UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sezon 2013-Pomorze 3, 2, 1…Start

Sezon 2013-Pomorze 3, 2, 1…Start 11 lata 1 tydzień ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Oj kesti, Oj kesti (fiński odpowiednik oj tam, oj tam :zab:) twardym trza być, „nie mniantkim”. Proszę mnie tu towarzystwa nie płoszyć. B)
Co roku przyjeżdża ponad 2000 moto z dość daleka (spotkałem kolesia z Poznania). W zeszłym roku impreza odbyła się 18marca (fakt było cieplej) a i tak pogalopowaliśmy do Gdyni na kawę. :zol:

Pogoda jak widać będzie. Więc nie marudzić, a przyjeżdżać!!! :dobrarobota
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013-Pomorze 3, 2, 1…Start 11 lata 1 tydzień ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Hi,hi - fajna nazwa ta Jajcarnia no i Maślak a z prognozy wychodzi że będzie padać to i pewno Borowik zawita :polew:
Tak na serio 14.04 to raczej jeszcze nie czas na wypady po tej pieprzonej zimie. Podejrzewam że 21.04 będzie szybciej datą na jakąkolwiek dłuższą wyprawę.
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sezon 2013-Pomorze 3, 2, 1…Start 11 lata 1 tydzień ago #3

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Panie i Panowie, jak co roku tych co bliżej i tych co ździebko dalej, Pomorze naszej pięknej polskiej krainy zaprasza na dwie, niedzielne (tydzień w tydzień) Mega imprezy otwierające tegoroczny sezon:

1.Jajcarnia 2013 – Sobowidz, 14 kwiecień – ksiądz Maślak zaprasza www.trabkiw.ug.gov.pl/ug/index.php/pl/wiadomoci/kulturalne/4188-jajcarnia-2013-zaproszenie
2.Kociewska wiosna 2013 – Pelpin, 21 kwiecień – kapelan archidiecezji? Zaprasza
www.motolajf.com/wydarzenia/21-04-2013-v-ogolnopolskie-rozpoczecie-sezonu-motocyklowego-kociewska-wiosna-2013_3,347.html

mok.pelplin.pl/?a=3&id=1871

Kto żyw i chętny proszę o stawienie się na miejscu lub w ostatecznej ostateczności…kontakt z moją skromną osobą – może wymyślimy jakiś wspólny rajd! B)

Lewa w Górę,
TataMichas
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 1 tydzień ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena