UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bluza z naszym logo !

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Gamera napisał:
Tom dzięki za zaproszenie w szeregi WRSB OG , Pamiętajmy jednak że nie tylko bracia należący do OG kochają swoje Waldki i Radki i to chyba nas Łączy (chyba że się mylę)


Pozdrawiam

Tak, Rafalski dokładnie tak jak piszesz!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #2

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Hmm .......... teraz jest trochę sytuacja jak w kawale o Żydzie Zwycięzcy, w skrócie "W zakładzie koncentracyjnym Hans z kolegami urządzili zawody kto pierwszy wyjdzie na bardzo wysoki maszt i dotknie flagi ten dostaje paszport niemiecki i jest wolny, ustawili się Żydzi i na znak zaczynają biec kotłuje się i tak bieg, walka, biek itd.(poprostu wielka pardubicka)do masztu dopada kilku z setki Żydów i zaczynają wspinaczkę na maszt walcząc dalej między sobą. pierwszy Żyd dopada szczytu i dotyka flagi zostaje zwycięzcą i do reszty kotłującej się na maszcie odpychając ich nogami i plując na nich krzyczy gdzie pieprzone Żydki"



Cuba apropo szacunku to wydaje mi się że zdobywa się go w inny sposób, chyba nie wystarczy należeć.

Tom dzięki za zaproszenie w szeregi WRSB OG , Pamiętajmy jednak że nie tylko bracia należący do OG kochają swoje Waldki i Radki i to chyba nas Łączy (chyba że się mylę)


Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
W samej rzeczy. Należałem również do osób które pisały o wolności wyboru, pisałem jednak że jeżeli komuś to przeszkadza to tam gdzie trzeba nie będę tego zakładał, tak więc jeżeli Bogdan przyjdzie z "plecami" do nas na Zjazd w Spale nikt mu złego słowa niepowie, jednak tak jak w każdym społeczeństwie są ludzie i ludziska i z tym musimy się wszyscy liczyc. Jedno zrozumiałem po pobycie wśród braci motocyklowej w Siewierzu (czyt. Kongres Polskich Klubów Motocyklowych) - szanuj drugiego jak siebie samego. Jeżeli wytrwale dążyliśmy do akceptacji naszego forum, barw i formy działania ( czyt. branżowe kluby inne ), ustaliliśmy takie czy inne barwy a że formą wizualizacji daego klubu są tzw. "plecy" traktowane są jak tzw. przysłowiowy sztandar. Sztandar który nie zależnie od formy przeznaczenia zawsze broniony jest i odbierany tym na którzy na niego nie zasługują ( nie mówię tu o tym że Bogdan nie zasługuje na takowy "sztandar" ), jednak to co pisał Cuba, był czas i możliwośc aby złożyc akces i wtedy było by po sprawie. Nie oznacza to, że furtka jest zamknięta. Wręcz przeciwnie - każdy kto ma ochotę i chęc współtworzenia Bractwa WRS OG jest mile widziany, wystarczą chęci!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
Jesli chodzi o to logo to spoko, jestem za komercyjnym udostepnieniem tego dla wszystkich :uklon:
OG Brotherhood powstalo jako wyodrebniona grupa z forum wild/road star, wiec pewne elementy wlasciwe tylko i wylacznie dla OG Brotherhood, powinne byc dostepne tylko dla membersow OG.
Proste i jasne :butt:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #5

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A sie porobilo.
Każdy z nas jest wolny i może robić co chce.
Nie chodzi o to że mamy kogoś pruć za cos na plecach, ale zwłaszcza Wy koledzy z forum powinniście miec największy szacunek do kolegów z Naszego klubu-zwlaszcza Wy.
To tak jak ze znakami towarowymi chcesz nosisz ale nie miej pretensji jak ktos ci dorypie za używanie czyjegoś znaku.
Ktoś wymyślił znak, ktoś sie z nim utożsamia ,kazdy miał wolna reke zeby do nas dołaczyć -uszanujmy to.
Ja sam krzyczłem ze nie bedzie mi nikt dyktowal co mam nosić na plecach ,i będe nosil co chce ale bede szanowal formy i znaki innych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #6

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Witam po łikendzie ! ;) Widzę ,że wsadziłem kij w mrowisko . Przecież nie tak dawno można tu było poczytać dość krytyczne uwagi na temat klubów MC . Jeszcze nie tak dawno trochę luda z tego polewkę miało .
Czy to jakaś zaraza jest ? Czy za niedługo będę musiał pruć kolesia który nosi koszulkę z logo Naszego forum ? Panowie oddzielmy forum od OG . (może tylko koszulkowo ? ) bo się bajzel robi. W końcu motocykliści to na swój sposób wolni ludzie demonstrujący to sposób optyczny . Nie jestem zwolennikiem klubów motocyklowych o fundamentalnych zapędach (to w końcu jest ograniczenie wolności) . Myślę ,że temat warto zamknąć ,przecież chodziło mi tylko o bluzę z kapturem.

Nie należę do żadnego klubu MC bo raczej mi to nie po drodze . Mamy swoje OTM (Opolskie Towarzystwo Motocyklowe) w Prudniku i nikomu u nas nie przeszkadza jak mam na kamizelce barwy naszego forum. Tak ,mam i noszę je bo mi się tak podoba ! B)

Pozdrawiam wszystkich motórzystów ! B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #7

  • Never
  • Never Avatar
:*
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #8

  • Minister
  • Minister Avatar
Nic dodać, nic ująć Tomie! Garnek z głowy i szacun....

Tak na marginesie: we wszystkich moich wcześniejszych wywodach pod pojęciem logo miałem na myśli element ze skrzydełkami i wszystkimi innymi elementami jakie są do wglądu w zakładce "Logo WRS OG" na stronie startowej.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #9

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
NightRider napisał:
Okolicznościowe bluzy, czy koszulki jak najbardziej dla wszystkich, którzy będą chcieli.

Barwy dla tych co reprezentują klub i ponoszą tego konsekwencje.

Jedno nie wyklucza drugiego.

Dosłownie tym bardziej, że barwy respektowane są na kamizelce a jak mi wiadomo na koszulce można nosic co się chcę. Jeżeli wcześniej wyznawałem tą zasadę byłbym hipokrytą zabraniając innym z korzystania motywów czy to na podkoszulce czy też na bluzie. Po za tym reklama dzwignią handlu, więc nie ma co się stawiać.
Tak dla przykładu:
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Paweł napisał:
Zastanawiam się, czy sytuacja wygląda tak, że klub OG zatwierdzając na Kongresie barwy klubowe
zamknął pozostałym członkom forum i uczestnikom II zlotu WRS w Spale prawo do umieszczenia
logo forum przy takiej okazji na koszulkach z okazji tego spotkania.

ZDECYDOWANIE NIE! Night już to ujął w sposób nie budzący wątpliwości. Znaczki, koszulki, flagi i inne gadżety wykorzystujące logo i będące "dodatkiem" do określonych wydarzeń, np. Spała - dla wszystkich którzy tylko się nimi zainteresują i będą chcieli je mieć. Po to między innymi projektujemy specjalny znaczek z okazji spotkania w Spale (głównym elementem jest logo). Chodzi tylko o to żeby logo nie wytępowało samoistnie na np. bluzie i mogło wprowadzać w bład oglądającego, że ma do czynienia z członkiem WRS OG. Natomiast jeżeli na bluzie, koszulce, itp. byłby np. napis "Wild Road Star Brotherhood OG" - to proszę bardzo, jak będzie zbyt możemy dystrybuować w dowolnych i hurtowych ilościach.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #11

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Okolicznościowe bluzy, czy koszulki jak najbardziej dla wszystkich, którzy będą chcieli.

Barwy dla tych co reprezentują klub i ponoszą tego konsekwencje.

Jedno nie wyklucza drugiego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #12

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
No to żeby pójść na kompromis może uda się opracować indywidualny wzór logotypu forumowego i w ten sposób nie będzie "konfliktu"?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #13

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Widziaem jaki czas temu chyba w Swiecie motocykli bluzy z barwami jakiego klubwydaje mi sie ze bluzy, koszulki z barwami klubu nie sa niczym innym jak reklama klubu...
Dobrze by bylo zalozyc stowarzyszenie i moc poprostu sprzedawac tego typu gadzety..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #14

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Zastanawiam się, czy sytuacja wygląda tak, że klub OG zatwierdzając na Kongresie barwy klubowe
zamknął pozostałym członkom forum i uczestnikom II zlotu WRS w Spale prawo do umieszczenia
logo forum przy takiej okazji na koszulkach z okazji tego spotkania.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #15

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie! Pozwoliłem sobie nie zabierać dość długo głosu. Dokładnie przeczytałem całą polemikę między zainteresowanymi i mojego punktu widzenia sprawa wygląda prosto i jasno. Logo, o którym wszyscy mówią od kwietnia "weszło" w skład barw klubu WRS Brotherhood OG, które zostały zaakceptowane przez Kongres (można dywagować czy to dobrze, czy nie). Od tego też momentu nie można, moim zdaniem, dopuścić do sytuacji, w której potencjalny krąg osób używających (noszących) tą barwę jest praktycznie nieograniczony. Siłą rzeczy powinien on zostać ograniczony do członków klubu, którzy zgłosili do niego akces. Droga była otwarta dla wszystkich (i oczywiście jest dalej)...

Niestety nie mogę zgodzić się z Tomem, że mamy dwie wersje logo (jedna klubowa, druga forumowa). Róznice są w nich tak niewielkie, że bez wielkiego trudu można je pomylić. Oznacza to, moim zdaniem, że korzystać z tego projektu może tylko jedna grupa (albo forum albo klub). Na chwilę obecną większe prawa do tego ma WRS Brotherhood OG. Oczywiście forum może i powinno mieć swoje logo, jednak różniące się od klubowego w taki sposób żeby nie można ich pomylić (teraz zakładając nawet, że są dwie wersje nietrudno o to). Niedopuszczalne jest moim zdaniem doprowadzenie do sytuacji kiedy ktoś nie bęący członkiem WRS nosi jego barwy lub elementy tych barw. Zdarzyć się może wszystko, a z całym szacunkiem dla wszystkich nie mam najmniejszej ochoty "świecić" oczyma za kogoś kto nie jest członkiem.

Oczywiście jestem za możliwością powszechnego dostępu do gadżetów wykorzystujących barwy klubowe ale pod warunkiem, że są to bądź rzeczy okolicznościowe (znaczki, koszulki zlotowe, itp.) albo sposób korzystania z nich nie stwarza wrażenia przynależności do klubu (kubki, długopisy, itp.). Niestety z bluzami czy koszulkami tak jest.

:dzieki: :czesc:

P.S. Rozmawiałem z kilkoma członkami WRS OG i podpisują się oni pod tym co powyżej napisałem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #16

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Dokładnie Tomku. Też mi się wydaje, że trzeba te dwie kwestie rozgraniczyć, żeby wszyscy mieli trochę radości.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #17

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Hola, hola Pany! Forum to jedno , WRS Brotherhood to drugie. Dobrze że swego czasu powstały propozycję utworzenia loga dla forum. Z tego też powodu mamy dwie formy identyfikowania się. Pierwsza klubowa - tam logo zostało zaklepane przez Kongres, druga forma to ta która jest na koszulkach (patrz przód - WRS Company). Tym bardziej, że poczekajmy do Spały. Tam będzie i czas i miejsce na planowanie gadżetów takich właśnie jak bluza czy długopis itp.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #18

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Hyde szacun za słowa.
Z drugiej strony bez forum chiba nie było by WRS Brotherhood OG.
Oczywiście jestem za tym coby bardziej rozgraniczyć jedno od drugiego i reprezentować się osobno.
Spała będzie miejscem wszelakich ustaleń,poczekajmy.
P.S. co bluzy to znów podbieracie mi pomysły :dry:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #19

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Panowie, od pewnego czasu LOGO FORUM stało się HERBEM WRS Brotherhood OG. I nieważne, czy klubowi Bracia spotykają się raz, czy 10 razy w roku, ważne jest to, że HERB winni nosić tylko i wyłącznie klubowicze.
Próżno będzie tłumaczyć to tym, którzy nigdy w żadnym klubie nie byli lub nie są zorientowani czym są i co znaczą dla klubu ich własne barwy. Przypominam, że HERB nie jest czymś, czym można handlować!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Bluza z naszym logo ! 13 lata 11 miesiąc ago #20

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ale Bogdan proponował bluzy l logotypem FORUMOWYM a nie klubowym. Więc nie ma o co drzeć psów. A jak żony będą chciały to co im powiecie? Że nie bo to klubowe? I nici z seksu. Ja tam wolę mieć logo forumowe, kupić od razu żonie i pociupciać jak człowiek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena