UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: kalendarz na 2012

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
W zwiazku z prośbą autora o zamknięcie tematu - tak też czynię!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #2

  • Kostass
  • Kostass Avatar
A ja potrzebuje kubek , Krolik mi stłukł ten ktory nabyłem . :nerw:
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Nasedo i ja też przy okazji się przypomnę- pamiętaj pls że ja mam jeszcze 2 kielonki zapłacone nieodebrane (tylko smycze do nich były) - mieliście reklamować kielonki bo coś niewyraźne były czy jakoś tak...
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #4

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Kostass napisał:
Kubki były , i breloczki w Jaworzynie Nasedo rozprowadzał . A bluzy? No cóż przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać ,

Nasedo - masz może jeszcze na sprzedaż jakieś przedmioty pozostałem po Jaworzynie? Jeśli tak, to co i za ile można nabyć? Jakieś zdjęcia tych detali?

Chciałem Ci wysłać prywatną wiadomość, ale nie podałeś adresu maila. :(
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #5

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Kubki były , i breloczki w Jaworzynie Nasedo rozprowadzał . A bluzy? No cóż przyjdzie nam jeszcze chwile poczekać ,
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #6

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Villie napisał:
no wreszcie ktoś wyluzowany ;)


No nie wiem, czy taki wyluzowany B) – nadal męczy mnie mała liczba dostępnych gadżetów „braterstwa”. Marzy mi się kubek lub bluza. :nerw:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #7

  • Villie
  • Villie Avatar
no wreszcie ktoś wyluzowany ;)
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #8

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Przychylam się do głosów osób „wołających na puszczy” o rozsądek i rozwagę! :wiki: Krytykować każdy potrafi, a przecież chętnych do organizacji i opracowania było niewielu. :(

Proponuje powrócić na chwilę do początku postu – gdzie teraz podział się ten pierwotny entuzjazm? Gdzie ta atmosfera z deklaracji zakupu w ciemno? Kalendarz jest i o to od początku chodziło. :hej:
Goja i reszta zaangażowanych w projekt i dystrybucję– przyjmijcie szczere gratulacje i podziękowania. Nie przejmujcie się „konstruktywną” krytyką. Przecież jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. :piw:

Nie zgadzam się natomiast z opinią, że jest to kalendarz na miarę naszych możliwości!!! Zawsze może być lepiej, a teraz gdy z grubsza znamy zamysł twórców to z pewnością w przyszłym roku będzie super. B)
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #9

  • Villie
  • Villie Avatar
A mnie nie jest ani przykro, ani nie smacznie i nie będę nic usuwał, nikogo nie obraziłem, do nikogo nie mam o nic pretensji :nie:
i w ogóle nie mam nic do tego kalendarza oprócz tego że byłem po prostu ciekaw jak wygląda. Co niby jest w tym "pseudożarcie" niedopuszczalnego?

Trochę qurde więcej dystansu panowie...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 4 miesiąc ago przez Villie.
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #10

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
Fakt, żart niezbyt stosowny, są pewne granice dobrego smaku bez względu na wiarę.
Pisząc, że to najgorsze zdjęcie, w pierwszej kolejności miałem na myśli scenerię w której uwieczniony został motocykl a dopiero w drugiej kolejności cztery litery psa.
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #11

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Kalendarz mamy na miarę Naszych możliwości i w tym jego urok. Goya dzięki i szacun za przygotowanie i produkcję kalendarza.

Jest mi bardzo przykro z powodu pseudożartu Villiego. W mojej opinii takie żarty są niedopuszczalne. Villie proszę Cię o usuniecie niestosownego posta.
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #12

  • szoszon
  • szoszon Avatar
Dajcie już na luz , prosze. :naj:
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #13

  • Kostass
  • Kostass Avatar
:sor: , ale ja sie wcale na świecznik nie chciałem pchać , fotę strzeliłem rok temu jak odbierałem moto i przyznam sie ze nie widziałem ze tam jest pies ...... widziałem tylko nowiutkiego lśniacego garfielda . Ale fakt to chyba z zazdrości . :zab:
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #14

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Kostas, to z zazdrości! ;) raz, że Cud, dwa, że się załapałeś... Teraz niestety letko nie masz. Jak się jest na świeczniku to trzeba trochę pocierpieć. Luzik!
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #15

  • Villie
  • Villie Avatar
Pardon monsieures, ja do nikogo nie pretensjonuje. B)
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #16

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Ale jezdzicie po tym zdjęciu jak po tej "burej suce" :fuj: .
Gdybym sam nie poruszyl tego tematu tematu to pewnie , nie tylko bura suka ale nawet pies z kulawa noga by sie tym nie zainteresował .
Gdyby towarzystwo wysłało wiecej zdjęć to Goya miałby z czego wybierac , i nie musiałby uzywac "burej suki " tak wiec pretensje Panowie mozecie miec tylko do siebie . Ja sie do kalendarza nie prosiłem .:dia:
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #17

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Mistrzyni drugiego planu
suka bura :sor:
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #18

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Oj w piekle będę się smażył... myśli moje sponiewierały niecne zdjęcia którymi ten toż cud chciałem przykryć.... Do Torunia z posłaniem jeźdźców trzeba posłać, tłuste krowy zakulbaczyć a i w kalendarze zaopatrzyć coby na schodach u stóp złożyć mogli.
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #19

  • Villie
  • Villie Avatar
...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 4 miesiąc ago przez Villie.
Temat został zablokowany.

Odp: kalendarz na 2012 12 lata 4 miesiąc ago #20

  • Villie
  • Villie Avatar
Po pierwsze - Krzychu, dzięki za wrzucenie kalendarza ;)
Po drugie - fakt że graficznie mogłoby to trochę lepiej wyglądać - trzeba było mówić, chętnie pobawiłbym się :zebol: - kilka moich próbek graficznych już widzieliście (np. plakat Jaworzyna, Wigilia - chociaż tego nie widzę więc nie wiem czy Krzychu użył - może na Waszej klubowej) to żeby pochwalić się jeszcze ciut, to tutaj taka mała produkcja dla Ytelaka: renovoint.pl/allegro/motorpower/ i jeszcze renovoint.pl/allegro/carbox/ (mam nadzieje że się Ytelak nie obrazi że pokazuję ;))

Także jak coś- dajcie znać Pany jak trzeba i mogę to pomogę :piw:

PS A co do zdjęcia lipcowego na kalendarzu - to jest cudowne zdjęcie z objawieniem Dżizasa, przyjrzyjcie się uważnie :dia:

Ostatnio zmieniany: 12 lata 4 miesiąc ago przez Villie.
Temat został zablokowany.
Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena