UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: - Otwarty list do "Chopper Magazin"

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 5 miesiąc ago #61

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Tylko teraz jakie fotki wybrac do zamieszczenia w magazynie ?? :huh:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 5 miesiąc ago #62

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
plus 4 fotki i będzie gut. B) panie redaktorze
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 5 miesiąc ago #63

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Chopper Magazin - Krzysztof Madaliński <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>
napisał(a):

Witam,
w odpowiedzi na propozycję oczekujemy na materiały promujące forum,motocykle.
Proszę o szybka reakcję ponieważ jesteśmy na ukończeniu składu wydania grudniowego.

z pozdrowieniami
Krzysztof Madaliński

Moja odpowiedź:
Powitać kolegę !
Cieszę się, że kolega zainteresował się naszym forum i z całym szacunkiem przekazuję info do wykorzystania przez Wasze czasopismo "Chopper Magazin".

Chciałbym zacząć najpierw od znanego Wszystkim forum tematycznego jakim jest: "Forum Motocyklistów" czyli w skrócie FM. Korzystając z tejże strony większość znała się jednak tylko za pośrednictwem komputera jak i w bardzo małym stopniu z zlotów wszelakiego rodzaju. Nadszedł jednak ten moment kiedy to ogrom informacji jaki spływał do FM za naszym pośrednictwem zrobił się tak mało czytelny i ... niestety muszę użyć tego sformułowania: odpychający, że nie wiele się zastanawiając postanowiłem stworzyć osobne forum tematyczne , gdzie oprócz banalnego jednego tematu jakim dysponowaliśmy na FM, umieściłem tematy te które stwierdziłem, że będą oddawały użytkownikom to czego akurat w danej chwili im jest potrzebne. Brać Road/Wild Star-owa nie należy w naszym kraju do przeważającej grupy wśród motomaniaków jednakże, udało nam się już po upływie niespełna 3
miesięcy doprowadzić do ustalenia I-szego Zjazdu Road/Wild Star-owców, który wypadł na przełom lipca i sierpnia. Konkretnie - 31.07-02.08.2009 roku spotkaliśmy się w Spale. Pomimo niewielkiej liczby uczestników, bawiliśmy się przednie żeby nie powiedzieć w atmosferze którą spotyka się praktycznie wśród starych znajomych. Może, fakt że znaliśmy się z ekranu
albo ta nie wielka liczba uczestników spowodowała, że atmosfera jaka panowała podczas zjazdu (bo tak nazwane zostało to spotkanie) była bardzo "pro familijna". Pomimo, że nie planowaliśmy żadnego programu spotkania, bez większych ustaleń sobotni dzień przebiegał tak jakby ktoś wcześniej wszystko gdzieś spisał. Po wspólnym obiedzie, całą grupą wyruszyliśmy na
przejażdżkę po okolicy. Zatrzymując się na przydrożnym parkingu można było oddawać się urokom Spalskich okolic obficie obdarzoną przez matkę naturę. Na podwieczorek całą watahą wybraliśmy się do Konewki, miejsca jednego z trzech w Polsce gdzie stoi pohitlerowski bunkier kolejowy. Jak na brać ubraną w skóry obficie ozdobione okuciami metalowymi wyglądaliśmy nawet
jak z tamtej epoki. Po obfitej kolacji oddaliśmy się ponętnym urokom hotelowego "Drink Bar-u" :) Nazajutrz w wyśmienitych humorach bogatsi w nowe znajomości oddaliliśmy się każdy w swoją stronę z świadomością że tego typu spotkanie nie było pierwszym i ostatnim w tym miejscu.
PS. Zapraszając na naszą stronę www.yamaha-roadstar.pl chcielibyśmy nadmienić o X Międzynarodowym Zlocie Road/Wild Star-owców, który odbędzie się w czerwcu 2010 roku w Berlinie.

Pozdrawiam
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #64

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Poniżej cytuję list jaki otrzymałem od redakcji "Chopper Magazin":
Witam,
dziękuję za informacje i bardzo się cieszę, że powstaje kolejna ciekawa impreza "chopperowa".
bardzo chętnie napiszemy o imprezie podobnie jak i o planach miłośników Japońskiej Cesarzowej... :) Życzę powodzenia i liczę na współpracę w zakresie stałych materiałów promujących ten ciekawy motocykl.



Chopper Magazin
Krzysztof Madaliński
redaktor naczelny
tel: 697 425 961
e-mail: redakcja@choppermagazin
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #65

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No ..... jestem gosciem na KCM, udzielam sie na forum i czasami smigam sobie z chinolami B)
Ostatnio byli w Borkach tam gdzie my, maja nawet foty z niebieskich zrodel :laugh:
Redaktor naczelny, Kacpero, tez jest na KCM i ma chinczyka.
Fajna ekipa, zajebisci ludzie a ze smigaja na chinolach .... no coz, wielu z nich zaczyna swoja przygode z motocyklami i to sa ich pierwsze maszyny.
Czesc juz zmienila sprzety na Yaponie, sa i dwa Drag Stary 1100, wiec .... ewoluuja w dobrym kierunku.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #66

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37


Majkel a co ty robiłeś na Zlocie Klubu Chińskich Motocykli :blink:
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do 14 lata 6 miesiąc ago #67

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Gamera napisał:
No to fajna w sumie wiadomość,a co niech wiedzą ludziska.Tom a przy okazji w świecie motocykli nie dali jednak tej informacji o spale.

dostałem tylko zwrotnego maila,że niestety nie są w stanie przybyc na zaplanowany zjazd ale będą wdzięczni jak podeślę im info. Info wysłałem ale niestety zero odezwu. Dlaczego ? Nie wiem, może za późno zareagowałem albo .... Zobaczymy za rok. Dam info miesiąc wcześniej.

Co do "Chopper Magazin" czasopismo kupiłem przez przypadek w EPiK-u i naprawdę nie żałuję. Coś dla nas.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #68

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Mozna, na ogol w Empikach i takich Megastore, ale jest ciezko.
To jest kwartalnik i w malej ilosci wypuszczany.

www.choppermagazin.pl/
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #69

  • NightRider
  • NightRider Avatar
A tego czoperowego magzina można gdzieś kupić? i czy warto go kupować? może ktoś czytał?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #70

  • Gamera
  • Gamera Avatar
No to fajna w sumie wiadomość,a co niech wiedzą ludziska.Tom a przy okazji w świecie motocykli nie dali jednak tej informacji o spale.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #71

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Bardzo fajnie.
Prowadzi go koles co zalozyl KCM czyli Klub Chinskich Motocykli.
nawet kiedys mnie zaczepil aby cos napisac nt, wild stara, ale ....... potem temat przygasl i sie nie odezwal do mnie.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

- Otwarty list do "Chopper Magazin" 14 lata 6 miesiąc ago #72

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Cześć Wam,

Właśnie trafił do mnie 10 numer Chopper Magazin. Wcześniej nie miałem tak trafnego czasopisma w ręku.
Redaguję od maja 2009 roku forum miłośników Wild/Road Star-a. Forum wyrosło z korzeni „Forum Motocyklistów” – tematu: Wild/Roadstar Company.
Ponieważ ilość postów na FM była tak wielka, a wiedza w niej zawarta bezcenna – wyszedłem z założenia że czas najwyższy, idąc śladem innych kolegów z „branży” stworzyć typowe forum tematyczne zrzeszające tylko Wild/Road-kowców.
Po niewielkim bytowaniu stronki w necie zdecydowaliśmy się na zorganizowanie pierwszego spotkania w terenie. Planując zjazd na 01-02.08.2009r osób zarejestrowanych na stronie było zaledwie 35-40.
Zjazd nie zlot (specjalnie odbiegamy od słowa zlot, ponieważ nie chcemy robic tzw. „spędów” lecz czysto kameralne spotkania – jest to również podyktowane wiekiem wiekszości z nas). Tak więc nasz I Zjazd Miłośników Yamahy Road/Wildstar zorganizowaliśmy w Spale. Przyjechało 14 maszyn + 5 „obcych”. Spotkanie odbyło się w wspaniałej rodzinnej atmosferze ale i z tradycyjnymi przejazdami przez okolice, dając turystom chwilę do odwrócenia się w naszą stronę. Wiadomo, że RS/WS nalężą do jednych z głośniejszych maszyn poruszajacych się naszych drogach, tak więc mała Spała miała krótki pokaz „akustyczny”.
Większośc zdjęc jest do pobrania na naszej stronie www.yamaha-roadstar.pl czy też www.yamaha-wildstar.pl - serdeczne zapraszam.
Patrząc w przyszłośc planujemy Spałę potraktowac jako cykliczny coroczny Zjazd który mam nadzieję, że trafi to kalendarza każdego posiadacza RS/WS. Na dziań dzisiejszy jest nas już 117 osób jeżeli tylko pogoda w przyszłym roku dopiszę już na dzień dzisiejszy liczę na 40-50 osobową grupę.
Pozdrawiam całą redakcję i

Lewa w górę !

TomHal


www.yamaha-roadstar.pl ; www.yamaha-wildstar.pl
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.056 s.
Zasilane przez Forum Kunena