UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Wyszperane w necie!!!

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #21

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Kiwak na poczatku lat 80-tych pracowalem w Niemczech i odczulem na wlasnej osobie kim jestem przez "polke"ktora dawala mi do zrozumienia ze przyjechalem po pieniadze
w polowie lat 80-tych wyemigrowalem najpierw do Usa a potem do Kanady i nigdy nikt nie dal mi odczuc ze jestem emigrantem.to ja bardziej mialem kompleksy bo nie znalem wtedy angielskiego.
podatek tutaj jest 13% drogo dla niektorych ale jesli wezmiesz pod uwage socjal jaki mamy nie mam co nazekac
a co w zamian za polskie podatki daje panstwo?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #22

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Znam ludzi, ktorzy za pieniedzmi pojechali do krajow gdzie podatek jest 0 procent. Zazwyczaj jada po to, zeby zarobic i wrocic... Ale dopoki sie odcina kupony powrot ... nie istnieje... Wszystko wowczas jest juz tylko kwestia kalkulacji. Wkalkulowane jest rowniez to, ze w obcym kraju jest sie obcym. Powiem szczerze, ze osobiscie pewnie bym sobie z tym poradzil, ale wielu nie daje rady.

To prawda, w RP jest bardzo trudno zyc. Zarowno tym, ktorzy zarabiaja malo, srednio i duzo. Z tym nie ma co dyskutowac. Tak po prostu jest.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #23

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
kiwak napisał:
Wyjechac zawsze mozna, jest to jakies rozwiazanie problemow dnia codziennego. Odcina sie w ten sposob niestety korzenie.
Jak wszyscy wyjada, to kto wtedy bedzie na miejscu 'walczyl'? Zdalnie raczej sie nie da.

To pytanie raczej do politykow i rzadu, co ?
Ja chetnie bym wrocil ale ... po co i do czego ?
Do ofert pracy za 1300 zeta ? Jak koszta zycia mam wieksze ??? :oj:
No i oczywiscie pod warunkiem ze ta prace dostane bo juz niejednokrotnie po wypadku starajac sie o prace slyszalem ze jestem juz za stary :cooo:
Za granica nikt Cie nie pyta o wiek, pochodzenie, wyznanie ... chcesz pracowac, pracujesz i koniec dyskusji.
I to jest podstawowa roznica pracy za granica niz w pl ...
A druga to tzw. minimalna placa za ktora za granica da sie zyc a w Polsce glodujesz. Nawet jak pojdziesz na zasilek to masz na tyle kasy ze dajesz rade a nie ... 650 zeta i zyj za to.

A wyjezdzaja juz coraz mlodsi bo ze mna pracuje ludzie w wieku 21-24 lata, ktorzy od razu po skonczeniu jakiejs szkoly wyjechali. No i Ci co sa tutaj juz 5-8 lat, po 30 tce oraz tacy co maja 40-60. Kazdy przekroj wiekowy
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #24

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Artek, fajny film.

Temat dotyczy zarowno RP, ale rowniez kazdego innego kraju, mam nadzieje, ze nikt sie nie obrazi:
Wyjechac zawsze mozna, jest to jakies rozwiazanie problemow dnia codziennego. Odcina sie w ten sposob niestety korzenie.
Jak wszyscy wyjada, to kto wtedy bedzie na miejscu 'walczyl'? Zdalnie raczej sie nie da.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #25

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
majkelpl dużo racji ale
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #26

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
A ja mieszkam w Polsce ,nigdy nie pracowałem za granicą na stałe .Nie mam zamiaru wyjeżdżać z Polski na zarobek . Nie żyję w luksusie , do grobu też nie zabiorę tego co mam. Ogólnie nie narzekam .
Wychodzę z założenia , że można być w UK dziadem ,a w Polsce panem i odwrotnie.
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez SATURIAN.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #27

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ciagnac moze i ciagnie, ale .... nie zapominajy ze to byly inne czay a teraz to jakas rzaznia i pomylka !!!!
Tylko kasa, kasa, chamstwo i kasa ....
Do czego mamy wracac ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #28

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 204
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
Tom ale tak było naprawde, i aż się dziwie ze MY jeszcze żyjemy i pewnie dlatego co niektórych ciągnie z powrotem do Polski.
Darecki pracując w UE raczej nie mieszka sie w kilka osob choć niektórzy z oszczędnosci stosują takie formy, tylko po co.Ja do dziś miałem zapewniony pokuj z łazienką w hotelu+wyżywienie+bilety na samolot do polski i z powrotem (system rotacyjny 4X2)"0" kosztów i nie jest to ewenement a coraz częściej można sie spotkać z taką formą pracy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 2 miesiąc ago #29

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Dla rozluźnienia dlaczego warto wracać do Polski!!!:

Pamietacie jak to bylo?? Dorastając w latach
siedemdziesiątych tak jak ja
Jak, do cholery, udało się nam przeżyć???!!!

Samochody nie miały
pasów bezpieczeństwa,
ani zagłówków,
no i żadnych airbagów!!!

Na tylnym siedzeniu było wesoło,
a nie niebezpiecznie

Łóżeczka i zabawki były kolorowe
i z pewnością polakierowane
lakierami ołowiowymi
lub innym śmiertelnie groźnym gównem

Niebezpieczne były puszki,
drzwi samochodów.

Butelki od lekarstw i środków czyszczących
nie były zabezpieczone.
Można było jeździć na rowerze bez kasku.
A ci, którzy mieszkali
w pobliżu szosy na wzgórzu
ustanawiali na rowerach rekordy prędkości,
stwierdzając w połowie drogi,
że rower z hamulcem
był dla starych chyba za drogi...
.... Ale po nabraniu pewnej wprawy
i kilku wypadkach...
panowaliśmy i nad tym (przeważnie)!

Szkoła trwała do południa,
a obiad jadło się w domu.

Niektórzy nie byli dobrzy w budzie
i czasami musieli powtarzać rok.

Nikogo nie wysyłano do psychologa.
Nikt nie był hiperaktywny
ani dysklektykiem.

Po prostu powtarzał rok
i to była jego szansa.

Wodę piło się z węża ogrodowego
lub innych źródeł,
a nie za sterylnych butelek PET

Wcinaliśmy słodycze i pączki,
piliśmy oranżadę z prawdziwym cukrem
i nie mieliśmy problemów z nadwagą,
bo ciągle byliśmy na dworze i byliśmy aktywni

Piliśmy całą paczką oranżadę z jednej butli
i nikt z tego powodu nie umarł.

Nie mieliśmy Playstations,
Nintendo 64, X-Boxes,
gier wideo, 99 kanałów w TV,
DVD i wideo, Dolby Surround,
komórek, komputerów ani chatroom’ów w Internecie...
... lecz przyjaciół !

Mogliśmy wpadać do kolegów
pieszo lub na rowerze,

zapukać i zabrać ich na podwórko
lub bawić się u nich,
nie zastanawiając się, czy to wypada.

Można się było bawić do upojenia,
pod warunkiem powrotu do domu przed nocą.

Nie było komórek...

I nikt nie wiedział gdzie jesteśmy i co robimy!!!
Nieprawdopodobne!!!

Tam na zewnątrz, w tym okrutnym świecie!!!
Całkiem bez opieki!
Jak to było możliwe?

Graliśmy w piłę na jedną bramę,
a jeśli kogoś nie wybrano do drużyny,
to się wypłakał i już.
Nie był to koniec świata ani trauma.

Mieliśmy poobcierane kolana i łokcie,
złamane kości, czasem wybite zęby,
ale nigdy, NIGDY,
nie podawano nikogo z tego powodu do sądu!
NIKT nie był winien, tylko MY SAMI!

Nie baliśmy się
deszczu, śniegu ani mrozu.
Nikt nie miał alergii
na kurz, trawę ani na krowie mleko.
Mieliśmy wolność i wolny czas,
klęski, sukcesy i zadania.
I uczyliśmy się dawać sobie radę!


Pytanie za 100 punktów brzmi:
Jak udało się nam przeżyć???
A przede wszystkim:
Jak mogliśmy rozwijać naszą osobowość???

Też jesteś z tej generacji!!!

Przypomnijcie sobie jak było.
A inni niech zobaczą jak było…

Pewnie,
można powiedzieć,
że żyliśmy w nudzie, ale...…kurcze,
przecież byliśmy szczęśliwi !!!

i może właśnie dlatego wróciłem po 10 latach do Polski ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #30

  • Darecki
  • Darecki Avatar
taaa,tylko ze to tez taka po czesci tulaczka,jedno zapierdala za prawdziwe pieniadze na obczyznie,drugie siedzi w Polsce,ten co zapierdala mieszka w kilku lub w bejzmenice zeby bylo taniej no bo to przeciez tylko tymczasowo,drugie w Polsce mieszka normalnie w domu czesto gesto wypasionym,jezdzi najnowszym modelem cinqueciento a moze I lepszym,dzieciaki maja wiecej niz rowiesnicy ktorych rodzice jakos kleca w Pl-u,czesto jest tak ze jedno nie wytrzymuje I znajduje na boku kogos do bara bara no bo qwa nie mowcie mi ze pierdole glupoty bp wiem ze tak jest,a skad sa te tysiace rozwodow,dzieci ktorym trzeba tlumaczyc ze tatus czy mamusia wyjechali I nie wroca,
taaa I to wszystko po to zeby sobie qwa byt poprawic,
dobrze Tom Hall napisal,dlaczego moze tak byc za granica a nie u nas w Polsce,pisze u nas bo jestem I czuje sie Polakiem :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #31

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
I rozumiem zarabiasz w juro i dlatego nie narzekasz ....
Spoko, w UK tez ludzie zarabiaja, dostaje emerytury a potem siedza w Polsce :zab:
I nie bardzo wiem co znaczy u Ciebie "wracam" ? :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #32

  • lenio
  • lenio Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 204
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 0
A ja nie bede wracał, bo mieszkam w Polsce a pracuje w Norwegii i tylko pracuje (4 tyg pracy w Norwegii 2 wolnego w Polsce)nie wyobrażam sobie zycia poza PL.i tak już od 2005r.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #33

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Darecki napisał:
I ja uleglem pokusie slynnego Walesowskiego zawolania "wracajcie" I poczynilem ku temu kroki,ale chwala Bogu w pore przyszlo opamietanie

No ja nie po to wyjechalem aby wracac ...
W Polsce mam tylko rodzicow ktorzy zyja tylko dlatego ze maja calkiem dobre emerytury, wieksze od tych pensji dla mlodych pracujacych ....
Dzieci siedza w uk, syn studiuje i uczy sie chinskiego bo tam widzi przyszlosc ....
Co daje nam/wam Polska ? :oj:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #34

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Ja bym na razie nie wracał.
Załączniki:
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #35

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Tom Halu co sie stalo???
lewa noga wstales zes z siebie to wywalil?
wydaje mi sie ze juz od dluzszego czasu tak jest w Polsce,sledze na biezaco sytuacje w PL-u via TV przez internet I jest coraz gorzej,chodz przyznam ze I ja uleglem pokusie slynnego Walesowskiego zawolania "wracajcie" I poczynilem ku temu kroki,ale chwala Bogu w pore przyszlo opamietanie,niemniej jak slysze ze w 2013 roku wyemigrowalo z Polski 0.5 mln mlodych ludzi ktorzy wyksztalcili sie w Polsce a beda pracowac,placic podatki I zyc daj im Boze lepiej w innych krajach to niestety masz racje w tym co napisales :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #36

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... w sumie nie jesteśmy Tacy najgorsi >>> muzyka.onet.pl/koncerty/iron-maiden-w-polsce-sprzeczka-fanow-na-facebooku/69dvp komentarze :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #37

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Oto, oparta o prace amerykańskiego lingwisty Noama Chomskiego, lista „10 strategii manipulacji społeczeństwem”:

1 – ODWRÓĆ UWAGĘ

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”).

2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE

Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

3 – STOPNIUJ ZMIANY

Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 1980. i 1990.: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku – zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

4 – ODWLEKAJ ZMIANY

Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że „wszystko będzie dobrze” i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA

Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? „Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat” (zob. Silent Weapons for Quiet War).

6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI

Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

7 – UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI

Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

8 – UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM

Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to „cool” być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

9 – ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY

Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

10 – POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE

Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej „system” osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #38

  • Powalla
  • Powalla Avatar
No i napisane na forum posiadaczy motocykla za co najmniej 20 tysiaków ...

Panowie przecież co mamy narzekać, o ile wiem każdy z nas od ładnych kilku (nastu) lat chodzi na wybory (Ci co nie chodzą w ogóle nie mają prawa do głosu i biadolenia!) i w jakiś tam sposób wpływamy na to co się dzieje w kraju . Jeśli się komuś nie podoba praca za 1200 , to może sam wymyślić biznes i zatrudnić 100 ludzi i płacić im po 5 tysiaków (albo i 10!) ...tylko ile to będzie trwać?
Oczywiście w tych wyborach wygra PIS , bo jak zawsze zapomnieliśmy że oni już rządzili i taki sam burdel był jak teraz ale znów ślepo zaufamy że pan K wyciągnie z kapelusza bilion zeta i sypnie w dziurę budżetową ...u nas już nawet rowy przy drogach pogłębiają , by mogły przyjąć ten miód i mleko jakie będą płynąc rowami po objęciu władzy przez PIS B)

Polecam więc zająć się 2oo , a nie politykowaniem , bo odkąd pamiętam , a 40 wiosen na karku, to od samej gadki(klepania w klawisze) jeszcze nic nie wynikło , no chyba że tylko zależy nam na własnym wkur....niu :hej:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #39

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... niestety w większości przypadków prawdziwe ... :oj:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyszperane w necie!!! 10 lata 3 miesiąc ago #40

  • krawy
  • krawy Avatar
Oj ku...wa mać, zaaaaajebiste i prawdziwe. Ale taki chyba jest ten polaczek. Biadolimy a i tak wybieramy samych jełopów spośród nas którzy mają nas głęboko w :du: po wyborach ( przed też ) :zly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena