UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: JOB-szukasz? Zatrudniasz!

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Jeszcze jedno ogłoszenie.
Załączniki:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Raz jeszcze. Może ktoś będzie zainteresowany, bo coraz więcej Gwiazdorów na północy. :dia:
Zasady jak na początku postu. Jakby co, to po info zapraszam na priva.
Załączniki:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 12 lata 9 miesiąc ago #3

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Chyba po raz ostatni anonsuję w tym temacie bo umarł on śmiercią naturalną. :sor:
Odgrzewam jednak trupa bo uważam, że tym razem naprawdę warto. No i mogę trochę pomóc. B)
To co najważniejsze umieszczone jest w samej treści ogłoszenia, w załączniku. Pamiętajcie, że nie trzeba spełniać wszystkiego, a wymagania to jedynie pobożna lista życzeń naszych "fachowców" z kadr.
Więcej szczegółów u mnie na maila.

Poza wspólną pracą było by nieźle jak mojej Gwieździe przybyła by kompania na służbowym parkingu. :chop:
Załączniki:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 12 lata 9 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #4

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Panowie!!!
Szukamy u nas w firmie kierowców samochodów ciężarowych. Praca w systemie dwuzmianowym na 4 osikach albo "wannach".
Dobre warunki zatrudnienia. Jakby co to dzwonić do mnie albo piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #5

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Wracajonc do tematu, ja bede ewentualnie szukal cos na miesjscu bo na wyjazdach juz pracowalem i musze powiedziec ze to nie dla mnie zwlaszcza ze mam cztery pociechy i nie moge zonie zostawic wszystkiego na glowie.

Ale gdyby jakis maly interesik w relacji wschod-zachod to jak najbardziej do omowienia :wiki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #6

  • Cuba
  • Cuba Avatar
TomHal napisał:
Cuba napisał:
Inżynierowie budownictwa z uprawnieniami lub bez (nic nie obiecuje nie ja jestem decyzyjny w tej kwesti) ale mogę pomóc.
Praca na terenie całego kraju (hale magazynowe i produkcyjne z infrastrukturą doświadczenie mile widziane niemiecki lub angielski.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cuba ile dajesz (z uprawnieniami+niemiecki) :)

A to to indywidualna sprawa tak naprawde to jak na firme niemiecką przystało nikt nie wie ile kto zarabia.
Szef daje ile uważa i bieżesz albo nie.
Teraz poszukujemy Kierowników i inzynierów budowy do tandemu Kierownik Projektu-Kierownik budowy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #7

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Cuba napisał:
Inżynierowie budownictwa z uprawnieniami lub bez (nic nie obiecuje nie ja jestem decyzyjny w tej kwesti) ale mogę pomóc.
Praca na terenie całego kraju (hale magazynowe i produkcyjne z infrastrukturą doświadczenie mile widziane niemiecki lub angielski.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cuba ile dajesz (z uprawnieniami+niemiecki) :)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #8

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Phantom napisał:
TataMichas napisał:
Zenek, pytałem i jest tak jak mówiłem - wymagany stopień biegły w programach. :oj:

Znajomek obiecał popytać, może coś innego znajdzie w okolicy. Jak rozumiem dalszy wyjazd do roboty jest jak najbardziej ok?
Dam znać co i jak jeśli coś się ruszy w tym temacie.
Poza tym mam kilku innych znajomych, a oni swoich więc i w ten sposób spróbujemy coś zwojować. Coś się wymyśli :zab:

LwG
TataMichas

Wielkie Dzieki !!
Jakby cos to mam prawojazdy kategorji "C" z praktykom.
Jeśli aktualne to wyślij cv na meila moge popytać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #9

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Inżynierowie budownictwa z uprawnieniami lub bez (nic nie obiecuje nie ja jestem decyzyjny w tej kwesti) ale mogę pomóc.
Praca na terenie całego kraju (hale magazynowe i produkcyjne z infrastrukturą doświadczenie mile widziane niemiecki lub angielski.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 2 miesiąc ago #10

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Coś temat zdechł. :(

By go odświeżyć zarzucam link: www.pracuj.pl/praca/eaton;kw

Jakby ktoś był zainteresowanym tym w pomorskim, to proszę o kontakt.
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #11

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Dołaczę się do tego wątku.
Na budowę w Strykowie poszukujemy doświadczonych operatorów sprzętu ciężkiego budowlanego. Oczywiście uprawnienia są niezbędne. Konkretne zapytania kierować do mnie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. resztę informacji poza forum.
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #12

  • Phantom
  • Phantom Avatar
TataMichas napisał:
Zenek, pytałem i jest tak jak mówiłem - wymagany stopień biegły w programach. :oj:

Znajomek obiecał popytać, może coś innego znajdzie w okolicy. Jak rozumiem dalszy wyjazd do roboty jest jak najbardziej ok?
Dam znać co i jak jeśli coś się ruszy w tym temacie.
Poza tym mam kilku innych znajomych, a oni swoich więc i w ten sposób spróbujemy coś zwojować. Coś się wymyśli :zab:

LwG
TataMichas

Wielkie Dzieki !!
Jakby cos to mam prawojazdy kategorji "C" z praktykom.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #13

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Zenek, pytałem i jest tak jak mówiłem - wymagany stopień biegły w programach. :oj:

Znajomek obiecał popytać, może coś innego znajdzie w okolicy. Jak rozumiem dalszy wyjazd do roboty jest jak najbardziej ok?
Dam znać co i jak jeśli coś się ruszy w tym temacie.
Poza tym mam kilku innych znajomych, a oni swoich więc i w ten sposób spróbujemy coś zwojować. Coś się wymyśli :zab:

LwG
TataMichas
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 13 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #14

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Zapytam, ale z tego co się orientuję to musi być koleś od razu mocno biegły :(

Dam znać co i jak, ok?
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #15

  • Phantom
  • Phantom Avatar
TataMichas napisał:
Phantom alias Zenek,

Pytanko mam. Znasz się trochę na programach komputerowych do modelowania 3D i masz ochotę popracować w Dojczach? :idea:
Mam znajomego w Wolsfburgu (chyba tak się to pisze?) który pyta o ludzi z tymi umiejętnościami. Wykształcenie nie istotne. Potrzeba tylko znajomości oprogramowania (super było by gdyby był to ProEngineer) oraz i ichniejszej "faszystowskiej" gadki. :)

LwG (Lewa w Górę) :)
TataMichas

Prawde powiedziawszy z programami 3D nie mialem jeszcze do czynienia ale z kompami to nieodloncznie,buduje od podstaw zestawy zwlaszcza prywatnym klijentom lacznie z oprogamowaniem jakie sobie zycza.
Mysle ze zapoznanie sie z tematem ewentualnie jakis kurs i nie bylo by problemu. :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #16

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Phantom alias Zenek,

Pytanko mam. Znasz się trochę na programach komputerowych do modelowania 3D i masz ochotę popracować w Dojczach? :idea:
Mam znajomego w Wolsfburgu (chyba tak się to pisze?) który pyta o ludzi z tymi umiejętnościami. Wykształcenie nie istotne. Potrzeba tylko znajomości oprogramowania (super było by gdyby był to ProEngineer) oraz i ichniejszej "faszystowskiej" gadki. :)

LwG (Lewa w Górę) :)
TataMichas
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #17

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Temat dla mnie na czasie bo od 01.02.2011 jesten bezrobotny ,piekarnia poszla sie je.....c oglosila plajte i czesc :zlly:
Emocje towarzyszace temu zjawisku sa duze takze jak ochlone to trzeba bedzie szukac jakiegos zajecia :zol:

Mialem w planie napisac pare slow w temacie wywal to z siebie ale nie bede niczego wywalal bo teraz szkoda :kij:
Chodzi o to ze ludzie maja fajne pomysly a w "kupie sila ",tak wiec moze ktos ma jakiegos fajnego pomysla co moglbym robic dalej
myslalem moze o chandlu albo czyms takim,znajomosc jezyka niemieckiego by pewnie pomogla.
W skrocie jak macie jakies pomysly to walic jak w dym bo dupa blada :du:
Zenek.

Ps.wysiadl na dodatek moj komputer i korzystam z kompa corki oto jej adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

JOB-szukasz? Zatrudniasz! 13 lata 3 miesiąc ago #18

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Chciałbym otworzyć nowy temat, który poniekąd wtórnie powiązany będzie z motocyklami, a właściwie z ich kupnem i utrzymaniem. Otóż każdy(a) z nas musi posiadać jakieś zajęcie pozwalające bez większych finansowych wyrzeczeń kosztem innych na w miarę komfortowe doświadczenie Mega radości z posiadania , użytkowania i dosiadania wymarzonego, nie tylko Gwiazdorskiego sprzętu.

W związku z czym proponuję stworzenie szeroko rozumianej „bazy” informacji/pośrednictwa pracy w której każdy, kto posiada sprawdzone informacje na temat dobrej roboty, (najlepiej do wzięcia od zaraz, a sam nie jest nią zainteresowany(a)) mógłby się nimi podzielić z braćmi w motocyklowej wierze by ulżyć im w cierpieniu. :) Chciałbym zaznaczyć, że w moim zamyśle ogłaszający wakat powinien dysponować tylko i wyłącznie sprawdzonymi danymi i być świadom konsekwencji wprowadzania bliźnich w błąd, natomiast wyrażający zainteresowanie ofertą i chęć podjęcia pracy powinien podchodzić do zagadnienia w miarę poważne, to znaczy nie aplikować (czytaj nie zawracać d…py) np. w przypadku gdy mieszka na południu, praca jest na północy kraju a on(a) nie zamierza się przeprowadzać. Proszę tylko o to byśmy wszyscy byli poważni w temacie pomimo, iż umieszczony jest w dziale „Przy kufelku”. :)

By przełamać lody i zgodnie z Seksmisyjną zasadą Maksia wygłoszoną do Alberta: „Ja tylko niosę pomoc” umieszczę pierwsze ogłoszenie. Otóż firma w której pracuję produkująca między innymi skrzynie biegów do ciężarówek, oddział wielkiej, bezdusznej korporacji EATON www.eaton.com/EatonComPoland/ONas/ZAK%C5%81ADYWTCZEWIE/index.htm zatrudni Starszego Inżyniera Testu. Zaznaczam, że opis starszy nie ma nic wspólnego z wiekiem. Zanim przeczytasz szczegółowo całą ofertę pamiętaj, że jak w każdym tego typu wymagania i oczekiwania pracodawcy to tylko pobożna lista życzeń i nie ma co brać sobie do bani że się nie potrafi tego czy owego. Jedyne co bezwarunkowo musisz posiadać to tytuł przynajmniej inżyniera z zakresu nauk technicznych oraz umiejętność w miarę przyzwoitego porozumiewania się po angielsku. Nie mówimy tu o Mega angielszczyźnie, ale o komunikacji w stylu "Kali być głodny". Stety i nie (to zależy co kto lubi :) ) stanowisko wiąże się całą masą podróży dookoła świata, od Ameryki po Australię. Miejsce zatrudnienia to moje rodzinne, dość przyjazne :) miasto Tczew w woj. pomorskim, około 30 km od Gdańska. Kasa jest jak zwykle do negocjacji, szczególnie na początku, ale sądzę że nikt nie będzie pokrzywdzony.

Zaznaczam, że ja sam nie zatrudniam i mam tylko pośredni wpływ na proces zatrudnienia. Mogę jedynie „pomóc” przy rekrutacji. Jeśli ktoś jest żywotnie zainteresowany to pytać, a szczegóły proszę na priva: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegóły ogłoszenia: www.pracuj.pl/praca/senior-test-engineer-pomorskie,oferta,1922010

Lewa w Górę,
TataMichas
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena