UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ciekawe – Junak V2!!!

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Robert, zgadza się ten na którym byłem odbył się...chyba w 1993 B). My też byliśmy w niezłym składzie: 2 Wieprze, Dniepry się znaczy, 2 Kaśki (K-750), 1 Emil (M-72) no i trzy Junkersy, a na jednym z nich szesnastoletni szczyl, bez prawka, czyli ja. :) Do tego kilka przyjaciółek/znajomych których imion jakoś nie bardzo pamiętam. :P Działo się, działo…
Też pamiętam skromność zasobów w portfelu. Tyle że wtedy jakoś to za bardzo nie przeszkadzało, zawsze było co wypić czy zapalić. Pamiętam również telewizję, ale wówczas stanowiła ona zagrożenie, gdyż trzeba było lawirować tak, by nie dać się złapać oku kamery. No przecież „starzy” mogliby oglądać dziennik, a wtedy…szkoda gadać. :waf:


Drut, nie marudź. :P Drogie, nie drogie ale za to jakie wspaniałe!!! Niestety wiatro-terapia w dużych dawkach musi kosztować. No i przecież nie każdy może i…musi sięgnąć ręką Gwiazd. :D


Krzych, nie pamiętam tego rat-bajka. :( Za to wygląda na to że to było pierwszy, nieświadomy i nieoficjalny zlot przyszłych właścicieli Gwiazd. B)

A może my bylibyśmy w stanie zorganizować kiedyś taki zlot o którym ludzie będą szeroko opowiadać jak to było bosko jeszcze po dwudziestu latach??? Po co mają mówić „to był fajny zlot HD”, gdy mogą mówić że lepiej było zostać oślepionym przez blask Gwiazd??? Coś takiego, z czego każdy byłby dumny i mógłby ciągle powtarzać za Aleksandrem Fredrą:
„Więc jak mówię też tam byłem,
Jadłem, piłem, pierd#%^&em,
Bawiłem się z nimi społem,
Aż zasnąłem gdzieś pod stołem.”
www.justsomelyrics.com/463411/Aleksander-Hrabia-Fredro-O-Trzech-Braciach-I-Kr%C3%B3lewnie-Lyrics lub

Wiem, że to mrzonka ale po prostu marzy mi się legenda Yamahy zamiast HD. :D :P

A może już mają powód by tak mówić? Po Węgierskiej Górce? :h-r:



P.S. Zdecydowanie przy najbliższym spotkaniu przy piwku musimy powspominać to wydarzenie, choć z nieustalonych dotąd przyczyn B) , :polew: zbyt wiele szczegółów nie pamiętam. :piw:

Moje zdjęcia tu: plus.google.com/photos/105567932385801694239/albums/5839342007675497009
Z premedytacją umieszczam zdjęcia tylko mojej facjaty i sprzętów, gdyż inne mogą być kompromitujące i mogą stanowić poważne zagrożenie dla osób tam umieszczonych…:)
Krótka legenda:
1.Zdjęcia 01 i 02 - Łza w oczku się kręci jak młody i długopióry byłem :)
2.Zdjęcie 19 – bikerzy ze Szwecji
3.Zdjęcie 20 – jedyna kobieta na zlocie na HD. Zwyciężyła w konkursie piękności, co zresztą nie szkodzi bo choć chyba była holenderką to na głowę biła kobiecością całą resztę wąsatych i brzuchatych „harlejowców” :)
4.Zdjęcie 25 – nasza duma narodowa.
5.Zdjęcie 26a - kolejny powód do dumy narodowej…

Motocykliści wszędzie mają przyjaciół!!! Pozdrawiam wszystkich na 2OO :chop:

Lewa W Górę
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #2

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
I ja pamietam te czasy chociaz na zlot przyjechalem z tata samochodem marki Żuk..Pamietam ze duzo wtedy przyjeżdżało motocyklistow z Holandii i byli w baardzo szampanskich humorach..mialem wtedy 10lat i obciachowe babskie biale sandały..i wtedy sie zaczelo na zninskim stadionie posadzil mnie pewien typ na Harleya i klamka zapadla...teraz przez niego mam drogie hobby..Fuck jakby mi dal bierki to moj budzet dzis lepiej by wygladal...
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #3

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
He,he..
I ja byłem na tym zlocie :$:
Pamiętam ten stadion i Harleye ustawione wokół na bieżni stadionu w Żninie.
Jeździłem wtedy K-750 z wózkiem ,zieloną khaki ma się rozumieć :jez:
Gdzieś mam lub miałem bardzo dużo fotek z tej imprezy.
Pamięta ktoś takiego starego HD bardzo zardzewiałego ,Rat bike ,nawet fajki na świecy nie miał
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #4

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Robert , jakiś Ty był ładniusi :piw:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #5

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
Browarów było ful.Tylko łeb miałem jeszcze słaby więc wszystkich marek nie pamiętam. :++: My z Danuśką wtedy lataliśmy ze sobą i nie tylko olszynki do dziś sobie przypominamy :dia:
Jajca były.To były lata 1992-93 jak pamiętam. W 92 byliśmy z boku nad jeziorem.Olas wtedy przyleciał BSĄ-sloper z dłłuugim najazdem takim że my tylko narzuciliśmy płachtę i kimaliśmy tam nawaleni.Faza,Ewka,Święty Gdychu Olas,braszki moje Romek i Krzysiek chyba Mińskiem tam jechał.Ja z kolesiem Indianem Skoutem przerobionym na czopa.Lechu ,Lewy,Święty na Dnieprach przerobionych na czopery.Dawid na Junaku v2 żółtym z żonką Justyną,Faza z Ewką na Uralu też czoper.Reszty już nie pamiętam.Wtedy parada stała na rynku w Żninie ."Cygan" później ojciec polskiego stuntu,założył pierwszą oficjalną grupę "Motodawcy" z Bydgoszczy .Wieloktotny mistrz Polski i organizator pokazów stuntu w Bydgoszczy a tam przebudował Dniepra.I wydłużył zamiast przodu tył ,aż mu się wał ukręcił :zab: Dziś tym się zajmuje www.scigacz.pl/Cygan,6294.html Oj były zajawki.Gdychu z Etorem i Dawidem zapieprzali po łące i wpadli w dół po torfie.Gdy dolecieliśmy by sprawdzić czy im się nic nie stało to zobaczyliśmy jak siedzą w janku z przyczepką Gdycha i ryją ze śmiechu pijąc browce ,bo mieli skrzynkę w wózku bocznym.Tak jak jechali po prostu równo na ich szczęście wpadli.
Pamiętam Falubaza z Zielonej Góry na pięknie odnowionym ewo w kolorze kości słoniowej.Stan nówka normalnie oczywiście przerobiony na czopka :br:
W 1993 była u nas na alternatywnym zlocie nawet Tv i robiła wywiad.Czemu my jako motocykliści nie bierzemy udziału w zlocie V2 tylko koczujemy na łące.Gdzie srają krowy :polew: A ktoś odpowiedział że jesteśmy zbyt zamożni i tamten teren nie zapewnia nam godziwych warunków.Kuśwa na tym zlocie to chyba z 50 zł na dziś miałem na trzy dni.Oczywiście razem z przyszłą żoną .Dziany byłem że hej hahaha... Co za czasy wesołe były.Ach.. na bank musieliśmy się spotkać tam.Faktycznie świat jest mały.Pozdrawiam .ps jak doszukam się zdjęć to kilka wrzucę :piw:
Danka na Elektrze ,ja na Heritage a Dawid przed garażem na Junaku V2 750.Sorki za jakość ale to fotki fotek moim biednym aparatem.
plus.google.com/photos/112243935905869110573/albums/5838915220620378945?authkey=CPWW39Kd_47PowE
Pięknie meić motonga i przyjaciół wszędzie.Pozdrawiam TataMichas
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez ROBERT72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #6

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Robert,
No przecież ja też nie byłem na głównym – kto by tam jeździł HD :polew:

Na moim Junaku z bandą kolesi i koleżanek :kob: :dia: byliśmy na tym drugim zlocie, alternatywnym. Potwierdzam, że zabawa a niebo lepsza na zewnątrz nie w środku :hej:

Skoro to Twój kolega miał tego Junkersa to z pewnością piłem z nim browar, a i być może i my wypiliśmy jakieś piwko razem??? Zdaje się że wtedy było w modzie takie o nazwie „10,5” bo mam zdjęcia z tego zlotu z takim browarem.
Wiesz może ile to było lat temu?


P.S. Zaje%$##$cie mały ten świat, ale jak masz motocykl to wszędzie masz przyjaciół. Tego się trzymajmy!!! Mega Czad!!! :jahu:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #7

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
A no zgadza się.Takiego Junaka miał mój kolega Dawid.W dodatku był przerobiony na czopera .I byliśmy na zlocie w Wenecji pod Żninem tylko nie wewnątrz lecz drugi zlot miał miejsce na łące obok zlotu HD.Ale pewnie lepiej się bawiliśmy niż na głównym zlocie :chop: Było zero kasy ale za to zajebiaszczo dziewczyny,ognicho ,gitara.Ach super wspomnienia. :dobrarobota Pos
Takie to były wesołe czasy :piw: ps.szkoda że foty dołączyć nie mogę.Akurat mi wpadła w łapska jak Dawid dosiada swoją V-kę.
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez ROBERT72.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ciekawe – Junak V2!!! 11 lata 3 miesiąc ago #8

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1014
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19



Widziałem kiedyś to cudo na żywo, bodajże na zlocie HD w Wenecji pod Żninem, kupę, kupę lat temu. :)

Polska to jednak potęga V2!!! Mogła być znana nie tylko z rakiet V2 z Peenemudem www.peenemuende.de/index.php?id=42&L=3 :polew:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena