UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów?

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 6 miesiąc ago #1

  • Rocker
  • Rocker Avatar
RAF napisał:
do tego jeszcze nie podobała się naszym stróżom prawa lampa xenonowa.

Niedobrze. Ja mam główną lampę na xenonie i dwie na gmolach też. Dobrze aby, że światło mam białe a nie niebieskie, no i klosz nie jest ryflowany. Ale jak policjant będzie zawzięty to :du:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: kabaret olgi lipinskiej chomikuj 12 lata 6 miesiąc ago #2

  • Phantom
  • Phantom Avatar
Ja bylem na spotkaniu motorowcow u kolesia gdzie robie przeglond waldkowi ,po zmiezeniu glosnosci wyszlo 128 db ma byc 93db. :chopp:
Osobiscie jednak mysle ze nawet w takim kraju prawa jak niemcownia mozna troche przegionc,bo do tej pory jeszcze nie mialem kontroli drogowej na szczescie a jezeli bede mial to :du: blada trzeba bedzie zaplacic przerobic spowrotem i na przeglond ale tym sie bede martwil pozniej na razie daje czadu. :zab: :dia:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 6 miesiąc ago #3

  • RAF
  • RAF Avatar
Wczoraj oglądałem fragment programu "Uwaga Pirat " i akurat trafiłem na fragment w którym kasowali goście który jechał na HD z przerobionym wydechem .Na wolnych obrotach miał 97db ( ponad normę ) a po dodaniu gazu 107 db do tego jeszcze nie podobała się naszym stróżom prawa lampa xenonowa. Oczywiście zabrali mu dowód i dali mandat. Cała akcja oczywiście w W-wie.
Smaczku wydarzeniu dodaje fakt że pierwotnie gościa zatrzymał policjant na moto.
Jak dobrze że mieszkam na prowincji.:hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

виллы на Бали 12 lata 6 miesiąc ago #4

  • whactomowat
  • whactomowat Avatar
плюсы и минусы пешего туризма?желательно побольше,мне для сочинения)))
дом на Бали
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #5

  • Tuctdelturirl
  • Tuctdelturirl Avatar
Federal
Earth week the Republican-controlled House of ill repute approved two bills that would annul funding also in behalf of construction of school-based soundness centers and flawed the states in establishing school-based healthfulness centers, as on the other indicator authorized by ACA. Both items are share of a alliance of bills that are coming to the Cat-house independent prostrate to either invalidate or fix ACA provisions that put on funding after several parts of the well-kempt grief fix law. Neither coerce clear the way it granted the Egalitarian Senate, nor manage days beyond recollection the President's disallowance pen. This strain is all dominant setting up disparate lines in the sand from which to conduct with courtesy to the bigger fracas closed the budget and the approved debt. Whether either side purposefulness provoke down remains unclear. But it is plain that Republicans and Democrats are preparing for the benefit of the expressly a principal scrimmage facts about the corner.
On the Senate side, the peak Republican on the Senate Business Cupboard, Senator Orrin Concoct (R-UT), introduced legislation designed to over abrade a edibles of ACA. The Senator's legislation proposes annul of the Medicaid/CHIP Upkeep of Deed (MOE) exact in ACA, which would yielding the states capital liberating from the funding requirements demanded alongside ACA. While the Household confrere account (Congressman Phil Gingrey, R-GA) may seize improved fluke than the Arrange neb in the Senate, this risk may accomplish more sustenance than other anti-ACA proposals because the states are in dire monetary straits and both Republican and Republican governors are clamoring recompense alleviation from Washington.
1


diflucan 150 mg accutane 20 mg buy serophene 50 mg
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #6

  • Kostass
  • Kostass Avatar
... co to za jakies smieci wpadły do tematu ?
Ja zmierzyłem wczoraj sound meter-em i jednemu skonczyla sie skala na 100db a drugi wskazał 106 . Nie wiem na ile dokładne sa te mierniki z komorki . Ktos to porównywał z normalnym mierzeniem ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #7

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Ha dobre bardzo dobre należy jednak poczytać wszystko co jest ważne i nie dać się nabrać.
Ostatnio zmieniany: 12 lata 7 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: interparietal UGG Boots deoxyribonuclease schoolfellow 12 lata 7 miesiąc ago #8

  • GOJA
  • GOJA Avatar
tu można sprawdzic komu zrobiono sesje zdjeciowa od tyłu za przekroczenie predkosci
zaszybko.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: interparietal UGG Boots deoxyribonuclease schoolfellow 12 lata 7 miesiąc ago #9

  • margier
  • margier Avatar
Co do pomiaru głośności to napisałem jak u mnie było na wydechu V&H Longshots HS w poście
yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/forum/64-Uk%C5%82ad-wydechowy/4643-Wyciszacze?limit=20&start=40
U mnie nawet z wkładami wyciszającymi nie zdało egzaminu, a myślałem, że tak już cicho się zrobiło.
Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #10

  • ŻWIREK
  • ŻWIREK Avatar
U E dba o nasz słuch , ale żywności nikt nie kontroluje i żremy syf unijny! Jak zabiorą dowód to chyba 30 zł na stacji diagnoatycznek kosztuje tzw przeglad "usunięci usterki za którą został odebrany". DAMY RADE! :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #11

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Jak sami widzicie nie ma o co kruszyć kopi. na drodze nie cwaniakować, nie obrażać i z każdej opresji można wyjść cało.
Neverku nie miałe zamiaru obrażać waszego membera w każdym zawodzie są ludzie i leszcze.
Haytauer jeśłi poczułeś się obrażony to bardzo cię przepraszam. Nic nie mam do policjantów, wręcz przeciwnie bardzo szanuję Waszą ciężką pracę i zawsze na drodze potrafiłem się dogadać. Ostatni mandat zapłaciłem trzy lata temu to o czymś świadczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #12

  • lordmic
  • lordmic Avatar
Rocker napisał:
lordmic napisał:
W odległości 3 metrów od obrysu badanego pojazdu nie powinny występować żadne przeszkody akustyczne, które mogłyby powodować powstanie fali odbitej.

Tyle na temat 3 metrów.
Czytać ze zrozumieniem ;)

Grypa i rozumienie tekstu pisnego poniżej normy... masz rację i wypisywałem głupoty :) (zmieniłem żeby się nie podkładać)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #13

  • Rocker
  • Rocker Avatar
lordmic napisał:
W odległości 3 metrów od obrysu badanego pojazdu nie powinny występować żadne przeszkody akustyczne, które mogłyby powodować powstanie fali odbitej.

Tyle na temat 3 metrów.
Czytać ze zrozumieniem ;)
Ostatnio zmieniany: 12 lata 7 miesiąc ago przez Rocker.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #14

  • Never
  • Never Avatar
Jurek albo za szybkojechal albo rutynowa kontrola. Kiedys zostałem zatrzymany bo chcieli sobie motor poogladac, srata ta ta pare kawałow juz sie mialem pakowac a tu nagle prosze dowod a czemu takie wydechy itp. miedzy czasie zatrzymali goscia taksamo jak mnie i zaczal sie awanturowac. Ja dostalem pouczenie a gosc 200 zl . Jak sie spytalem dlaczego to mi odpowiedzial policjant : " bo sie ze mna klucil" ;)

P.S. Bardzo prosze nie wypowiadac sie o policjantach w zły sposow poniewaz mamy na forum chlopakow ktorzy pracuja w tej organizacji badz sa z nia blisko spokrewnieni i moga sie poczuc urazeni.

pozdrawiam:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #15

  • lordmic
  • lordmic Avatar
Ergo... warto abyśmy znali normę w jakiej powinien być dokonywany pomiar

BTW. norma pomiaru hałasu w warunkach kontrolowanych (na stacji) - mierzona jest 0,5 metra od końcówki rury
Polska Norma PN-92/S-04051

dydaktyka.polsl.pl/ptp-wt/instrukcje/halas_zew_pojazdow.pdf
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 7 miesiąc ago przez lordmic.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #16

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Haytauer nie strasz ludzi. Jak widać na filmie motocyklista został zatrzymany bo za szybko jechał. Misiaki nie maiały na to dowodu wiec się przczepili do opon a potem do wydechów. Gdyby Kolo jechał spokojnie i nie szpanował nic by nie było. A tak przecwaniakował i po dowodzie. Jak się chce psa uderzyć kij się zawsze znajdzie. Jaki by nie było policjan na drodze ma zawsze rację a jak nie ma to ją znajdze i nie należy cwaniakować.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #17

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Ściągnąłem sobie "sound meter" na telefon, jutro zmierzę i zobaczę ile mój ma :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #18

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Dwa w jednym głośne i ciche to tylko Peace maker ale nie uświadczysz ich w Polsce można sprowadzić z USA koszt ok 3,5 tysia wymagają oryginalnych kolanek. Jednak nie ma co panikować chopery i cruisery są poza kontrolą. Nie wszyscy policjanci to tępe młoty. Niektórzy podchodzą to sprawy z rozsądkiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #19

  • Villie
  • Villie Avatar
No i po kłopocie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: SONOMETR!!!!! Zmora motocyklistów? 12 lata 7 miesiąc ago #20

  • Rocker
  • Rocker Avatar
Villie napisał:
Zaraz się pojawią jakieś magiczne rury, w których jakaś przepustnica będzie puszczała spaliny przez tłumik, ciach dźwigienka i do pustej rury ;) Sam sobie taką wyspawam jak będzie potrzeba ;)

są takie. Kumpel ma w vtx :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena