłady (podobno) ale jak dla mnie ich dźwięk w tej chwili jest optymalny. Na wolnych obrotach oraz podczas jazdy ze stałą prędkością miło mruczą nie narzucając się dźwiękiem, a przy odkręceniu manetki słychać je aż miło :laugh: Jak nie jesteś maniakiem hałasu za wszelką cenę to na pewno będziesz z nich zadowolony.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 3 miesiąc ago #66

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Marek73 napisał:
Powiem Wam tylko tyle, że Wy serca nie macie :evil: Akurat teraz, kiedy nie mam kasy musicie koniecznie o wydechach nawijać? Przecież ja na darmo się ślinię :laugh:
Witam kolegę i się pytam o wydechy od Kalińskiego ponieważ obiło mi się o uszy (Kolega Slaveks udzielił informacji) iż zostały zakupione. jak się sprawowały i jak wrażenia z jazdy. Ja też takowe zamówiłem i na dniach mają przyjść. Zdecydowałem się na nie po dość obfitej korespondencji na ich temat z kolegą Slaveksem.
Pozdrawiam.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #67

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Nie ma nic dorabianego, ale kolega Night jeździ chyba zupełnie bez jakichkolwiek wkładów, bo oba motocykle pracują zupełnie inaczej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #68

  • Miran
  • Miran Avatar
Ale jakimi wkładami bo jak można przeczytać w linku powyżej producent nie przewiduje wkładów akcesoryjnych chyba że jakieś dorabiane?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #69

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Kumpel ma na zbyciu dokładnie taki wydech, kompletny z wkładami. Wg mnie, to jeden z bardziej basujących, jakie słyszałem w RS.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #70

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Koledzy,
Mam taki wydech: www.vanceandhines.com/products/yamaha-rs1600-prop/propipe.html
Czy ktoś się spotkał z wkładami wygłuszającymi? Co zrobić żeby obniżyć nieco ton tych wydechów. Może jest jakaś końcówka albo nakładka?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #71

  • Prałat
  • Prałat Avatar
A ciekawie jest zwłaszcza w orzeszkach :silly: Jeździłem kiedyś ze stoperami i powiem szczerze - spory komfort. Już nie tyle chodzi o wydech, co o szum wiatru.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #72

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
No kolego,trenuj.Już dwa wyjazdy zaliczone po kilka tyś km bez wkładek a wydechy nie mamy ciche a zwłaszcza Remek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #73

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Torturro napisał:
mysle ze dostaniesz w markecie budowlanym a napewno w aptece tylko drozej. tez uzywam - halas nietyle mi przeszkadza motoru - co wiatru wlasnie - w otwartym kasku bez wkladek na dluzej niz godzina - to mordega.

Super dzięki. Kupuję dziś i sprawdzę w praktyce. Głośne wydech szczególnie jak się jedźe za Rayem albo Uploadem dają po głowie jak obuchem. Wczoraj po ściągnięcu kasku jeszcze przez godzinę mi chuczało w głowie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #74

  • Torturro
  • Torturro Avatar
mysle ze dostaniesz w markecie budowlanym a napewno w aptece tylko drozej. tez uzywam - halas nietyle mi przeszkadza motoru - co wiatru wlasnie - w otwartym kasku bez wkladek na dluzej niz godzina - to mordega.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #75

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Paweł napisał:
Od bardzo dawna używam nie stoperów tylko wkładek z pianki
pakowanych po 2 szt.

Z chęcią wypróbuję. Jak to się dokładnie nazywa i gdzie można kupić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #76

  • Miran
  • Miran Avatar
Wracając jeszcze do wkładów do V&H wygrzebałem porównanie na jakimś amerykańskim forum
standarto wehttp://74.125.43.132/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3Dph2ZvlIP1-0&prev=/search%3Fq%3DVance%2B%2526%2BHines%2B21869%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3Dj98%26sa%3DN%26start%3D10&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhjMj29yT53fE7cHwvZr8MCQObMwhQ
Z wkładem wyciszającym 74.125.43.132/translate_c?hl=pl&sl=en&u=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DRDX4tDeTi30&prev=/search%3Fq%3DVance%2B%2526%2BHines%2B21869%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26channel%3Ds%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3Dj98%26sa%3DN%26start%3D10&rurl=translate.google.pl&usg=ALkJrhiz1AZ83TwBXaaDCZj46lWxd0pZNw

Jak dla mnie bomba i faktycznie dźwięk jest niższy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #77

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Od bardzo dawna używam nie stoperów tylko wkładek z pianki
pakowanych po 2 szt. przeznaczone do obsługi bardzo głośnych
maszyn w przemyśle. W czasie jazdy wszystko jest dobrze słyszalne
(nawet jak zdarzy się nieprecyzyjna zmiana biegów) ale zdecydowanie ciszej.Ponad to nie przeszkadza szum w kasku i chroni
uszy przed przewianiem. Gorąco polecam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #78

  • Miran
  • Miran Avatar
Masz rację stopery to są dobre do spania ale jadąc na motorze warto cokolwiek słyszeć!
Co do wkładów w sumie nie jest to duży koszt w stanach 26$ za sztukę a i tak będę ściągał risery to koszty przesyłki prawie te same ja zaryzykuję,zobaczymy zawsze można wyjąć.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #79

  • vpower
  • vpower Avatar
NightRider napisał:
Super fajną rzeczą są stopery. Ja ich nigdy nie używałem ale ktoś mówił że się sprawdzają.
Jestem przeciwnikiem - z dwoch powodow. Po pierwsze malo slychac i mowie tu o dzwiekach innych niz nasze wydechy typu karetka na sygnale i inne dzwieki, ktore czasem dupe moga uratowac.
Po drugie ja sie czuje jak w matrixie - swiat sie przesuwa a ja nic z tego nie czuje (no prawie nic). Tak samo jakos nie widze sluchania muzy na moto. Czlowiek wtedy jakis bardziej oderwany od rzeczywistosci jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Głośne Wydechy 14 lata 8 miesiąc ago #80

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
vpower napisał:
Majkel jak za Toba jedzie kilka badz kilkanascie maszyn a odwiniesz np. przy wyprzedzaniu to oni juz maja mniejszy zachwyt na gebie.

Wiem bo wracalem ze Spaly za Oscarem :cheer:
Kurna, ale sie nakombinowalem jak sie za nim ustawic aby spokojnie smigac a to tylko 100 kilometrow bylo :woohoo:
No, ale cos za cos :lol:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena