UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: poootwarciu

Odp: poootwarciu 13 lata 2 tygodni ago #1

  • Cosmoo
  • Cosmoo Avatar
Skoro temat otwarty...chciałbym podziekować Wam , za wspólną akcję w dzięcięcym miasteczku.Dzieciaki szczęśliwe, a my.......usatysfakcjonowani z ich uśmiechu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: poootwarciu 13 lata 2 tygodni ago #2

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Krzysiu kobiety... :-)
Mmiło było cię zobaczyć, zresztą mam nadzieję że sie dzisiaj wyrobię do Ciebie po aku ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: poootwarciu 13 lata 2 tygodni ago #3

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Dzięki Uploadzie, z Kacpra fajny motocyklista będzie - z pewnością. Dokręcaj te śrubki i ruszamy w traskę, no i może w końcu poznam Panią Uploadową?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

poootwarciu 13 lata 2 tygodni ago #4

  • Upload
  • Upload Avatar
W sobotę Motoserce - fajnie było zobaczyć wildsatrowców w barwach i Kacperek poznał kilku nowych wujków
Wreszcie zobaczyłem nową Nightową i widać na Niej ślady ewolucji - to już inna odmiana tego gatunku - ale wygląda i brzmi bajecznie
W niedzielę udało mi się spotkać z ! i jego Customem... Fajny .... nawet bardzo fajny
Po powrocie do domu Kacperek się ucieszył a Kasia się do mnie nie odzywa - tak już chyba musi być...
Ja jutro też se pokręcę śrubkami
pozdrawiam
Krzysiek
Megula fajnula
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena