UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Niefart

Odp: Niefart 11 lata 11 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Nie ten kraj Proszę Pana ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 22 godzin ago #2

  • wcezary
  • wcezary Avatar
artek napisał:
Pierd... Panowie puszkarzy, większość z nich to mistrzowie prostej. Zaczynają się zakręty ścierają klocki hamulcowe, w korkach duszą się mimo wszechobecnej klimy, zsiadamy z konia ich laski przestaja ich kochać ... po prostu pierd... zazdroszczą wolności i tyle... :chop:
Dzięki ;)
przyznać muszę że jeżdżę puszką i uwielbiam kiedy mogę nałapać much na boczną szybę. Zresztą moim skromnym zdaniem problem tkwi w braku szkoleń bezpiecznej jazdy czy doskonaleniu techniki, a nie zaliczenia samego kursu "przygotowującego" stricte do zdania egzaminu na prawko. Najczęściej kierowcy nie są zdolni do samodoskonalenia się i jeśli nikt ich nie skoryguje i nie uczuli na pewne kwestie (choćby motocykl vs puszka) popełniają notorycznie te same błędy. Taki trening można polecić w szczególności tym wszystkim, którzy uważają że potrafią dobrze jeździć. Po takim kursie prawda bywa często okrutna i potrafi uzmysłowić na jakim de facto poziomie jest się kierowcą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 1 dzień ago #3

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Pierd... Panowie puszkarzy, większość z nich to mistrzowie prostej. Zaczynają się zakręty ścierają klocki hamulcowe, w korkach duszą się mimo wszechobecnej klimy, zsiadamy z konia ich laski przestaja ich kochać ... po prostu pierd... zazdroszczą wolności i tyle... :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 6 dni ago #4

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Torturro, miałeś pewnie być łopatą jak wielu, ale coś, gdzieś ... I nie wyszło.
Cogito ego sum
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 6 dni ago #5

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Ładnie napisane.. 100% racji. Wszędzie to samo. Komuna wybiła inteligencję - zostały PGRy i dresy w następstwie - mamy co widać. Czasem chcę mieć przy sobie karabin albo chociaż jakąś pałkę.. I tez - kiedy podchodzę do samochodu pacjenta który właśnie ma natchnienie by edukować wszystkich - jego natchnienie znika.

Zastanawia mnie jednak czasem fakt - ze skoro komuna wszystkich wybiła - to kim ja jestem :D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 6 dni ago #6

  • wcezary
  • wcezary Avatar
W Łodzi jest to regułą, że ustępują. Niestety niektórzy kierowcy puszek później chcąc odreagować stanie w korku zaczynają z dróg publicznych robić arenę dla własnych show. Ostatnio miałem takiego zawodnika, który na trzy pasmowej jezdni przy prędkości autostradowej koniecznie musiał mi pokazać że prowadząc mercedesa klasy GLK potrafi trzymać kierownicę. Wykonując manewr wyprzedzania mnie,a mając do dyspozycji dwa wolne pasy ruchu koniecznie musiał jeszcze wjechać na pas którym się poruszałem w odległości mierzonej w szwie mojej rękawiczki. Rozumiem że jadąc z partnerką chciał się jej pokazać, rozumiem że powiększanie kosztuje, rozumiem że
.....eLPiDżi zatankowali
neon niebieski się pali
ale jestem zajebisty
przecież jestem tak na fali
ja ma diody i chłopaki zajebiste naklejki
wożę się i puszczam disco
jaki ja jestem wielki
wciskam gaz zapinam szelki
4 dychy już na blacie
jeszcze minuta do setki
tylko nie mów o tym tacie ......
rozumiem że jest rozczarowany z faktu że w Polsce nie ma dróg sześciopasmowych, rozumiem że naczekał się w solarium, rozumiem że manikiur mu nie wyszedł, rozumiem wszystkie jego frustracje. Rozumiem. Życie codziennie uczy mnie pokory i wszystko to staram się rozumieć oraz innych.

Skrzyżowanie dalej okazało się, że kierowca mercedesa klasy GLK zbyt mało się dowartościował. Zaczął gestykulować do tego stopnia (może pytał o drogę?) aż pokazał mi "paluszek". Do tej pory zachowywałem stoicki spokój i wierzcie mi nie dawałem najmniejszego powodu to takich zachowań. Żarty się skończyły wraz z pokładami mojej szlachetności i odezwał się głos zwycięzców bitwy pod Grunwaldem. Na kolejnych światłach zszedłem z motocykla.
Wtedy nastąpiła zupełna odmiana kierowcy mercedesa klasy GLK. Przestał gestykulować wręcz przestał mnie już dostrzegać koncentrując się tylko na tym jak szybko, sprawnie i bezpiecznie odjechać spod świateł. Nie mógł tak wcześniej, od razu? Aż żal mi się zrobiło tego małego człowieka. Gdyby tylko tacy i jemu podobni ludzie nie narażali zdrowia motocyklistów na szwank. To byłoby cacy
Ostatnio zmieniany: 12 lata 6 dni ago przez wcezary.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 6 dni ago #7

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Oj Willy, wczoraj kobieta w Rzeszowie uderzyła mnie Fokusem za przeproszeniem w dupę na parkingu, dobrze,że mnie a nie Radka ... twierdziła, ze zapatrzyłą sie na niego ... durna piz ... :kier:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 1 tydzień ago #8

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Zeby tylko takie były spotkania z puszkami . :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 1 tydzień ago #9

  • Villie
  • Villie Avatar
No obeszło się tym razem bez szkód na szczęście.
W większości jednak kierowcy ustępują miejsca (jeśli widzą moto).
Przynajmniej u mnie w Rz-wie ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 1 tydzień ago #10

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1080
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 8
Niech się gość cieszy,że nie trafiłeś go pięścią centralnie w szczękę :boks:

Dobrze,że jesteście cali i zdrowi - Ty i Gwiazda :piw:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Niefart 12 lata 1 tydzień ago #11

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Uffffff
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Niefart 12 lata 1 tydzień ago #12

  • Villie
  • Villie Avatar
Dzisiaj miałem małą przygodę - jak jechałem między samochodami w korku rano, to jeden z kierowców chciał się wychylić (nie wiem tylko czemu w prawo) i zajechał mi drogę na tyle skutecznie, że trafiłem go śrubą od spacerówki centralnie w wentyl przedniego koła. Powietrze wytrzymało mu w oponie jeszcze jakieś 4 sekundy, a później umknęło na wolność. Miał gość niefart, ale chyba się poczuwał, bo wyszedł tylko popatrzył, pokiwał głową i wsiadł z powrotem bez słowa. Wtedy odjechałem. Następnym razem może popatrzy w lustereczko...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.046 s.
Zasilane przez Forum Kunena