UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Trochę to dziwne ale ostatnie spotkania jakie organizowała grupa Drag Star-owska były tylko i wyłącznie za sprawą forum. Dalej, jeżeli są osoby które swego czasu dość aktywnie brały udział na ich stronie mogą potwierdzić, że jako grupa forumowa mają swoje logo, znaczki itd. Gość który niby już jeździ od 20 lat nie jest tym adminem który stworzył forum Drag Star-a. Idea jak i stworzenie stronki takiej jaką ona jest zostało wykonane przez Kozaka-Barabasza, jednak tak jak już wcześniej pisałem, ze względu na dziwne zmiany do jakich dopuścił sam admin, jest jak jest i to co się tam dzieje jest typowym objawem dyktatury tzw. "jednej idei". Szkoda, ponieważ sam kiedyś byłem tam aktywnym user-em i nie ukrywam, że to właśnie forum było dla mnie wyznacznikiem przy powstaniu naszego. Ale to już nie mój problem.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #2

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
"W związku z decyzją podjętą na Zielonym Dywanie informuję, że to Forum pozostaje wolne od tematów związanych z jakimikolwiek symptomami powstawania grup formalnych. Dotyczy to również omawiania zasad funkcjonowania istniejących grup formalnych, czy też korzyści płynących z przynależności do tychże.

Administracja nie zabrania oczywiście userom organizowania się w grupach formalnych, mogą to jednak robić poza Forum. "

A tak sie to skonczylo, czyli jak maja takie podejscie to jak swobodnie poruszac jakiekolwiek tematu na takim forum ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #3

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Akurat Tomie rozmawiałe mz jakimś satrszym gościem chyba bo pisał że jeździ już jakieś 20 lat...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wykrzyknik napisał:

To moj post na forum Drag Starowców w temacie o naszywkach na plecach.... Po dwóch minutach został wywalony do kosza, ja dostałem 3 punkty ngany, jeszcze jeden i mnie zablokują... korekta już mnie zablokowali :-)

Uzasadnienie takiej decyzji działanie na szkodę forum...

Wiem cos o tym bo niestety forum Draga to jakis dziwny twor.
Napisal do mnie xawier ( chlopak z Dragow co podjechal z chlopakami na stacje paliw gdzie sie spotykalismy ) wlasnie z pytaniem o Klub, naszywki itp. gdyz cos chca zrobic na nasz wzor ..
Ale widac ze towarzystwo na forum Dragow jest lekko dziwne i dlatego tak traktuja dobre rady :evil:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #5

  • Never
  • Never Avatar
dla mnie ludzie bomba :jee: przy nich czulem sie jak u siebie :) ale niewiem czy nie puszcze focha bo Support Grupy Pijackiej to mi sie chyba nalezy :butt: , wkoncu wykonczylem caly zapas luksusowej w barze ;) :blink:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #6

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Oj tak Mareczku same dobre rzeczy mogę rzec o Twych kumplach z forum Virago vel Kletno ale najbardziej debest to Mrówa oprócz Ciebie i Wróbla, wy naj.
A propo on też jest na forum Virago?
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #7

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ja mam doświadczenie tylko z Forum Virago i tam takie fanaberie adminów są nie do pomyślenia. I to nawet nie chodzi o to, że ktoś miałby coś przeciw, ale przede wszystkim Admini to są spoko ludzie i nie cudują. Dodatkowym atutem jest to, że przez 4 lata istnienia Forum znaczna część osób zdążyła się zintegrować :piwo: i można swobodnie pisać co się myśli bez obawy obrażenia adwersarza.

Zresztą Never z Wilkiem mogą co nieco powiedzieć już o ludziach "wywodzących" się Forum Virago :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Mogłeś mu odpisać że w pewien sposób, w sposób pośredni jesteś "Kongres", w końcu to cosik na plecach po prawej stronie nie jest ot tak sobie. Wypowiadając te słowa, utażsamiałeś się z zasadami przyjętymi przez Kongres i w ten właśnie sposób jako jeden z nich zwróciłeś im odpowiednio uwagę czy też przekazałeś im to o czym każdy inny z innego klubu im również powiedział. Jeżeli rozmawiałeś z adminem tym "pierworodnym" to miałeś przyjemność korespondowania z chłopaszkiem w granicach 19 lat więc za bardzo się nie przejmuj że jeszcze póki co nie dociera do niego wiele rzeczy. Bez obrazy.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #9

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Po tym zajściu wymieniłem dwa czy trzy maile z adminem... Miło i kurturarnie :-) napisałem, że moim zdaniem powinni zanim zaczną wieszać posty o naszywkach na plecy to powinni napisać czym naszywki na plecy dla klubów są bo nie każdy to rozumie. Szczególnie że Drga Stary są często pierwszymi motocyklami jakie ludzie kupują. I o całym świadku motocyklowym mają mgliste pojęcie szczególnie gdy zobaczyli film Gang Dzikich Wieprzy...
Usłyszałem, że od instruowania jest Kongres i oni się tym zajmuje :-) a na forum Dragowców nie będzie żadnej zorganizowanej akcji obszywania się... Już nie chciałem komentować i wdawać sie w dyskusję, że samo to, że jest o tym informacja na forum i są przygotowywane jednakowe naszywki na plery jest już zorganizowaną akcją :-)
Nie ma się co oszukiwać, nigdzie nie ma ideałów ale takiej cenzury i takiego traktowania jak tam nie spotkałem jeszcze na żadnym forum...
niech sie kiszą w swoim sosie ja tam więcej ręki do nich wyciągał nie będę :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #10

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie wspomnę o moim poście jak i Krzycha - oczywiście zablokowane i trójczyna w profil :angry: Ale to jest zawsze tam gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeśc. I tak niestety jest u chłopakow na forum Drag Star-a. Kilku adminów i paru moderatorów robią niezły bałagan nie zwracjąc w ogóle uwagi na regulamin jaki sami wywiesili. Nie wspomnę że poruszane tematy odbywały się w zakładce: Hyde Park - żałosne ale prawdziwe.!

:naj:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #11

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Never napisał:
a mnie kto przytuli? :bu:

Ten kto zdoła objąć :laugh: Widziałeś żeby Dąb Bartek był przytulany :jee:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #12

  • Never
  • Never Avatar
:blink: ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #13

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Never napisał:
Mysys ławka jak juz :woohoo:
chciał byś :-) Od Mysys by Cię tak nie piełko jak po Mr.... :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #14

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ja mam??? Chyba klub wzajemnej adoracji :-) Przyznaj się jesteś moim wyznawcą :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #15

  • Carlos
  • Carlos Avatar
wykrzyknik napisał:
,,Przeczytałem dyskusję w zamieszczonym linku i choć wiem, że zaraz wszechmocny usunie mój post to może ktoś jednak zdąży go przeczytać...

Wolność słowa na tym portalu jest żadna... To przykre szczególnie gdy rozmawia się w działach luźnych takich jak ten właśnie... Brakuje tylko napiętnowania za odmienne poglądy polityczne i chęć duskusji na niewyodne adminom tematy... Choć kto wie, niektóre posty są wywalane a i o reprymendach słyszałem... Cóż takie prawo adminów, trzymać swoje podwórko mocną ręką...

Co do samych naszywek... To wielu tu wypowiadających się nie bardzo rozumie czym są PLECY dla klubów. Jak i dla całego świadka motocyklowego. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że jesli jeden z noszących na plecach wasze logo narobi gdzieś syfu to ten syf nie pociągnie się za nim ale za wszystkimi noszącymi takie same PLECY... Jesteście pewni, że jesteście gotowi przyjąc odpowiedzialność za ludzi których prawie nie znacie? Bo naszywka na plecach, zresztą jaki kolwiek symbol utorzsamiający Was z jakąś grupą ludzi będzie waszym znakiem rozpoznawczym w świecie motocyklowym. Nabroi jeden odpokutuja wszyscy...
Wszystkim którzy chcą sobie naszyć GODŁO forum, klubu czy zrzeszenia proponuję mocno to przemyśleć..."


To moj post na forum Drag Starowców w temacie o naszywkach na plecach.... Po dwóch minutach został wywalony do kosza, ja dostałem 3 punkty ngany, jeszcze jeden i mnie zablokują... korekta już mnie zablokowali :-)

Uzasadnienie takiej decyzji działanie na szkodę forum...

Popatrzcie jakich mamy liberalnych moderatorów :-) Możem porozmawiać dosłownie o wszystkim, mamy wolność słowa na forum i docenić to trzeba.


Tomku ciesze się, że załozyłeś to forum, że miałeś tyle chęci i zapału żeby je stworzyć i że jest u nas tak jak jest. To samo tyczy się całej reszty pracujących nad działanie mnaszego małego internetowego światka. Dziękuję Wam bardzo... cholera jakiś się sentymentalny robię. To od wypadku Moniki coś mnie tak naszło. Ciesze się, że jestem członkiem tej właśnie społeczności Gwiazdorów. Miłego dnia panowie i panie :-)

DOBRZE MOWI !!!
POLAĆ MU !!!
WYKRZYKNIK NA PREZYDENTA (RP bo klub juz ma :D )
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #16

  • Never
  • Never Avatar
Mysys ławka jak juz :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #17

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Mr Ławek :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #18

  • Never
  • Never Avatar
a mnie kto przytuli? :bu:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #19

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
O tym własnie Marku mówię :-) Dzieki temu że czasem zgrzyta to potem ładnie się dociera :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #20

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Wykrzykniczku drogi - jak się nie poczubisz to się nie polubisz :laugh:

Po to jest Forum, żeby wymieniać - choćby sprzeczne - poglądy. Inaczej byłoby to TWA. Po za tym nie poznasz drugiego człowieka, jak będziecie sobie tylko przytakiwać.

A tak na marginesie to strasznie drętwe to Forum Dragów musi być....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena