UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: dawno,dawno temu

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Majkel zle mnie zrozumiales,chodzilo mi wlasnie o ten chaos tematyczny,nie znam tamtego forum,szukalem info na temat kierownic i wszedl mi wlasnie taki watek,i tam bylo jak jeden drugiego "przeganial" ze to nie ten temat itp.

zgadzam sie z Arturem z szesciocyfrowa koncowka :) ze mniejsze tym ciekawsze,zreszta ja zawsze lubialem kameralne imprezki,wyjazdy i rozmowy,np.w cztery oczy :kob:
a tak przy okazji Artur Ty biedny? kurcze gdybym mial Twoje pieniadze to bym swoje wszystkie spalil :polew: (zart oczywiscie),
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #2

  • Artur715160
  • Artur715160 Avatar
czym biedniejsze forum tym żywsze. mało piszemy co robimiy, ja jestem biedny i robie sam przy moto a wielu z nas oddaje do "serwisu" i to jest nasza słabos nie szukamy alternarywy 4
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Torturo o co Ci chodzi? Jak mam rozumiec ze padlo? Wszystkie tematy sa tak jak byly nic nie zginelo wiec w czym problem?
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #4

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Majkel masz rację.

Aczkolwiek po powstaniu tutejszego forum - było o wiele łatwiej - organizacyjnie zblizyliśmy sie do Clinic'i :)
Teraz jak tutejsze forum siadło - kto wie czy kiedyś się podniesie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #5

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Jaki chaos ?
Byl i jest jeden temat Wild Star Company i tam sie pisalo o wszystkim. Fakt ze nie bylo podzialu tematycznego ale spokojnie sie w tej masie odnajdywalismy ....
Do tej pory tam sie pisze.

Tak, na tym zdjeciu to Piter, Prałat i ich kumpel chyba w trasie z Chorwacji :chop: :jahu:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

dawno,dawno temu 11 lata 2 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
zima u mnie i czlek po necie lazi z nudow i znalazlem Wasze Panowie stare forum "forum motocyklistow",rzeczywiscie haos tam byl nieziemski,nie dziwie sie ze ktos (kto?) wpadl na pomysl oddzielenia sie i stworzenia forum wild/road stara,
Piter pamietasz?
img401.imageshack.us/img401/4125/trioj.jpg

to chyba Twoje zdjecie :) pisales o szerokosci kierownicy,akurat temat aktualny dla mnie,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.025 s.
Zasilane przez Forum Kunena