UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przebieg

Re: Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #1

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
dorzuce i ja swoje 3 grosze,jakis czas temu kanada zabronila sprowadzania motocykli ze stanow po tzw.nawet lekkim szlifie,nie jestem expertem ale mam kolesi ktorzy siedza w tym,maja swoje warsztaty i sprowadzaja auta po nawet wielkim szlifie poprzez wlasnie www.copart.com, z tego co mowili to oni nigdy by nie wsiedli na motocykle po "lekkim szlifie",jest taka tutaj opinia ze jesli chcesz sprzedac motocykl po glebie najlepiej zrobic i wyslac do Polski,skoro kanada zabronila to cos w tym musi byc,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Wróbel zostawiam to bez odpowiedzi bo ty wiesz swoje a ja swoje, i na tym koniec. :wild:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Ofert jest jeszcze troche, im blizej sezonu tym ceny wyzsze...
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Szukam, ale juz mam trzy na oku i do konca marca cos wybiore :g:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #5

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Pojęcie "lekkiego szlifu" widac jest bardzo płynne . Ale niewazne , Majkel jak szukasz motonga to jesienia w Łodzi był RS 1600 w dobrej cenie nie pamietam ktory rok ale to był gdzies rok 2002-2004 ale na oryginalnych oponach . Troche zapyziały był ale do zrobienia . Nie wiem jaki jest teraz jego status ale moge sie dowiedziec . Silnik zdrowy , nawet sie nim przejechałem kawąłek .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #6

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
robrob napisał:
Wróbel napisał:
Patrz chłopie co oferujesz?

www.copart.com/c2/motorcycle_auction_search_results.html?_eventId=getLot&execution=e1s3&lotId=29490251&returnPage=SEARCH_RESULTS

Moim zdaniem lekki szlif wygląda inaczej, pomijając fakt że z takim tytułem własności nie jesteś w stanie tego zarejestrować, chyba że popełnisz przestępstwo fałszerstwa dokumentów..
Zastanów się jeszcze raz jak puścisz taką ściemę.
Wróbel czytasz ze zrozumieniem, ja pokazałem przebieg motocykla a nie wystawiłem ofertę,jak majkel jest zainteresowany to daję mu tel do gościa a ja mam to głęboko w d..ie, co z tym moto będzie, więc nie wmawiaj nikomu że go oferuję, :wild: widzę że nie potpasiło ci to że znalazłem że to 30 tyś a nie 300 tyś ale takie życie i nie ma co się złościć. :polew:

Czytam i przytoczył bym ci przynajmniej "pięć zdań", które można interpretować jako formę "oferty sprzedaży". a jak masz głęboko w dupie, to czemu mając zdjęcia nie napisałeś, że motocykl ma jebnięty przód, zerwany ogranicznik co może świadczyć o uszkodzeniu ramy i o jeszcze jednej drobnostce zwanej Title, który nie daje możliwości rejestracji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #7

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Wróbel napisał:
Patrz chłopie co oferujesz?

www.copart.com/c2/motorcycle_auction_search_results.html?_eventId=getLot&execution=e1s3&lotId=29490251&returnPage=SEARCH_RESULTS

Moim zdaniem lekki szlif wygląda inaczej, pomijając fakt że z takim tytułem własności nie jesteś w stanie tego zarejestrować, chyba że popełnisz przestępstwo fałszerstwa dokumentów..
Zastanów się jeszcze raz jak puścisz taką ściemę.
Wróbel czytasz ze zrozumieniem, ja pokazałem przebieg motocykla a nie wystawiłem ofertę,jak majkel jest zainteresowany to daję mu tel do gościa a ja mam to głęboko w d..ie, co z tym moto będzie, więc nie wmawiaj nikomu że go oferuję, :wild: widzę że nie potpasiło ci to że znalazłem że to 30 tyś a nie 300 tyś ale takie życie i nie ma co się złościć. :polew:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez robrob.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #8

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Patrz chłopie co oferujesz?

www.copart.com/c2/motorcycle_auction_search_results.html?_eventId=getLot&execution=e1s3&lotId=29490251&returnPage=SEARCH_RESULTS

Moim zdaniem lekki szlif wygląda inaczej, pomijając fakt że z takim tytułem własności nie jesteś w stanie tego zarejestrować, chyba że popełnisz przestępstwo fałszerstwa dokumentów..
Zastanów się jeszcze raz jak puścisz taką ściemę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #9

  • orcio
  • orcio Avatar
akurat na Florydzie sezon trwa cały rok (z wyjątkiem jakiś huraganów) więc przebieg wcale nie taki nieprawdopodobny .. w Stanach wszedzie są duże odległości, autostrady itp .. :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #10

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Wróbel napisał:
Przebieg jak najbardziej prawdziwy, motocykle z stanów potrafią mieć taki i dużo większy. W Polsce mentalność skazuję wszystkie motocykle z przebiegiem powyżej 30 tys km na niebyt.

Przykład amerykańskiej licytacji motocykl z przebiegiem 330 tys mil, co daje ponad 500 tys km, .


www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s3&lotId=29194691&returnPage=SEARCH_RESULTS
Wróbel oglądaj zdjęcia a nie tylko czytasz czerwone na liczniku to setki a nie mile zdjęcie w załączniku

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #11

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
majkelpl napisał:
robrob napisał:
motorek jeździł na florydzie, majkel jak masz chęć to dam ci namiary na sprzedawcę i wyślę ci zdjęcia na e-mail.

A jaka cena tego sprzeta jest ?
No i po co mi namiary, jak sam nie sciagam moto :zlly:
podam ci namiary do gościa on wszystko załatwia więc się z nim możesz dogadać, a więcej zdjęć mam ja więc jak chcesz to podeślę.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #12

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1078
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 8
Ja co prawda 10 lat temu zrobiłem Virago 20 tysięcy km przez 6 miesięcy i nie uważam tego za jakiś nadzwyczajny wyczyn :wild:
a gdyby sezon trwał okrągły rok jak np.w niektórych stanach to łatwo sobie wyobrazić jaki przebieg by był po pięciu latach.

dodam,że Virago była 15-to letnia i jedyną awarią była pęknięta linka prędkościomierza:oj:

Sprzedałem ją nic nie inwestując w trakcie użytkowania. YAMAHA is the Best !!!:chopp:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #13

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
robrob napisał:
motorek jeździł na florydzie, majkel jak masz chęć to dam ci namiary na sprzedawcę i wyślę ci zdjęcia na e-mail.

A jaka cena tego sprzeta jest ?
No i po co mi namiary, jak sam nie sciagam moto :zlly:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #14

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Przebieg jak najbardziej prawdziwy, motocykle z stanów potrafią mieć taki i dużo większy. W Polsce mentalność skazuję wszystkie motocykle z przebiegiem powyżej 30 tys km na niebyt.

Przykład amerykańskiej licytacji motocykl z przebiegiem 330 tys mil, co daje ponad 500 tys km, .


www.copart.com/c2/homeSearch.html?_eventId=getLot&execution=e1s3&lotId=29194691&returnPage=SEARCH_RESULTS
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #15

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
piter 1600 napisał:
Przebieg wydaje się nie realny ale nie powiedziałem że nie prawdziwy.Może moto latało na kurierce :zab:
motorek jeździł na florydzie, majkel jak masz chęć to dam ci namiary na sprzedawcę i wyślę ci zdjęcia na e-mail.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #16

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
robrob napisał:
Koledzy dziś dostałem propozycję zakupu Yamahy Road Star 1700 z 2006r, jest po lekkim szlifie

Skad moto i od kogo ?
Moze ktos smigal po USA albo bylo w wypozyczalni ?
Nie wykluczalbym takiego motocykla jako dobry zakup :g:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #17

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Przebieg wydaje się nie realny ale nie powiedziałem że nie prawdziwy.Może moto latało na kurierce :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #18

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
piter 1600 napisał:
Przebieg trochę nie realny,choć zależy z jakiego rejonu moto pochodzi.Przebieg roczny to ok 37 tyś km w ciągu pięciu lat.
pokazuję to tylko jako ciekawostkę, piter rozumiem że ktoś może cofać budzika ale żeby dokładać to jest nie realne :wild:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #19

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Przebieg trochę nie realny,choć zależy z jakiego rejonu moto pochodzi.Przebieg roczny to ok 37 tyś km w ciągu pięciu lat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przebieg 12 lata 3 miesiąc ago #20

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Koledzy dziś dostałem propozycję zakupu Yamahy Road Star 1700 z 2006r, jest po lekkim szlifie i nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie przebieg
Załączniki:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena