UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ja Motocyklista - prosba z innego forum

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • Never
  • Never Avatar
krzych1200 napisał:
Idę obierać ziemniaki ( też to robię )


Mother of God... a ja myslal ze Ty to tylko pijesz




;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Słuchajcie, ale nikt wam nic nie kaze na sile.
Akcja ma na celu pokazanie ze motocyklista to nie bandzior, oprych tylko zwykły obywatel jak kazdy inny czlowiek poruszajacy sie po ulicy.
A ze wybral pasje motocyklowa, kocha motocykle i przemieszcza sie nimi po ulicach ... coz w tym zlego.
krzych1200 napisał:
Ludzie na jakim świecie żyjecie ?
Szczersze to mam gdzieś udowadnianie na siłę że jestem "normalnym obywatelem" ,bo motocykliści to diabły odziane w wilczą skórę którzy nie wiedzą jak się zachować i popełniają przestępstwa . Po co komuś podbijać IQ ,jak i tak w to nie uwierzy.

Ano Krzychu zyjemy na takim swiecie gdzie w Polsce motocyklista ma kiepski wizerunek i postrzegany jest jako samo zlo.
I nie chodzi o podbijanie komus IQ, tylko o pokazanie ze idac na ulicy mijamy na kazdym kroku motocykliste a idac cos zalatwic czy w urzedzie, sklepie, na budowie czy wykonczeniu mieszkania, spotykamy sie wlasnie z motocyklistami.
Chodzi o przelamanie stereotypu ze jak facet w skorze na motórze to lobuz a ten sam "po cywilnemu" tu super facet i inteligentny rozmowca :nie:
Załamka ....... :oj:
A moze ta kampania dotrze do jakichs moherow i zakompleksionych ludzi i otworzy im oczy na Nas :g:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #3

  • Kostass
  • Kostass Avatar
No właśnie , ja też nie chcę udowadniać , że jestem "zwykłym obywatelem" a tym bardziej publikować zdjeć . Ziemniaków nie obieram ale i to sie zdarzało ze robiłem jak i wiele innych rzeczy . Ale to jeszcze nie powod zeby sie tym dzielić . Jak to powiedział ktos kiedyś " mniej wiesz , krócej bedziesz zeznawał " :taj: :zab: . Lewa w górę :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #4

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
krzych1200 napisał:
Ludzie na jakim świecie żyjecie ?
Szczersze to mam gdzieś udowadnianie na siłę że jestem "normalnym obywatelem" ,bo motocykliści to diabły odziane w wilczą skórę którzy nie wiedzą jak się zachować i popełniają przestępstwa . Po co komuś podbijać IQ ,jak i tak w to nie uwierzy.Motocykl mam dla siebie i swojej pasji i nie za bardzo chce mi się występować jako marionetka w jakimś tam durnym reportażu.
Idę obierać ziemniaki ( też to robię )
Krzych taki twardziel i zabijaka jak ty obierać ziemniaki, to straszne :zab:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #5

  • kiwak
  • kiwak Avatar
krzych1200 napisał:
Ludzie na jakim świecie żyjecie ?
Szczersze to mam gdzieś udowadnianie na siłę że jestem "normalnym obywatelem" ,bo motocykliści to diabły odziane w wilczą skórę którzy nie wiedzą jak się zachować i popełniają przestępstwa . Po co komuś podbijać IQ ,jak i tak w to nie uwierzy.Motocykl mam dla siebie i swojej pasji i nie za bardzo chce mi się występować jako marionetka w jakimś tam durnym reportażu.
Idę obierać ziemniaki ( też to robię )

Ale zgadzam sie: niech sobie myślą co chcą - jak maja sie zmienić to sie zmienia. Tu zrozumiałem lekcje Krzych za która dziękuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #6

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1078
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 8
Kurcze,a jak ja wyglądam tak samo "na piechotę" , w "puszce" czy na moto to byłbym chodzącą antyreklamą ! :polew:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #7

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Kurcze, ale coś jest jednak chyba na rzeczy. Jak słyszę sformowanie ze był wypadek z "udziałem motocyklisty" to mnie krew zalewa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #8

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Ludzie na jakim świecie żyjecie ?
Szczersze to mam gdzieś udowadnianie na siłę że jestem "normalnym obywatelem" ,bo motocykliści to diabły odziane w wilczą skórę którzy nie wiedzą jak się zachować i popełniają przestępstwa . Po co komuś podbijać IQ ,jak i tak w to nie uwierzy.Motocykl mam dla siebie i swojej pasji i nie za bardzo chce mi się występować jako marionetka w jakimś tam durnym reportażu.
Idę obierać ziemniaki ( też to robię )
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ja Motocyklista - prosba z innego forum 12 lata 3 miesiąc ago #9

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
W imieniu Fundacji Jednym Śladem i Torres-Art zapraszamy Was do udziału w kampanii społecznej „ JA Motocyklista“.

Jeśli jesteście zainteresowanie udziałem w naszej kampanii to prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: 601 213 697. Sesje planujemy 22 stycznia

Głównym celem naszej kampanii jest zmiana społecznego postrzegania motocyklistów oraz pokazanie, ze motocykliści to przedstawiciele wszystkich zawodów bez względu na wiek i płeć.
Projekt ma na celu uświadomienie wszystkim użytkownikom dróg, iż motocykliści to osoby, które spotyka się w życiu codziennym ponieważ wśród nich możemy znaleźć przedstawicieli różnych zawodów i grup społecznych. Chcemy zwrócić uwagę na zagrożenia jakie niesie ze sobą obecny sposób postrzegania motocyklistów. Chcemy zmienić postrzeganie motocyklisty i ukazać że pod kaskiem może się kryć lekarz prawnik ksiądz, praktycznie każda osoba która spotykamy w życiu codziennym.
Poprzez zestawienie zdjęć osób w stroju motocyklowym i normalnym ubraniu chcemy w prosty a zarazem wymowny sposób pokazać że motocyklistą może być każdy z nas, od piekarza u którego kupujemy poranne bułki, poprzez lekarza u którego leczymy swoje dolegliwości, do hydraulika który naprawia nam cieknący kran. Jesteśmy wszędzie tylko nas zauważcie.

Jednym z celów wykonania zdjęć jest organizacja wystawy, a jeśli fundusze pozwolą to także kampania w innych środkach przekazu.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): kiwak
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena