UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: huhuha zima zla

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
A co? Kanadyjczycy zimą nie jeżdżą na motocyklach?

:polew:
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
:co: Zimowki na motocykl :oj: :polew:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #3

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
na zimówkach pomykam ostrożniej B) poza tym lepiej założyc wcześniej niż obudzic sie rano z ręką w nocniku czyt.zasniezonym autem i drogą B)
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
adamze27 napisał:
...teraz juz w połowie października zimówki zakładam :dia:
Masz świadomość tego, że większość zimówek słabo toleruje połączenie temperatury powyżej +7 st. z deszczem?
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #5

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Darecki,pamietam zimy ze śniegu w grudniu jeszcze nie było i mrozik nawet w normie :mysli: a czasami jak nawali śniegu to potrafi padac codziennie już od listopada B) 2 lata temu dałem ciała,bo wolałem posiedziec w necie niż opony zmienic i w pażdzierniku jednego dnia zerwała sie sniezyca :mysli: jak zaczęło sypac od rana to po południu nie mogłem samochodem na lotnisko dojechac,zaliczyłem dwa całkowicie bezkolizyjne wjazdy w zaspy :aniol: teraz juz w połowie października zimówki zakładam :dia:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Kiedys jak jechalem na Nordkapp,zwiedzilem skandynawie,bylo to poczatkiem wrzesnia I bylo bardzo jasno I cieplo
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #7

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Darecki napisał:
Piekny kraj,bylem :jahu:
hmmm,zalezy co przez to rozumiesz :mysli: wielkościowo prawie jak Polska,ok.4 milionów mieszkanców czyli 1/10 naszego kraju,masa lasów,skał,jezior i prostych dróg B) dobre miejsce do odpoczynku i podładowania akumulatorów,w zimie jedna wielka biel z mrozem w okolicach 25-30 st. B) i to w moim rejonie,bo na północy spokojnie 10 więcej :dia:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #8

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Piekny kraj,bylem :jahu:
E,to u mnie od tygodnia 25 w plusie,jak na zimny(teoretycznie) kraj to niezle,w weekend uciekam na moto ma byc pod 30-ke :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #9

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Darecki,w Finlandii pogoda zmienna jak kobieta :polew: raz blisko zera,następnego dnia 10 w plusie,następnego moze byc już na minusie :mysli: ranki mam już zimne,w okolicach zera...więc możliwe ze zima zawita wcześniej...no jak się rozkręci to pewnie do kwietnia pomrozi B)
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
A gdzie juz zima zapukala?







adamze27 napisał:
niezłe rapcie :polew: u mnie już temperatury zerowe a rankiem nawet na minusie wiec sezon powoli sie zamyka B) w sumie w dzień możnaby jeszcze polatac,ale w zimowej wersji ubraniowej B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #11

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
niezłe rapcie :polew: u mnie już temperatury zerowe a rankiem nawet na minusie wiec sezon powoli sie zamyka B) w sumie w dzień możnaby jeszcze polatac,ale w zimowej wersji ubraniowej B)
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #12

  • Darecki
  • Darecki Avatar
:polew: :dobrarobota



kiwak napisał:
Darecki - fajne te botki. Tylko w komplecie nie idz przypadkiem do Banku wypłacać pieniądze ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #13

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Darecki - fajne te botki. Tylko w komplecie nie idz przypadkiem do Banku wypłacać pieniądze ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

huhuha zima zla 9 lata 7 miesiąc ago #14

  • Darecki
  • Darecki Avatar
jak zwykle zima przychodzi szybciej niz bysmy sobie tego zyczyli,ale coz zrobic,mimo ze wole jak jest cieplo nie poddaje sie I staram sie jak moge przedluzyc sobie sezon,o podgrzewanej odziezy juz nie bede pisal bo juz o niej pisalem,droga ale w/g mnie warte zakupu.
jakis czas temu wybralem sie do sklepu motocyklowo-atv-skuterosnieznego,i kupilem motocyklowe walonki,dzisiaj je po raz pierwszy wyprobowalem I musze przyznac ze spelniaja swoje zadanie przynajmniej przy temperaturze okolo 10 stopni,taka dzis temp.mialem pod wieczor,cena przystepna 13 dolcow,orginalne ruskie walonki byly chyba wykonane z filcu te sa juz z 21 wieku,wchlaniaja wilgosc jednoczesnie wydalajac ja na zewnatrz(tak w instrukcji jest napisane) zachwalane sa na chlodniejsze dni I na te cieplejsze tez,jedyna wada to to ze trzeba miec botki o rozmiar wieksze,jesli gdzies tam u was w Polsce spotkacie to polecam,jaja mi zmarzly stopy nie :jahu:
rowniez kupilem kominiarke,tez z 21 wieku,material bardzo cienki ale morda zamiast czerwonej zachowala naturalny kolor,no I cieplo bylo,nie przepuszcza wiatru I tez sie nie poci,jedyna wada jest to ze w trakcie postoku okulary lekko zachodza para,ja jezdze w kaskach 3/4 I w garczkach wiec nie mam az takiego problem,wiekszy chyba beda mieli ci co uzywaja pelnych,
Panowie I Panie mimo ze zima tuz za rogiem wykorzystujmy kazda chwile zeby przedluzyc sezon na ile sie da :wild: :piw:
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 7 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.038 s.
Zasilane przez Forum Kunena