UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Substytut ... Harley :)

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #61

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wykrzyknik napisał:
Proszę Cię Majki nie wypowiadaj się więcej w kewsti WRS OG skoro Twoje przynależenie do klubu ograniczało się do FUNU z posiadania kolorowych naszywek!!!

Co Ty wiesz stary o moich pobudkach bycia w tym klubie i wystapienia z niego i jakim prawem mnie oceniasz ?
Skoncz prosze te swoje podjazdy do mnie bo smieszny sie stajesz.
I koniec o tym bo nie ten temat po to jest.
A Piter1600 najlepiej opisal zasade wspolnych jazd i spotkan :naj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #62

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
I będzie sotry o Lechu Yankesie i Rusie ;-) :skut:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #63

  • maciek
  • maciek Avatar
Krzychu zrób swoje i razem jako rusek i yankes pojadziemy nad Bajkał
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #64

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
To ja chyba wrócę do renowacji K-750 i M-72,Zostane wtedy -Rosjaninem :win:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #65

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Nic tak dobrze nie regeneruje niż kilka chwil w doborowym towrzystwie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #66

  • maciek
  • maciek Avatar
sypię sie i intensywnie sie serwisuję by w nowym sezonie zrealizować moje plany wyjazdowe
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #67

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Maćku a do kolegów z Klubu kiedy zawitasz? Mało ostatnio Cię widać... Żekł bym wcale...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #68

  • maciek
  • maciek Avatar
A ja składam sobie h-deka a nawet dwa ( cywila i wojskowego ).Od wla zaczynałem i na wla skończę . Koło się zamknie . Więc kim ja jestem ? Harlejowcem ? Vulcanowcem ? Roadstarowcem ? . Powiem krótko jestem człowiekiem który lubi V-twiny i lubi na nich duuuuużo jeździć.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #69

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
:-) Lubię sobie z rana poczytać Polaków dywagacje :-)
Mi osobiście praca silnika HD, S&S czy innej firmy budującej na wazór HD odpowiada najbardziej. Jara mnie odzielenie skrzyni od silnika. Możliwości przebódowy, zmiany i ingerencji praktycznie we wszystko. Sory ale żeby w RS wstawić skrzynię np 4... będzie meeeega problem :-)
Mój moto nie musi być wygodny, ma być wyjątkowy i tyle. Na razie nie stać mnie na budowę customa na silniku S&Sa zastanawiam sie nad sciągnięcie w przyszłym roku rozbitego HD dla napędu. Jak będzie zobaczymy.
Co do MC. Nie bardzo wiem o jakim wojsku Majki mówisz... U nas??? Nie zauważyłem. Jednak wchodząc w pewne środowiska jakieś zasady trzeba przyjąć. Jest takie powiedzenie,, jeśli weszłeś między wrony musisz krakać jak i ony"...
Stara Polska mądrość. Twoje odejście z klubu było dowodem jak mało istotne są dla Ciebie barwy klubu i jak mało się z NAMI integrujesz... Potraktowałeś to jako zabawę, albo nie dorosłeś do życia w takim społeczeństwie albo w dupie masz zasady jakie w nim panują....
Zostłeś wyróżniony naszywką chonorową i co? Gdybyś miał odrobinę szacunku do KLUBU< BARW i co za tym idzie MEMBERÓW czyli NAS nie przyjął byś jej...
Dla mnie argumenty jakie podałeś odchodząc są śmieszne! Nigdy nie było w WRS OG wojska i raczej nigdy nie będzie. Są jasne i łagodne zasady. Najlepszym przykładem są środowe sotkania. Niby jest to oficjalny dzień ale nikt obowiązku nie ma się stawić, chyba że są ważne sprawy do przedyskutowania.
Nie musiałeś starać sie o dostanie barw i pewnie z tąd bieże się brak ich poszanowania u Ciebie...
Co do Twojej rozmowy z Ministem... Każdy może mieć jakieś wizje na przyszłość czy Darek chce stworzyć MC? Nnie wiem, jaką drogą podążymy zadecydujemy wspólnie i to jest jak na razie najważnijesza zasada!!!
Proszę Cię Majki nie wypowiadaj się więcej w kewsti WRS OG skoro Twoje przynależenie do klubu ograniczało się do FUNU z posiadania kolorowych naszywek!!!

Tak ogólnie o MC... im iwecej czasu spędzam z ludźmi z klubów motocyklowych tym i moja świadomoć o ,,legendach" krążących wokół staje się być ,,jaśniejsza"... Opowieści to jdno, rzeczywistość drugie...
Pewnie że w MC są zasady, ale zasady są wszędzi. W każdym społeczeństwie. Nawet w pierdlu jest kodeks więzienny... Jak się komuś nie podobają zasady panujące w MC nie musi w tym społećżeństwie egzystować...
Tyle :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #70

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Z H-D na plecy temat wskoczył (przeze mnie) w związku z mocnym utożsamianiem posiadaczy H-D z grupą harlejofcuw B) A nie każdy jednak daje się zaszufladkować.

W temacie H-D - bardzo mi się podoba fakt, że wszystko do H-D jest dostępne niemal od ręki. Ostatnio nawet potrzebowałem kapę sprzęgła w idealnym stanie, bo poprzedniemu właścicielowi moto oparło się na lewej stronie. I w ciągu kilku minut kapa była załatwiona.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #71

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Dla tego powstało coś takiego jak OTM Prudnik.Jesteśmy klubem [towarzystwem]które jest o to by jeździć i być ze sobą.Nie potrzebne mam są do tego plecy i cały ten cyrk zwany kongresem.Na zloty jeśli już jedziemy to tylko w ciekawe miejsca i po to byś się pobawić ,a nie po to by się pokazać.Działamy już pięć lat i myślę że jeszcze wiele jest przed nami.

Widzę że dyskusja zmienia temat z HD na plecy. :huh:Na szczęście to dział "przy kufelku" więc nie ma znaczenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #72

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Ja z wiekiem staję się coraz bardziej indywidualistą i podporządkowanie wychodzi mi coraz trudniej. Przy oczekiwaniach wobec mojej osoby, które wypełniają mi czas każde następne odbieram... agresywnie. I stawianie się gdzieś tam na zawołanie jest wbrew mojej naturze. Także z wielkiego zwolennika Yamahy stałem się posiadaczem H-D, a jako 7-letni członek klubu odkrywam w sobie pęd ku niezależności.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #73

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Prałat juz ci wyjasnil jak to wyglada a wiem ze sa zapedy w kierunku MC za jakis czas.
Generalnie po ostatniej rozmowie z Ministrem, jasno zostalo okreslone ze sa reguly typu "wojsko" i tak a jak komus nie pasi, do widzenia/
Ja zrobilem to juz bo czuje do czego zmierza ta forma co jest obecnie.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #74

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Dzięki Prałat za wyjaśnienie, myślałem że to z innych powodów, Twoja odpowiedź jest logiczna i zrozumiała. Pozdrawiam.

Majki, a Ty zrezygnowałeś z kamizelki, z zupełnie innych powodów, bardziej błachych. Mi też trochę było szkoda podporządkować się pod ten prikaz, ale na tym świat się nie kończy, myślę że potem będzie troche więcej swobody.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #75

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Panowie, ja - z tego, co pamiętam - raczej się nie upierałem przy wyższości TECHNOLOGICZNEJ H-D nad "japonią". Raczej wręcz przeciwnie. Zresztą moja opinia w kwestiach techniki, opinia laika, może być brana pod uwagę z "przymrużeniem oka". Dla mnie - podkreślam - to bardziej kwestia gustu niż rozsądku. Po prostu chciałem choppera utrzymanego w pewnych klimatach, po drugie od jakiegoś czasu myślałem o H-D. Model Street Boba najbardziej odpowiadał: możliwościom finansowym, upatrzonym kanonom i wreszcie marce.

Co do kamizelki... mam ją nadal, ale nie wiem, jak długo. Określę to nieco okrężnie - ze względu na "zawód" (choć nie traktuję tego zawodowo) podlegam pewnym regułom prawie wojskowym. I nie ukrywam, że czasami czuję się ograniczony czasowo. Zresztą Piter dobrze wie, ile razy w ciągu dnia nie mam szans się gdziekolwiek wyrwać. Do tego dochodzi jeszcze szkoła. Trzecie "wojsko" z wymogami jest ponad moje możliwości. Dopóki klub był grupą przyjaciół i kumpli bez wymogów zebrań i zlotów pod przymusem, wszystko grało. W momencie pojawienia się statusu MC wiele się zmieniło. Ja swoje "zajęcia" kończę koło 19, a najczęściej później. I nie mam możliwości pojawiania się na zebraniach na każde zawołanie. Czyli nie jestem w stanie brać czynnego udziału w życiu klubu. Poza tym moi "klienci" - takie określenie tylko ze względu na łatwe wyjaśnienie - nie są jednostkowi, lecz występują w liczbie bardzo mnogiej. Nie mogę sobie pozwolić na odwołanie czegoś, bo mam jakieś tam zebranie. A nawet jak już wezmę udział w spotkaniu klubu, to i tak nie posiedzę do oporu, bo następnego ranka koledzy smacznie śpią, ewentualnie będą w pracy zwyczajnie małomówni, a ja muszę być wypoczęty, tryskać energią i nie mogę sobie pozwolić na pitolenie pod nosem, bo przecież nie po to ludzie przychodzą do kościoła, by słuchać pitolącego księdza ;) W życiu trzeba wybierać. A co będzie ostatecznie, to życie pokaże.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #76

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
WALDEK-HQV napisał:
Prałat napisał:
Ostatnio nawet mi nie po drodze z kamizelką i jej wymogami.
Prałacie, mam prośbę do Ciebie, bo w naszym kręgu jest dążenie właśnie do kamizelek i barw na plecach, więc jako wieloletni "posiadacz" kamizelki, można powiedzieć w opcji full ;) naświetl troszkę temat w czym to Ci przeszkadza i co jest powodem takiej zmiany.

Waldek, jakbys nie wiedzial ja tez zrzucilem kamizelke bo nie bardzo mi pasowal nowy wizerunek tworzonego klubu a raczej nie jest tu miejsce aby Prałat o tym pisał.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #77

  • Cuba
  • Cuba Avatar
A dla mnie te wszystkie dywagacje to jak rozważanie nad wyższością Świąt Wielkiej nocy nad świętami Bożego Narodzenia ,czyli temat może. Jednego słusznego zdania nigdy nie będzie bo jak się spotkają dwie osoby to mają trzy zdania w tej samej kwestii. Ale powiem szczerze wolałbym poczytać o tym czego to forum dotyczy a nie kolejnego pieprzenia że HD jest lepszy i udowadniania wszystkim że nie na dormo posiadacze HD wydali pieniądze.
Dla mnie najważniejsza jest jazda i kolejne podróże a nie chwalenie sie przed otoczeniem mam legende, mam Hd.
Ale nie obrażajcie sie prosze bo pisze co myśle nie dlatego żeby komuś ubliżać- taki jesetem.
Lewa w góree
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #78

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Prałat napisał:
Ostatnio nawet mi nie po drodze z kamizelką i jej wymogami.
Prałacie, mam prośbę do Ciebie, bo w naszym kręgu jest dążenie właśnie do kamizelek i barw na plecach, więc jako wieloletni "posiadacz" kamizelki, można powiedzieć w opcji full ;) naświetl troszkę temat w czym to Ci przeszkadza i co jest powodem takiej zmiany. Myślę, że większość z nas a już na pewno ja, żeby nie mówić za innych, nie do końca zdajemy sobie sprawę z czym to się tak naprawdę wiąże. Wiadomo, że chodzi o braterstwo, honor, szacunek dla siebie i barw, ale co jeszcze ? Dobrze by było, aby ktoś nas uświadomił jak to naprawdę jest. Więcej się nie będe rozpisywał, bo jestem po zakrapianej imprezie i jeszcze palnę jakąś głupotę, ale przydałoby się aby ktoś doświadczony rzucił trochę światła na ten temat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #79

  • mario
  • mario Avatar
Drodzy Panowie ! Przeczytałem cały wątek i mam mieszane uczucia co do pewnych wypowiedzi..
Są w życiu wartości i ideały, które należy pielęgnować, ale najważniejsze być sobą !
Dla mnie, pewien spór na tym forum nie ma sensu, bo i po co. Szanujmy to co mamy.
Jeśli był to przypadek przy zakupie, to trzeba być szczerym i tak o tym pisać.

Drogi Prałacie ! Poznałem Cie i bardzo szanuje Cię za to kim jesteś, bo w Twoim
fachu to nie łatwe i nie wielu takich jest. Ale jaki ma sens rozpływanie się na forum Ws/Rs
nad wyższością nowej zabawki ze stajni HD, po kilku upojnych latach spędzonych na WS ?
W tym czasie dałbyś się pokroić, gdyby ktoś Ci powiedział, że to na czym jeździsz to lipa !
To trochę nie fair !

Pozdrawiam
Mario
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Harley mój.........to jest to :) 13 lata 5 miesiąc ago #80

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Nie ma co ukrywać, że sama marka H-D bywa postrzegana także przez pryzmat tych, którzy jeżdżą tymi motocyklami. Ale są wyjątki. Wszystko zależy od priorytetów. Mi raczej nie po drodze z półświatkami. Ostatnio nawet mi nie po drodze z kamizelką i jej wymogami.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena