UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Na dlugie jesienne wieczory

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #1

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Bogdan napisał:
MrTommy napisał:
Bogdan napisał:
Działa ! :woohoo: Dzięki !

Miłej zabawy :lol: , ostrzegam to wciąga! :evil:

Wciąga jak cholera ! Pyrzowic nima :( (szkoda bo to moje strony) .ale i tak jest fana zabawa .

Ale Pyrzowice są na mapie, gdy zobaczysz na mapie samolot przelatujący nad Twoim domem, wyjdź no zewnątrz i zerknij w niebo, ON tam będzie! Sprawdziłem, u mnie i wszystko się zgadza. :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #2

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Z polskich masz tylko EPWA i EPKK (Warszawa i Kraków).
Po prawej stronie mapy masz ramkę i ponad nią zakładki, kliknij na filter i ustaw sobie wielkość ikony samolotu na średnią, odhacz okienko przy napisie „Airplane callsign” od tej pory samoloty będą miały przypisany nr rejsu, wyświetlany obok ikonki samolotu. Słuchając tego co jest mówione, będziesz wiedział którego z samolotów to dotyczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #3

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
MrTommy napisał:
Bogdan napisał:
Działa ! :woohoo: Dzięki !

Miłej zabawy :lol: , ostrzegam to wciąga! :evil:

Wciąga jak cholera ! Pyrzowic nima :( (szkoda bo to moje strony) .ale i tak jest fana zabawa .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #4

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Bogdan napisał:
Działa ! :woohoo: Dzięki !

Miłej zabawy :lol: , ostrzegam to wciąga! :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #5

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Działa ! :woohoo: Dzięki !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #6

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Klikasz na link, otwiera ci się tabela z europejskimi lotniskami, wybierasz dowolne (podświetlone na zielono) i klikasz na zielony prostokącik z napisem LISTEN. Przy każdym z lotnisk są trzy takowe, ponieważ każdy z nich otwiera inny odtwarzacz. Ja zawsze używam pierwszego od góry a on otwiera flash playera.
Gdyby coś szło nie tak, dzwoń 0602 255 777

PS
Czasem może sie zdarzyć, że jest cisza w eterze i trzeba poczekać kilka minut aż coś się zacznie dziać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #7

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
MrTommy napisał:
MrTommy napisał:
Tak dla zmiany tematu

Proponuję ciekawe zajęcie polegające na śledzeniu samolotów przelatujących nad terytorium Polski i Europy. Do tego celu służy ten link: www.flightradar24.com/ . Po kliknięciu myszką na kontur samolotu, po prawej stronie wyświetli się tabelka z informacją o tym jaki to typ samolotu, do jakiej linii należy, na jakiej trasie, wysokości oraz z jaką prędkością leci. Natomiast do podsłuchu rozmów kontrolera wybranego CKRL (Centrum Kontroli Ruchu Lotniczego) z Kapitanami lecących samolotów słuchamy tu: www.liveatc.net/feedindex.php?type=international-eu
Polecam nasłuch radaru EPWA czyli Warszawy.
Miłej zabawy ;)

Otwierając obie strony równolegle możemy uzyskać nasłuch samolotów widzianych na radarze i przelatujących nad konkretnym lotniskiem.

Bardzo fajna stronka ! Bawiłem się wczoraj w kontrolera lotu ;) Tego "drugiego" z podsłuchem nie potrafiłem uruchomić :huh: .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #8

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
MrTommy napisał:
Tak dla zmiany tematu

Proponuję ciekawe zajęcie polegające na śledzeniu samolotów przelatujących nad terytorium Polski i Europy. Do tego celu służy ten link: www.flightradar24.com/ . Po kliknięciu myszką na kontur samolotu, po prawej stronie wyświetli się tabelka z informacją o tym jaki to typ samolotu, do jakiej linii należy, na jakiej trasie, wysokości oraz z jaką prędkością leci. Natomiast do podsłuchu rozmów kontrolera wybranego CKRL (Centrum Kontroli Ruchu Lotniczego) z Kapitanami lecących samolotów słuchamy tu: www.liveatc.net/feedindex.php?type=international-eu
Polecam nasłuch radaru EPWA czyli Warszawy.
Miłej zabawy ;)

Otwierając obie strony równolegle możemy uzyskać nasłuch samolotów widzianych na radarze i przelatujących nad konkretnym lotniskiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #9

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Jeśli chcecie zobaczyć co lata nad naszymi głowami wyżej od samolotów ,to polecam takie cuś : www.heavens-above.com/
B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #10

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Jeśli Macie kogoś na morzu ,to polecam to : www.marinetraffic.com/ais/ B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #11

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Fajne stronki, tylko czasu brak na zabawę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Na dlugie jesienne wieczory 13 lata 8 miesiąc ago #12

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Tak dla zmiany tematu

Proponuję ciekawe zajęcie polegające na śledzeniu samolotów przelatujących nad terytorium Polski i Europy. Do tego celu służy ten link: www.flightradar24.com/ . Po kliknięciu myszką na kontur samolotu, po prawej stronie wyświetli się tabelka z informacją o tym jaki to typ samolotu, do jakiej linii należy, na jakiej trasie, wysokości oraz z jaką prędkością leci. Natomiast do podsłuchu rozmów kontrolera wybranego CKRL (Centrum Kontroli Ruchu Lotniczego) z Kapitanami lecących samolotów słuchamy tu: www.liveatc.net/feedindex.php?type=international-eu
Polecam nasłuch radaru EPWA czyli Warszawy.
Miłej zabawy ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena