UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jesienny wypad

Jesienny wypad 11 lata 6 miesiąc ago #1

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
w ostatnia niedziele zrobilem wypad dookola komina z moim klubem www.uppercanadacruisers.com pogoda zapowiadala sie pieknie i rzeczywiscie tak bylo,ale poranki niestety juz zimne,i dlatego chcialbym napisac pare slow o zaletach ogrzewanej odziezy motocyklowej ktorej jestem posiadaczem od kilku lat,bardzo zadowolony i przez to moj sezon motocyklowy jest o pare tygodni wydluzony,nie wiem czy w kraju sa dostepne,domyslam sie ze sa ale zapewne drogie jak i tutaj,ale jest to wydatek jednorazowy,ktory doceni to kazdy kto choc raz zmarzl lub przemarzl do "szpiku kosci",moje ubranie na pozno jesienny czy wczesno wiosenny wypad sklada sie z przewiewnego podkoszulka,kurtki podgrzewanej i na to wlasciwa kurtka motocyklowa,rekawice podgrzewane i kontroler(termostat) ktorym reguluje sobie natezenie ciepla,osobno na rekawice osobno na reszte,mam jeszcze kalesony podgrzewane i skarpety,sa rozne firmy na rynku ktore produkuja ogrzewana odziez ale polecam te ktora ja mam i wiekszosc czlonkow z mojego klubu i nie tylko,firmy www.gerbing.com po prostu jest najlepsza a gwarancja jest na life,w niedziele kolega pochwalil sie ze jedna rekawica grzala druga ledwo ledwo,wiec zadzwonil do customer service i powiedzial jaki ma problem,kazali odeslac obie,po 2 tyg.dostal brand new bez zadnych pytan,oczywiscie jesli material na kurtce czy rekawicach ulegnie zniszczeniu tego nie pokrywaja,reszte tak,
jesli ktos ma tutaj jakas rodzine ktora by ewentualnie pomogla w zakupie uzywanego ale dobrego sprzetu to podaje ponizej stronke,ludziska sprzedaja/kupuja szwarc/mydlo i powidlo za grosze,mozna tez kupic naprawde niedrogo rozne akcesoria motocyklowe jak i wlasnie odziez podgrzewana,kurtki etc.etc. jest to strona tylko kanadyjska,w prawym gornym rogu gdzie jest "my location" prosze kliknac na odpowiednia prowincje,miasto i...milego szukania :jahu:
Darecki

www.ontario.kijiji.ca
Ostatnio zmieniany: 11 lata 6 miesiąc ago przez dareckistar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena