UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Podziękowania dla Majkela

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #21

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Majkiel wielki szacun dla ciebie!!!!
Dobrze wiedzieć, że są wśród nas takie osoby jak Majkiel!
Lewa w Górę :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #22

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
I nie chciał żadnej kobiety w zamian? :-)

Żart oczywiście... Ale gest faktycznie godzien szacunku.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Daj spokój ja się czułem w obowiązku, że nie złozyłem Tomkowi moto ale Majkel pokaza klasę...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #24

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
O!!! Teraz wiemy dokładnie o co chodzi . :woohoo: Brawo MAJKI, Brawo Wykrzyknik!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #25

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Bogdan transplantacji chciałem ja udzielić ze swojego moto ale okazało sie że cześci od 16 do 17 nijak pasują....
Tomek nie miał jak wrócić do domu, dałem więc Tomkowi kluczyki i dowód od swojej gwiazdki. Jednak Tomek nie czuł sie pewnie gdyż moją gwiazdkę w sobote złozylem na starej uszczelce pod głowice...
Majkel wstał, wyciągnał kluczyki i dał je Tomkowi... Chyba nic więcej mówić nie trzeba... :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #26

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Minister napisał:
Panowie!

Korzystając z tej możliwości chciałbym bardzo, baaarrdzo, podziękować Majkelowi za to co zrobił w ostatnią niedzielę w Komorowie (zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi). Jego zachowanie było tym o co chodziło w naszej inicjatywie stworzenia klubu WRS. To na co zdecydował się Majkel byłoby niełatwe dla większości z nas (tak myślę). Majkelowie przyszło to bardzo naturalnie!!! Oby więcej takich akcji.

Majkel! WIELKI, BARDZO WIELKI SZACUN DLA CIEBIE!!! Garnek z głowy przed Tobą. :win:

:dobrarobota :dzieki: :rzut:

No właśnie nie bardzo wiem o co chodzi . Skoro Majki wykazał się szlachetnym czynem ,to proszę napiszcie co uczynił . (mogę się jedynie domyśleć o "transplantacji organów motóra ,ale może się mylę?) Piszcie, po to jest w końcu forum . B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #27

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Co ja mogę powiedzięc po za tym co już zostało napisane. Gdyby Tomek zdecydowa lsie jechac moją MAjkel miał by dzisia jswój moto i mógłby śmigać. Od piątku walcze z Tomka moto i wydaje mi się że znalazłem problem. Majkel trzeba przyznać, że kawał serducha w sobie masz. Przez to podwójnie mi jest głupio. Nie dość, że prosta wymiana kasatorów okazała się byc czymś znacznie bardziej poważnym to jeszcze Ty zamiast smigac w piękna pogodą na swojej Gwiazdce jesteś uziemiony...
Przejmuje sie tym bardziej niż myślałe mże będę...
Majkel wielki szacun, wielki...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #28

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Wszystko wiem,rozmawiam z Wykrzyknikiem.Szczerze mówiąc mam podobnego 1700 na warsztacie który odmawia współpracy.Ale się nie musisz martwić o maszynkę jest zapewne w dobrych rękach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #29

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Dzieki bardzo Wam wszystkim :blush:
Piter, jakbys zobaczyl to co My widzielismy .... jakos odeszla mnie ochota na ta 1700.
A dorszu byl tak zalamany ze byl to zwyczajny odruch podyktowany dobrem kolegi :naj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #30

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
A może chciał zamienić 1600 na 1700? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #31

  • Upload
  • Upload Avatar
Ja bym się nie zdecydował na taki gest
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #32

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Minister napisał:
Panowie!

Korzystając z tej możliwości chciałbym bardzo, baaarrdzo, podziękować Majkelowi za to co zrobił w ostatnią niedzielę w Komorowie (zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi). Jego zachowanie było tym o co chodziło w naszej inicjatywie stworzenia klubu WRS. To na co zdecydował się Majkel byłoby niełatwe dla większości z nas (tak myślę). Majkelowie przyszło to bardzo naturalnie!!! Oby więcej takich akcji.

Majkel! WIELKI, BARDZO WIELKI SZACUN DLA CIEBIE!!! Garnek z głowy przed Tobą. :win:

:dobrarobota :dzieki: :rzut:

Tiaaa, ja juz z Majkim rozmawiałem w temacie i podtrzymuję to co mówiłem mu na wizji SZACUN i RESPECT!
:rzut: :naj: :uklon: :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Podziękowania dla Majkela 13 lata 10 miesiąc ago #33

  • Minister
  • Minister Avatar
Panowie!

Korzystając z tej możliwości chciałbym bardzo, baaarrdzo, podziękować Majkelowi za to co zrobił w ostatnią niedzielę w Komorowie (zainteresowani będą wiedzieli o co chodzi). Jego zachowanie było tym o co chodziło w naszej inicjatywie stworzenia klubu WRS. To na co zdecydował się Majkel byłoby niełatwe dla większości z nas (tak myślę). Majkelowie przyszło to bardzo naturalnie!!! Oby więcej takich akcji.

Majkel! WIELKI, BARDZO WIELKI SZACUN DLA CIEBIE!!! Garnek z głowy przed Tobą. :win:

:dobrarobota :dzieki: :rzut:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena