UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata"

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
No to czekamy na relację foto-opisową :)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #2

  • maciek
  • maciek Avatar
Bardzo blisko. B jak Bałtyk. "Oldtimerem dookoła Bałtyku"
Warszawa - Kaliningrad - Kłajpeda - Ryga - Tallin - Narwa ( zlot motocyklowy ) - Petersburg - wyspy Sołowieckie - Murmańsk - North Cape - Narvik - Kopenhaga - Warszawa.
Czas : 4 tygodnie
Dystans : ok. 7000 km
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #3

  • Never
  • Never Avatar
plan B czyli Bamberg z WRS :dia:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No wlasnie ...
Bo moj plan "B" niestety polega na sprzedaniu Wildka :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #5

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Plan "B"???

Pochwal się proszę.
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #6

  • maciek
  • maciek Avatar
Ponieważ nie udało się zebranie wystarczającej ilości gotówki jestem zmuszony na przełożenie wycieczki []"oldtimerem dookoła świata"] na sezon 2014 ( możne sponsorzy będą hojniejsi). Ale żeby Wojownik nie zardzewiał pracuję nad planem B
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 10 lata 11 miesiąc ago #7

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Maćku, słyszałem dziś o Twojej planowanej wyprawie w wiadomościach w Polskim Radiu Program 3. Gratuluję sukcesu medialnego!!! :dobrarobota Czy poza nagłośnieniem sprawy na ich falach będą Cię również sponsorować?

Powiedz jak daleko jesteś do „zapięcia” przedsięwzięcia?
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 3 miesiąc ago #8

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Veni, Vidi,…Ego perdidi, czyli jak obiecałem, przybyłem, zobaczyłem i…przegrałem. Miałeś rację dealerzy mają to w głębokiej :du: :zly:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #9

  • maciek
  • maciek Avatar
TataMichas napisał:
Maciek, skoro to 110 jubileusz HD to czy nie myślałeś by o tym pogadać z HD. To mogłoby być coś w stylu Jubilee Tour jak na 100 rocznicę zlot gwiaździsty? W weekend mogę podjechać do trójmiejskiego HD i popytać Pana Zdanowicza (dealera) może coś poradzi? Może da jakiś namiar na Milwaukee???

Może dealerzy HD gdzieś koło Was chłopaki coś poradzą?

Powiem krótko dealerom to wisi. Może faktycznie któryś z nich podzieli się wiedzą na temat kontaktów do decydentów w Milwaukee. Liberator twierdzi że takowych tak daleko nie ma
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #10

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Maciek, skoro to 110 jubileusz HD to czy nie myślałeś by o tym pogadać z HD. To mogłoby być coś w stylu Jubilee Tour jak na 100 rocznicę zlot gwiaździsty? W weekend mogę podjechać do trójmiejskiego HD i popytać Pana Zdanowicza (dealera) może coś poradzi? Może da jakiś namiar na Milwaukee???

Może dealerzy HD gdzieś koło Was chłopaki coś poradzą?
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #11

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
qwa tylko robota,praca i tak w kolo "macieju" nie ma czasu na nic, za pare dni napisze cos wiecej i sie pochwale swoimi podrozami po swiecie,
Maciek,na 2013 bedzie ciezko u mnie z dluzszym wolnym,ale gdybys zrealizowal swoj plan,moze moglbym towarzyszyc w jakims krotkim lodcinku po juesej,przezucenie motocykla z Toronto do jusa nie ma problemu dla mnie,w 2010 bylem w Sturgis,nie kilkadziesiat a kilkaset tysiecy motocykli,akurat byla 70 rocznica stad moze tyle ich bylo,niezapomniane przezycie,zwlaszcza te trasy bo Sturgis to tylko odpust,gole cycki,nawaleni wytatulowani bajkerzy,dzieje sie dookola sturgis,jesli chodzi o ewentualne info chetnie sluze,zlot w Sturgis zaczyna sie zawsze poczatkiem sierpnia,oczywiscie w drodze do niujorku zapraszam na uskok do mnie do kanady,polacy wiz nie potrzebuja,mieszkam niedaleko niagary,nie wiem czy wiesz ale zawsze w piatek 13-ego odbywa sie w Port Dover(ode mnie 80KM) najwiekszy zlot w kanadzie,a w 2013 przypada we wrzesniu,w zwiazku z tym ze bedzie to jeszcze lato i jedyny chyba piatek 13-ego wiec bedzie ponad 100tysiecy luda,a miasteczko takie jak nasze mazurskie Mikolajki,OK.to tle zachety,w razie czego jestes mile widziany w tych lokolicach,


chcialem zamiescic pare zdjec ze Sturgis ale znowu nie wchodza
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #12

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 0
DrFelga napisał:
Phantom napisał:
Macku wspaniale plany i super pomysl zecze ci zeby wszyskto ci dobrze poszlo i wyprawa doszla do skutu. Powodzenia!!!! :wild:

Phantom ,coś czuję że i Ty masz ochotę na taki tour B) chyba się nie mylę ?? coooo

Maćku, zaje fajny pomysł ;-)
Życzę powodzenia w poszukiwaniu sponsorów, a i w wyprawie.
Myślę, że DrFelga, Phantom i każdy z nas Ci zazdrości.
Jeszcze raz Powodzonka
:wild: :road:
Pozdrawiam

Ojciec
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #13

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
Phantom napisał:
Macku wspaniale plany i super pomysl zecze ci zeby wszyskto ci dobrze poszlo i wyprawa doszla do skutu. Powodzenia!!!! :wild:

Phantom ,coś czuję że i Ty masz ochotę na taki tour B) chyba się nie mylę ?? coooo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #14

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Macku wspaniale plany i super pomysl zecze ci zeby wszyskto ci dobrze poszlo i wyprawa doszla do skutu. Powodzenia!!!! :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #15

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
B) Maciek zatkało mnie jak to przeczytałem ,pełen szacun ,przedsięwzięcie godne takiego matocyklisty jakim ,dla mnie, Ty jesteś. Postaram się twoim pomysłem zainteresować oponiarzy z Continentala może sypną pare Euro .Może ??? się uda, uroczyście Cię zapewniam że dołożę wszelkich starań aby coś z tego wyszło. Merytorycznie ich zainteresuje pomysłem , a o szczegółach postaram się abyście porozmawiali osobiście . Na ra :takjest:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #16

  • Phantom
  • Phantom Avatar
majkelpl napisał:
maciek napisał:
Niestety aby zrealizować tę moją "fanaberię" potrzebni są sponsorzy.

Juz myslelem ze to Ty sponosrrujesz i chcialem sie zapisac :oj:
No nic ....
Jakby co to jest Nas dwoch ...
Pewnie jeszcze Dr.Felga i Zenus sie dopisza i mozna smigac :chop:

W przyszlym roku ja odpadam czas i kasa sie wyczerpaly, a w 2014? mysle o tych Chinach :chop:
A na cztery miesiace wyprawa ,ha to moja by mi chyba urwala tornister a poza tym nie wyskrobie tyle wolnego :oj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #17

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Maciek co tu można powiedzieć więcej jak tylko powodzenia w zrealizowaniu tej pięknej wyprawy.To co planujesz w Stanach (III część trasy: Los Angeles - Las Vegas - kanion Kolorado - Sturgis (największy zlot H-D) - kilkadziesiąt tys. motocykli ) - Milwaukee (110 rocznica H-D - też będzie sporo motocykli) - Chicago - Nowy Jork ),to jest dla mnie już marzenie.No i Sturgigis sturgis.pl/ a wszystko to na poczciwej WLC-e. Nie znam odważniejszego podróżnika motocyklisty od Ciebie Maćku. Trzymam kciuki , aby Ci się udało doprowadzić do skutku tą wyprawę. :chop:
Ostatnio zmieniany: 11 lata 4 miesiąc ago przez ROBERT72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #18

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... krótko ... P O W O D Z E N I A :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #19

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Kazda taka wyprawa generuje sporo kaski.
Najlepiej jak wszystko daja sponsorzy ale .... to trzeba miec inne nazwisko chyba B)

Albo byc milionerem, sprzedac wszystko i wtedy mozna podrozowac :chop:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: moja wycieczka "oldtimerem dookoła świata" 11 lata 4 miesiąc ago #20

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Popytam ale nic nie obiecuję. Moja poprzednia firma współfinansowała podobną wycieczkę (no może trochę dłuższą) dookoła kulki. Gosc wyjechał z Australii (my przyjęliśmy go godnie w Poznaniu). Fajna lektura, fajne fotki - można podejrzeć jak się organizować:

www.nomadonwheels.com/

Pamiętam tylko, że musiał mieć 3 sponsorów i kuuupe własnej kaski...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena