UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: kongres polskich klubow motocyklowych

Odp: Re: Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Wejdż w zakładkę "Hyde Park" - Dział : "Wywal to z siebie" i znajdź temat "MC, FG i inne". Albo wbij w naszą wyszukiwarkę odpowiednio hasło np. Kongres Klubów Motocyklowych - i też znajdziesz to czy owo!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
dareckistar napisał:
ze kilku gostkow ze znaczkami ...wrecz napadlo i spuscilo wpier...jakim innym gostkom ktorzy mieli takie lub podobne a ponoc nie nalezeli,(tylko skad oni o twiedzieli)stad moje dziwowanie sie,jak jeden motocyklista moze na drugiego reke podniesc,to sie w pale nie miesci,

No ja tez nie wiem dlaczego tak sie dzieje :nnie: :zly:
Najciekawsze a zarazem najgorsze jest to ze chlopy ktorzy wczesniej razem sie bawili, pili wodke i spotykali na zlotach nastepnego dnia wala sie po mordach i obdzieraja kamizelki :boks: :nie:
Dla mnie to zenada, ale ... po raz kolejny napisze ...\
Łelkam in Polska :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #3

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Widzisz panie Darku wszędzie na świecie tak jest, ale w polsce muszą byś jeszcze bardziej święci jak Papież. Zapewne w każdej grupie znajdzie się kilku sqsynów, którym wydaje się że pozjadali wszystkie rozumy i wiedzą lepiej :wild:
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #4

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
nie zrozum mnie zle majkelpl i inni,nie mam zamiaru sie wysmiewac czy cokolwiek innego,tylko dziwi mnie to czy jak ktos bedzie mial znaczek mc,gc czy obywatel gc to bedzie przez to lepszy od tych co nie maja,napisalem ten tekst bo kiedys przeczytalem tez w jakims magazynie ze wlasnie powstal delikatnie mowiac spor,ze kilku gostkow ze znaczkami ...wrecz napadlo i spuscilo wpier...jakim innym gostkom ktorzy mieli takie lub podobne a ponoc nie nalezeli,(tylko skad oni o twiedzieli)stad moje dziwowanie sie,jak jeden motocyklista moze na drugiego reke podniesc,to sie w pale nie miesci,

tom halu,link sie mi nie otwiera :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #6

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
dareckistar napisał:
czy np.jak ktos z naszego szanownego forum bedzie chcial sie gdzies przejechac wraz z kilkoma kolegami i nakleic sobie jakies naklejki

Tak sie składa ze kilku z Nas jest w klubie i ma "jakies naklejki" na plecach :dia: :boks:
A tak w wielkim skrócie ...
Kongres Polskich Klubow Motocyklowych jest taka organizacja ktora skupia w sobie rozne kluby motocyklowe. Czesc z nich ma statut MC czesc FG czesc wystepuje jako "inne" czyli OG lub kluby markowe ( Yamaha - Brotherhood, Harley, Vulkaneria itp. )
Aby dostac jakis statut np. MC trzeba spelnic kilka wymogow kongresowych i to wszystko. To tak w wielkim skrocie

To dotyczy oczywiscie tej grupy klubow kongresowych, reszta moze robic sobie co chce ( teoretycznie )
Sa kluby nie zrzeszone w Kongresie i One sobie same ustalaja co maja nosic na plecach.
No i czesto gesto wystapuje wlasnie konflikt pomiedzy tymi klubami a tzw. Kongresem

No a co do dziecinady i "walki" o sombol MC to masz po trochu racje ale to bedzie spor akademicki i niepotrzebna polemika.
W Polsce tak jest i to wszystko
Masz prawo siedzac w Canadzie dziwic sie roznym rzeczom ktore z normalnego punktu widzenia sa chore i popierdolone :cooo: :oj:
Łelkam in Poland :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kongres polskich klubow motocyklowych 11 lata 5 miesiąc ago #7

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
od kilkunastu lat prenumeruje magazyny motocyklowe z polski,jak jeszcze nie bylo internetu lub w bardzo malym zakresie mialem jakas wiedze co sie dzieje w mojej ojczyznie,od jakiegos czasu zauwazylem ze artykuly poswiecone KPKM,w "swiat motocykli" z grudnia tego roku,przeczytalem wzmianke pt"przyjeli nowych czlonkow",wytlumaczcie mi prosze o co w tym wszystkim y ydzie,zacytuje pare zdan w wielkim skrocie:"...rada kongresu wraz z klubami MC zdecydowala,ze do grona klubow ze statusem MC dolacza...", "...prawo noszenia pelnych barw uzyskaly...", "...do rodziny kongresowej z prawem noszenia przodow dolaczyly...",
co to jest noszenia przodow?co to jest ze statusem mc?co to jest noszenie pelnych barw?

czy np.jak ktos z naszego szanownego forum bedzie chcial sie gdzies przejechac wraz z kilkoma kolegami i nakleic sobie jakies naklejki MC to nie bedzie mogl bo co?,to dostanie wpierdol od...no wlasnie od kogo,za co?troche ironizuje bo czytajac wczesniejsze artukuly i czytajac te klotnie o ten symbol MC troche zakrawa to na dziecinade,
jesli ktos zna temat to bede dzwieczny za odpowiedz :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena