UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wyszperane w necie!!!

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Pewniakiem temat: pogoda juz jest nudny ale jak sie nie wqurwiac ja dzisiaj jest -35 a jutro ma byc 0 po to zeby w poniedzialek znowu -100 qwa to by i Janosika w gorach wqurwilo.juz chyba bym wolal 10 minut tego gradu :piw:
dobra juz morda w kubel :taj:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #2

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Nie załamuj sie ...
U mnie wczoraj grad padał :dia:
Ale 3,5 minuty tylko :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Qwa koledzy :ble: wilki wyja biale niedzwidzie chodz a oni mi jeszcze zimy zycza
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #4

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Darecki , na razie bujaj się na łyżwach :jahu:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Spox Darecki raz możemy być lepsi od Was B)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #6

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
Majki Ty nie podawaj tutaj swojego przykładu jako wyznacznika na problemy w Polsce. Dałeś lekko ciała z tym całym Twoim wypadkiem i chwytając się najłatwiejszego z możliwych rozwiązań opuściłeś kraj. Z jednej strony - OK, z drugiej masz świadomość że na wyspie już powoli kończy się sielanka i obraz kraju mlekiem i miodem płynącym.

A dlaczego nie ?
Odnosze sie do swojej osoby bo mnie to akurat bezposrednio dotyczy.
A czy dalem ciala to chetnie dowiem sie od Ciebie czegos wiecej co moznabylo jeszcze innego zrobic ?
Ale nie o tym,. bo problem tkwil w tym ze po prawie dwuletnim przestoju w pracy nie bylo zwyczajnie do czego wracac, ot co.
A wcale to nie byl najlatwiejszy sposob, dla mnie jedyny pewny ze wyjezdzam i mam prace.
Ano uk juz taka sielanka nie jest ale ZAWSZE jak chcesz to prace znajdziesz i pracujesz a w Polsce ?
Bylem na kilku rozmowach i spotkaniach i konczylo sie odmowa lub oferta pracy za 1400 zeta. I to jest zalosne ze traktuja Cie we wlasnym kraju jak przedmiot i kasuja tekstami: nie podoba sie, to spadaj, na twoje miejsce jest 20 chetnych osob ....
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #7

  • Darecki
  • Darecki Avatar
hahaha bardzo smieszne :ble: ten sie smieje kto sie ostatni smieje,jak ktos sobie zada troche trudu I zobaczy na globus Toronto to zobaczy ze lezymy prawie na tej samej szerokosci,zazwyczaj w Polsce byly 4 pory roku teraz cos sie pokickalo I w lutym maacie wiosne tutaj jest ksiazkowo lato jesien Zima wiosna I jak ja bede popierdalal w kwietniu na motorku w prawdziwej wiosnie u Wy bedziecie zapiepszac lopata przy odsniezaniu :jez:
a jesli nie to sie wkur...e na maxa ze Wam sie upieklo :zab: :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
SATURIAN napisał:
Darecki napisał:
Dla mnie radosna informacja jest ze za dwa tyg.maja puscic jeb....mrozy i ma sie zrobic cieplej bo aktualnie mamy minus 20 :zab:

A my w Polsce już śmigamy :chop: , chuj z tą Kanadą :zab:

jak im mrozy puszczą to będzie -5 C. Przynajmniej będzie można przez szybę popatrzeć bo na razie to mają szron na oknach
:polew:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #9

  • kiwak
  • kiwak Avatar
W weekend mi kark zawialo, ze ledwo dycham. W weekend bylo cieplo ale wieczor ... uuu... 1 stopien.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #10

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Darecki napisał:
Dla mnie radosna informacja jest ze za dwa tyg.maja puscic jeb....mrozy i ma sie zrobic cieplej bo aktualnie mamy minus 20 :zab:

A my w Polsce już śmigamy :chop: , chuj z tą Kanadą :zab:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #11

  • Darecki
  • Darecki Avatar
W imieniu wlasnym bez zgody moderatora :ble: zakazuje na tym forum pisania pesymistycznego,ma byc wesolo radosnie i na temat, motocykle :chop: ewentualnie dupy :cyc: :cy: kto ile i gdzie i w jakich okolicznosciach przelecial,(jesli chodzi o forumowiczki to odwrotnie) :roza:
W temacie "zycie" wyzej pewnej czesci ciala nie podskoczymy wiec lepiej sie smiac czego wszystkim zycze.
Dla mnie radosna informacja jest ze za dwa tyg.maja puscic jeb....mrozy i ma sie zrobic cieplej bo aktualnie mamy minus 20 :zab:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #12

  • Darecki
  • Darecki Avatar
A ja mam ochote pierdolnac tymi wszystkimi problemami :hej: (oj gdyby sie tak dalo) odpalic sprzeta i wypierdolic dookola swiata i miec wszystko w :du: :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #13

  • k_kluska
  • k_kluska Avatar
majkelpl napisał:
Co daje nam/wam Polska ? :oj:

pierońsko kurwice na kazdym kroku
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #14

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Tak naprawdę to dobrze tam gdzie nas nie ma. A i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Te dwa przysłowia pasują do nas jako do Polaków bez dwóch zdań. Każdy układa sobie tak życie jak mu kieszeń pozwala. Jeżeli jesteśmy coś w stanie sobie odłożyć i zrealizować przy tym pewne plany czy to urlop, czy też zakup nowego motocykla czy wkalkulować ratę kredytu czy to na samochód czy na dom to oznacza że jesteśmy tak bijąc się w pierś powiedzieć - jest w miarę dobrze. Majki Ty nie podawaj tutaj swojego przykładu jako wyznacznika na problemy w Polsce. Dałeś lekko ciała z tym całym Twoim wypadkiem i chwytając się najłatwiejszego z możliwych rozwiązań opuściłeś kraj. Z jednej strony - OK, z drugiej masz świadomość że na wyspie już powoli kończy się sielanka i obraz kraju mlekiem i miodem płynącym. W Stanach jak i w Kanadzie gdzie jest tolerancja rasowa, tak, tak tam to jest tolerancja nie to co u nas. Można spokojnie realizować się zawodowo i mając w plecaku 20 letni stan pobytu lepiej przyjeżdżać w gości niż snuć plany powrotu do kraju - chociażby ze względów socjalnych, tak jak to Darecki wspomniał. Ja osobiście byłem ponad 10 lat w niemcowni i będąc tam nie miałem zamiaru wracać jednak los nie przewidywał takiego scenariusza. Dostałem propozycję powrotu do kraju za podobną kasę to i wróciłem. Od tego czasu minęło 10 lat i nie kłamiąc miewałem nie raz kudłate myśli o ponownym wyjeździe. Jednak coś mnie zawsze trzymało w kraju i chyba już tak zostanie ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #15

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Poszukam cos w necie w pierwszym rzucie. Zajrzyjmy np. co tu piszą:

gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67527,4684937.html

To stary artykuł, ale może może.

Wymagania masz trochę wyższe niż inni Polacy na wyspach, więc Ciebie będzie trudniej tu relokować:

wyborcza.biz/biznes/1,101562,14113279,Piec_tysiecy_na_reke_i_wracam_do_Polski.html

A zapomniałem zapytać: co chciałbyś robić ?
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez kiwak.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #16

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
wemar napisał:
Zgdonie z tym co wyżej, to dla Majkela nie ma opcji na zarabianie w Polsce, bo wtedy wpadłby do grupy pogardzanej, czyli też dupa. ;)

Zgodnie z tym co Pani Aneta napisala ze zostaje jej "niewiele" zaledwie 7 tysiecy na reke ...
No nie wiem ...
Majac te 7 kola na reke bylbym gotow wrocic do Polski.
Juz nie mowiac o Panu Prezesie z 70 tysiacami ...
Koszty zycia w uk sa nawet mniejsze niz w Polsce, ceny podobne i za te 1000 funtow mozna sie utrzymac a zarabiajac 1300-1500 to juz spoko. Czyli przekladajac na Polske ... 7 na reke i mozna zyc.
Jak sie mieszka i zyje we dwoje jest latwiej bo sie inaczej koszta rozkladaja i wtedy nawet majac 2500 to jest oke.


A z tym ze kasa rządzi to mialem na mysli osobiste doswiadczenia i przekupstwa ludzi, ot co.
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #17

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1912
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
kiwak napisał:
Zgodnie z powyzszym artykulem: ile Majki bylo by dla Ciebie tyle, ze bys nie musial wyjezdzac z kraju jesli moge zapytac?
majkelpl napisał:
Jak masz kase to w Polsce jestes Pan ...
Kasa rzadzi i tylko kasa ... No i uklady ale to powiazane ze soba.
Zgdonie z tym co wyżej, to dla Majkela nie ma opcji na zarabianie w Polsce, bo wtedy wpadłby do grupy pogardzanej, czyli też dupa. ;)
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #18

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Darecki napisał:
hehe dolal Tom Hal oliwy do ognia w tem temacie,a nawiazujac do nazwy tematu po pracy ot tak szperalem w necie I znalazlem dzisiaj taki temat w Onecie.pl chyba na temat tej dyskusji,nio dodac nic ujac,
biznes.onet.pl/ile-to-dla-mnie-duzo-pieniedzy,18563,5604888,1,news-detal

To dobre podsumowanie.
Majki, nie obrazaj sie, ja po prostu tak mysle jak powyzej. Tego nie zmienisz raczej ;)
Zgodnie z powyzszym artykulem: ile Majki bylo by dla Ciebie tyle, ze bys nie musial wyjezdzac z kraju jesli moge zapytac?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #19

  • Darecki
  • Darecki Avatar
hehe dolal Tom Hal oliwy do ognia w tem temacie,a nawiazujac do nazwy tematu po pracy ot tak szperalem w necie I znalazlem dzisiaj taki temat w Onecie.pl chyba na temat tej dyskusji,nio dodac nic ujac,


biznes.onet.pl/ile-to-dla-mnie-duzo-pieniedzy,18563,5604888,1,news-detal
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #20

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
kiwak napisał:

To prawda, w RP jest bardzo trudno zyc. Zarowno tym, ktorzy zarabiaja [...] duzo. Z tym nie ma co dyskutowac.

No teraz to pojechales po bandzie ...
Jak masz kase to w Polsce jestes Pan ...
Kasa rzadzi i tylko kasa ... No i uklady ale to powiazane ze soba.
Bez kasy jestes zerem .. Nie stac Cie na nic, biedujesz, stresujesz sie i wegetujesz ... Albo wyjezdzasz i zarabiasz w miare godne pieniadze. Ot taka prawda
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena