UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Parada w NY

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #21

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
O teraz to poruszyłeś ciekawy temat. Polacy to dziwny naród - na emigracji przy każdej okazji podkreślają swoją polskość, flagi itd. Oczywiście jest to godne pochwały.
Tylko dlaczego Polacy w Polsce się wstydzą wywiesić flagę na święto państwowe? Wywiesza może ze 20% w porywach. W USA przed domami flagi wiszą przez okrągly rok. No i masa motocyklistów jeździ cały rok z małą flagą.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #22

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... biało-czerwona bandera na obczyżnie ... pikne Panie ... szkoda, że nie było jej na paradach zwycięstwa po II wojnie i jak obcy Nam ziemie kroili ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #23

  • Jarek72
  • Jarek72 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Jeszcze nie tak dawno jechaliśmy przez Sierpc też na czerwonych, i blokowanie też było zgrabne, ale co prawda nie było 200 silników
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #24

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Darecki zapraszam do nas na zlot, to wtedy zobaczysz co to gościna i jak wygląda prada na 200 motocykli
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #25

  • Darecki
  • Darecki Avatar
video:

<iframe src="www.facebook.com/video/embed?video_id=457486977698657" width="720" height="406" frameborder="0"></iframe>







<iframe src="www.facebook.com/video/embed?video_id=456761734439228" width="640" height="360" frameborder="0"></iframe>


<iframe src="www.facebook.com/video/embed?video_id=456454637803271" width="960" height="540" frameborder="0"></iframe>
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #26

  • Darecki
  • Darecki Avatar
kilka nastepnych:
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Parada w NY 10 lata 7 miesiąc ago #27

  • Darecki
  • Darecki Avatar
postaram sie wrzucic kilka zdjec z ostatniego weekend gdzie pojechalem na 76 parade Pulaskiego,
bylem tam po raz pierwszy I juz wiem ze nie ostatni,dla mnie bylo to silne przezycie spotkanie na poczatku z obcymi mi ludzmi co prawda motocyklistami ale mimo wszystko obcymi,po wyjezdzie juz nie obcymi,zostalismy przywitani,ugoszczeniu tak ze nawet w najsmielszych myslach tego nie oczekiwalem,spalem w ich klubie,posrod motocykli,hotele,motele nie dostarczja tej atmosfery ktorej doswiadczylem,witalismy sie do pozna w nocy,rano okolo 10 wyruszylismy z Greenpoint-u na Manhatan,mozecie sobie wyobrazic ponad 200 motocykli jadaeje w kolumnie,ludzie stawali,auta zatrzymywaly sie,bylo to wszystko tak zorganizowane ze motocyklisci wybrani blokowali przejazd z bocznych ulic,przejezdzalismy na czerwonych swiatlach a pozniej juz na samej paradzie bylismy eskortowani przez policje a jakze na motorach,ludzie bili brawo,machali flagami robili sobie z nami zdjecia,przezycie ktore zostanie mi do konca zycia,po paradzie powrot do klubu,niestety pakowanie bajkow na trailer I powrot do kanady,nastepna za rok, :piw:
















Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena