UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: chwale sie...

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #1

  • Kożuch
  • Kożuch Avatar
Rozumiem, że na tapecie jest jakiś GS Adventire, KTM albo Africa :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #2

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
kiwak napisał:
ale natury oszukac sie nie da.

tak jest Darecki. Jak mawiał klasyk w filmie:

ojca oszukasz.... matkę oszukasz.... ale natury..... nie oszukasz :br:

pomyśl jakby tu swoje podróże poskładać do kupy i coś spłodzić z tego w necie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #3

  • Sebastiantdi
  • Sebastiantdi Avatar
Trzymam kciuki i powodzenia. :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #4

  • spining
  • spining Avatar
Darecki, czy to aktualny numer 4X4 Off-Road; chetnie poczytam; a moze podeslesz jakies relacje ze swoich wojazy ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #5

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Z powodu jakiegos barana kutasa yukatanasa rezygnowac z checi poznawczych? No nie wiem.
Darecki, fajne masz doswiadczenia. Jesli Ci wystarczaja to rozumiem, ze odpuszczasz, ale natury oszukac sie nie da.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

chwale sie... 11 lata 3 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
...mowia ze skromnosc to zaleta,dlatego siedzialem cicho przez kilka lat,bo swoje piec minut w zyciu juz dawno temu mialem(m.innymi nominacje do Kolosow),nie sadzilem ze jeszcze ktos "odkurzy" i przypomni po tylu latach o moich podrozach po swiecie,kupielm dzisiaj w polskiej ksiegarni 150,jubileuszowy magazyn 4X4 Off-Road,z ktorym bylem kiedys zwiazany bo opisywalem w nim ( pisalem tez do NG i innych tutejszych lokalnych gazet), swoje podroze po swiecie i tam zobaczylem wspomnienie z mojej samotnej podrozy do Wladywostoku,nie ukrywam ze milo mi sie zrobilo na serduchu,sprawdzilem tez internet czy cokolwiek zostalo w necie,zostalo ale juz niewiele,kiedys mialem swoja strone internetowa,ale juz od dawna nie dziala,z tego co zostalo to krotka relacja z wyprawy po Tadzikistanie,Kirgistanie i tamtym rejonie,wystarczy w Google wpisac Darecki Adventure & Expedition,moje podrozowanie po swiecie skonczylo sie kilka lat temu gdy w meksyku(celowo pisze z malej litery bo bym kutafonow tych meksykanow wszystkich ...domyslec sie prosze) blisko Yukatanu zostalem napadniety i ledwo uszedlem z zyciem,bandzior przystawil mi pistolet miedzy oczy i ...kula przeszla obok czola,potem odjechal moim autem w sina dal,niestety po tym wydarzeniu cos peklo we mnie i odechcialo mi sie wojazy, ...ale minelo juz kilka lat i widze po sobie ze coraz czesciej glos wewnetrzny mi mowi zeby znowu jechac,zobaczyc co jest za zakretem,ale tym razem na motocyklu tak jak kiedys za mlodych lat jezdzilem swoja CZ-ka,Jawa po polsce i krajach na wkladke i dowod(starsze roczniki wiedza o co chodzi),dlatego kupilem drugi i powoli go dopieszczam,jak bedzie na 100% gotowy wtedy zadna sila mnie juz nie zatrzyma,
zebralo mi sie na zwierzenia,mam nadzieje ze mi wybaczycie te chwilke slabosci
Ostatnio zmieniany: 11 lata 3 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena