UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Nie samym moto człowiek żyje :-)

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #41

  • Zenek
  • Zenek Avatar
Never napisał:
Ja kolekcjonuje Whisky Szkockie , Irlandzkie oraz Whiskey Amerykanskie. Mam ponad 40 roznych butelek. Pelnych! (jeszcze ;)

I tu poczulem ze trzeba cie kiedys odwiedzic :woohoo: :laugh: minimum tydzien urlopu :S
A co do chobby to zima kiedy czas pozwala staram sie wybierac na narty w rozne fajne miejca a kidy pogoda pod psem to gram bez konca na pc albo ps3 to mnie odpreza.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #42

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Moja pierwsza pasja to lotnictwo . Już jako dzieciak miałem mnóstwo modeli samolotów podwieszonych nad łóżkiem . Do dziś uwielbiam latać i jeździć na pokazy lotnicze . Coś w tym jest ,bo chyba motocykl ma trochę wspólnego z lataniem ,swobodą ,jest jakby ponad innymi pojazdami drogowymi ? Muzyka ,to już chyba Wiecie ,co tu dużo gadać ,żyję nią jak powietrzem do oddychania . Sam trochę pogrywam na perkusji i czasami włączam się na naszych OTM-owskich imprezach . Uwielbiam dobry kabaret ,jestem fanem "Gwiezdnych Wojen" . Lubię ostre żarcie i picie . A ha ,trochę rysuję . Chyba jestem normalny ? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #43

  • Never
  • Never Avatar
Ja kolekcjonuje Whisky Szkockie , Irlandzkie oraz Whiskey Amerykanskie. Mam ponad 40 roznych butelek. Pelnych! (jeszcze ;) ) Posiadam rowniez trunki z Włoch, Rosji, Turcji, Hiszpani i innych. Interesuje mnie także PBR (PRO BULL RIDERS) oraz walki w klatce K1, UFC. :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #44

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Marku Odrę to odwiedzimy jeszcze w tym roku :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #45

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Kiedyś rowery (obecnie mam tylko jeden dla zdrowotności). Od wielu lat strzelectwo pneumatyczne. Nawet przez zimę zaszalałem i kupiłem dwa karabinki. Pozostałym arsenałem nie mogę się publicznie pochwalić :laugh: Kino i filmy - pasja jesienno-zimowo-wiosenna. Ale i tak większość czasu i środków finansowych pochłania moto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #46

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ja się pasjonowałem wędkarstwem. Ale potem dzieci, budowa domu, motocykle i najnormalniej w świecie zabrakło mi czasu na wędkę. Ale w przyszłym roku znowu wykupię składki i poodwiedzam Odrę bo ciągnie mnie jak cholera.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #47

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Jeśli o mnie chodzi to łatwiej wymienić co mnie nie interesuje. Żona twierdzi, że na punkcie moich pasji hobbystycznych jestem porąbany, chociaż ostatnio mocno się z tym zaniedbałem, niestety brak czasu. Ale przynajmniej dzieciom coś po ojcu pozostanie. Szkoda że mój ojciec nic nie zbierał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #48

  • Seboka
  • Seboka Avatar
Ja hobbistycznie zajmuje się renowacją staroci, mam już gromadkę, czasami odnawiam coś znajomym.
Jeśli coś któremuś z kolegów zawadzał, stary mebel lub inny przedmiot proszę o kontakt.
Lubie przedmioty z tzw duszą. Poza tym teatr i wszelakie wystawy począwszy od dzieł z epoki skończywszy na sztuce współczesnej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #49

  • Miran
  • Miran Avatar
No nie wiem czy kobiety można ująć w pozycji pasja to raczej oznaka że jesteś zdrowy :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #50

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wykrzyknik napisał:
Jakie macie inne pasje?

Kurcze ..... Hmmmm .... kobiety, ale .... chyba nie bede sie na ten temat na forum rozpisywał, co ? :woohoo:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nie samym moto człowiek żyje :-) 13 lata 10 miesiąc ago #51

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Każdy z nas ma wielką pasję motocykle. Jednak nie można sie ograniczać i zyć tylko jednym. Jakie macie inne pasje?
Jak wiecie ja fotografuję, niektórzy też wiedza że łowię ryby. I tu korzystając z okazji pochwale się moim małym sukcesikiem. :-)
W zeszłym roku dostałem propozycję napisania artykułu dla firmy Salmo o łowieniu boleni na ich wyrób wobler o nazwie Thrill.
Napisałem, tekst tak ise spodobał że poprosili mnie żebym go rozszerzył. Tak też zrobiłem. Tekst poszedł do Rosji do redaktora naczelnego największej wedkarskiej gazety Rybalov Elite. W maju tego roku został opublikowany :-)
Dzisiaj właśnie dostałem egzemplarz gazety... Ciekawe doświadczenie widzieć siebie w prasie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena