UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Skasowane konto

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Do Miki - na stronie startowej jest zakładka "Kontakt z adminem" i jest również aktywna dla gości czyli osób nie mających konta na forum.

Do Krzycha - Corrnmencita - tak brzmi jego konto - może dlatego. Przesłałem Rafałowi info więc mam nadzieję ża niebawem do nas zawita.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Tomasz próbowałem odzyskac konto Rafała "cormencita" ale bezskutecznie :cooo:
Mógłbyś zerknąć ....pliss
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #3

  • miki
  • miki Avatar
Tom powinieneś tę wiadomość dać gdzieś na wierzchu z twoim e-mail'em, bo jeżeli danemu userowi zostanie skasowane konto to nie ma dostępu do HP a zarazem możliwości zawiadomienia o zaistniałym zdarzeniu :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #4

  • admin
  • admin Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 2
Bardzo przepraszam za nieumyślne skasowanie kont kolegów. Ma to związek o czym to już pisał Krzych1200 z nawarstwiającym się swego czasu spamem i Spamerami. Wiele kont użytkowników typu: "onuiefvbcou" z podobnymi adresami mailowymi poprosu wymazywałem. Proszę o wyrozumiałość ponieważ stan użytkowników miał się w granicach powyżej 2000 zarejestrowanych kont. Na chwilę obecną na liście znajduję się niewiele powyżej 300. Czyli jak widać trochę tego chłamu było. Z pomocą Krzycha1200 który wymazywał spamy na ilę się dało jak również kilku innych kolegów którzy w fomie "skarg" informowali o spamie oczyściliśmy forum na ile to było możliwe. Procedura rejestracji została wyostrzona czego efektem (obym nie zapeszył) jest tymczasowy spokój w tematach najbardziej obleganych: \Sprzedam czy Kupię\.
Jeżeli z takiego czy innego powodu będą problemy z rejestracją, logowaniem czy przeglądaniem forum proszę o bezpośredni kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. a napewno zatracony login czy nazwa użytkownika napewno się dadzą zrekonstruować tak aby dana osoba bez problemu mogła dalej korzystać z tego forum bez jakiejgokolwiek nowego rejestrowania się.

Pozdrawiam i lewa w górę!!!

:wild:
www.yamaha-roadstar.pl ; www.yamaha-wildstar.pl(nieaktualna) ; www.yamaha-star.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #5

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Procedura zazwyczaj była że 3 razy, wszystko przed Wami. Do 3 razy podobno sztuka ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 3 miesiąc ago #6

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 8
I ja miałem to samo - drugi raz musiałem się rejestrować ale już jest OK. Widocznie taka procedura :piw:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 4 miesiąc ago #7

  • miki
  • miki Avatar
Jako że zarejestrowałem się drugi raz nie będę się witał ponownie bo zrobiłem to już tutaj yamaha-roadstar.pl/index.php/pl/forum?func=view&catid=9&id=39891 :cze:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Skasowane konto 12 lata 4 miesiąc ago #8

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Nie,nie ..
Forum ma problemy ze SPAMEM i administrator próbuje różnych sztuczek i zabezpieczeń aby się tego pozbyć ,
Jak tak dalej będzie mu szło to wyżuci nas wszystkich :dia: niechcący :kij:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Skasowane konto 12 lata 4 miesiąc ago #9

  • miki
  • miki Avatar
Dzisiaj próbując się zalogować wywaliło mi że nie prawidłowe hasło i użytkownik, więc podałem e-maila aby odzyskać hasło : użytkownik nie posiada takiego konta. Więc zarejestrowałem się od początku z tymi tymi samymi danymi, aktywuje konto, loguje się i zonk. moje konto zostało chyba skasowane nie ma moich tematów, zniknęły moje dane z profilu, ale moje posty istnieją bez awatara, czymś podpadłem ????
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena