UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Okopcne świece z hyperchargerem

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 7 miesiąc ago #1

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Więc sprawa wygląda tak. zamontowałem power jeta firmy procom.Z ulgą stwierdzam iż PROBLEM USTĄPIŁ komputer sterowania wtryskiem głupiał bo hyperchargey dawały za dużo powietrza względem paliwa. Teraz podczas spokojnego kulania silnik już się nie dławi. Wniosek jeden chcesz hyperchargera z fajnymi kominami musisz dodać sterownik power jet lub power comander..
TEMAT ZAKOŃCZONY dziękuje wszystkim za sugestie :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 7 miesiąc ago #2

  • Buli
  • Buli Avatar
Hejka u mnie podobny efekt ... zauwazylem ze bardzo duze znaczenie ma gdzie sie tankuje (dobre paliwo w zasadzie przestaje strzelac z rury i jest niej szarpniec) jesli chodzi o strzelanie i o rwanie na wolnym biegu ... mnie najbardziej wnerwia fakt iz na zakrecie przy delikatnym ruchu manetki na + to czuje szarpniecie i za chwile idzie juz plynnie ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 7 miesiąc ago #3

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Zamówiłem power commandera zobaczymy czy pomoże. Wydech cobry + dużo powietrza musi być coś żeby podało więcej paliwa. Efekty na pewno opisze
Ostatnio zmieniany: 6 lata 7 miesiąc ago przez Piotr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 8 miesiąc ago #4

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Nie bardzo rozumiem...,jak jedziesz na wysokim biegu i puszczasz gaz prawie do wolnych obrotów to będzie szarpał i się dławił,to normalne.Przełożenie skrzyni jest bardzo małe i przy każdym suwie tłoka, będzie się to objawiało w postaci szarpnięć,
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 8 miesiąc ago #5

  • Piotr
  • Piotr Avatar
temat okopconych świec zamknięty, wyczyszczone filtry i po problemie. Niestety z szarpaniem mam dalej problem, przyspiesza do końca jak rakieta ale gdy puszczam gaz prawie do wolnych obrotów czuć jakby się dławłl i szarpie. Mechanior zapytał czy długo stał ano stal, na pewno kilka miesięcy, wini więc wtryski niby zaśniedziałe ale ja mam wrażenie ze chyba elektyka nie domaga jakby iskra ginęła albo jakie przebicie.
Może ma kto jaki inny pomysł? :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 8 miesiąc ago #6

  • grzegorzbr2
  • grzegorzbr2 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 235
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 2
jak okopcone to za bogata mieszanka .
A co dalej ... na ciepłym
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc ago przez grzegorzbr2.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Okopcne świece z hyperchargerem 6 lata 8 miesiąc ago #7

  • Piotr
  • Piotr Avatar
Witam mam problem co prawda już nie z moim radkiem którego zamieniłem na vlr 1800 i narazie same problemy.
Mianowicie wymieniłem dzisiaj świece ponieważ na zimnym podczas jazdy szarpie strzela chodzi nierówno. Stare były okopcone a nowe nic nie pomogły dalej to samo ale lepiej pali..
Z czym mogę mieć problem dodam ze mam hyperchargera..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena