UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Nowy Stryker już jest!!!

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Wprawdzie mam na to taki wpływ jak na śnieg tej wigilii ale uwierz mi wcale mi nie śpieszno!!! :piw:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Drut wpadnij do mnie,pomacasz,podotykasz,sprobujesz duze :cyc: mojej zony to zmnienisz zdanie :polew: :piw:



Drut66 napisał:
Darecki zgadzam sie z Toba calkowicie..no moze jesli chodzi o :cyc: to wole mniejsze.....Autami nie schodze ponizej 3L a do amerykana zawsze mozna gaz zalozyc..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
wlasnie sie dowiedzialem ze zostane dziadkiem po raz drugi :jahu:
TomHall,gon mnie :piw:
TomHal napisał:
Darecki ja dziadkiem już od 2 lat jestem he,he
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #4

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Darecki zgadzam sie z Toba calkowicie..no moze jesli chodzi o :cyc: to wole mniejsze.....Autami nie schodze ponizej 3L a do amerykana zawsze mozna gaz zalozyc..
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #5

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darecki ja dziadkiem już od 2 lat jestem he,he
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Nie no spox. ja bardziej o linie Strykera myślałem a nie o serduchu. Wiadomo taki Chopper to nie Chopper nawet jakbyś mu tą chłodnicę ściągnął. Te prztłoczenia jak i mała zgrabna owiewka mnie uwiodły. Ot co!
A silnik z wężownicą i czajnikiem na herbatę to teraz sam mam :jez:[/quote]


No szacun,pelen wypas :naj:
Teraz to by sie przydalo zebys dziadkiem jak ja zostal i przeszedl na emeryture :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #7

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Sz.kol.Tomson-znam Polskie realia I szczerze wspolczuje ale tutaj mimo wiekszych zarobkow I tanszego paliwa zycie jest tez drogie (zapytaj Maykela to ci cos o tym opowie),a tak na ucho co powiem ze pracuje w transporcie I diesla mam pod dostatkiem I to w duzo nizszych cenach ktore I tak wliczam do biznesu stad utrzymanie 6 litrowego silnika nie obciaza az take mojego budzetu, :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darecki napisał:
A nie mam co robic to wpier....le swoje 3 grosze na temat "Stykiera"
Z calym szacunkiem dla upodoban TomHala ale dla mnie akurat ten motocykla to kupa,wiem ze kompania musi micc cos w swojej ofercie dla kazdego wiec na szybkiego zrobili 1300-czechsetke z chlodzonym woda czoperem,no takie QWA czasy,ja to starej day jestem stad inne upodobania,jesli juz czoper z Yamahy to tylko Rider,ewentualnie przerobka RS-a idealny material na czoperka :piw:

Nie no spox. ja bardziej o linie Strykera myślałem a nie o serduchu. Wiadomo taki Chopper to nie Chopper nawet jakbyś mu tą chłodnicę ściągnął. Te prztłoczenia jak i mała zgrabna owiewka mnie uwiodły. Ot co!
A silnik z wężownicą i czajnikiem na herbatę to teraz sam mam :jez:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #9

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Sz. kol. Darecki - myślę, że wszyscy na tym forum lubują się w dużych pojemnościach ! Lecz o ile w przypadku motocykli to nie problem - spalanie rzędu 5-6 litrów to pestka - o tyle w naszych realiach ekonomicznych posiadanie amerykańskiego krążownika z widlastą ósemką 5,7 litra (najmarniej) wykończyło by przeciętnego Kowalskiego. Wy tam u siebie macie paliwo tańsze chyba o połowe (co najmniej) no i tak jakby nieco więcej zarabiacie.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Lata temu jak przyjechalem do juesej do rodzicow moj tata mial poteznego Buicka a moja siostra miala zgrabna Honde.jako swiezak nowo przybyly do ogromnego kraju z kraju gdzie krolowaly miniatury autek typu Fiat 126 mialem wyrobiona opinie ze male jest piekne I zgrabne,moj sp.tatko mawial mi ze jak pobede w tym kraju min.2 lata odmieni sie moja opinia na temat posiadania wszystkiego co ma duza pojemnosc I jest duze.
Przyznaje mu racje po latach, mam motocykle z duza poj.auto tez duze I duza no 6 litrowa pojemnosc a I zonka ma tez w plucach duza pojemnosc :cyc: :polew:
Prosze to potraktowac nie jako ze sie chwala a raczej z przymruzeniem oka co mysle o duzych pojemnosciach :zab: :piw:




wemar napisał:
Jeśli klasyczny czoper, to chłodzenie cieczą nie łapie się w klasykę. W krujserze może być, ale do czopka nie pasuje (in my opinion).


Co do pojemności ... całe szczęście, że (póki co) trudno jest zrealizować klasyczny down sizing w motocyklu i oby ta wstrętna moda nie zagościła w motocyklach. Wprawdzie już pojawiają się motocykle z turbodoładowaniem, ale dotyczy to segmentu motocykli sportowych, czyli tych, które są kręcone wysoko.
Europejskie przepisy zauważają jedynie dwa typy silników - tj. do 125 ccm i powyżej 125 ccm, ale nie ukrywajmy, że nic tak nie cieszy, jak duża pojemność zamknięta w dwóch garnkach. Naukowo bowiem zostało udowodnione, że jajka trzymane w chłodzie i regularnie traktowane wibracjami, zachowują dłużej sprawność. :polew: Wprawdzie efekt końcowy jest taki sam, ale jest bardzo istotna różnica pomiędzy tym, że się nie chce, a tym, że się nie może :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #11

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Czyli jeśli dobrze rozumiem: każdy czoper chłodzony cieczą i pojemności poniżej 1600 - to kupa? Interesująca koncepcja.[/quote]


No.nie chodzi mi o poj.silnika bo jesli siegniesz pamiecia swoja czy za pomoca google to np.Harleye z przed kilku dekad mialy mniejsze pojemnosci i byly to piekne choperki.
stykier ma silnik wziety z najnowoczesniejszego kruzera i stad napisalem ze fabryka musi miec w swojej ofercie cos dla kazdego.ilez to roboty dopasowac istniejacy silnik do ramy.wiekszosc czesci pokrywa sie z innymi modelami zrobic nowe body to pikus i mamy gotowy wyrob w/g mnie pseudo choper i tej wersji bede sie trzymal :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #12

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Jeśli klasyczny czoper, to chłodzenie cieczą nie łapie się w klasykę. W krujserze może być, ale do czopka nie pasuje (in my opinion).


Co do pojemności ... całe szczęście, że (póki co) trudno jest zrealizować klasyczny down sizing w motocyklu i oby ta wstrętna moda nie zagościła w motocyklach. Wprawdzie już pojawiają się motocykle z turbodoładowaniem, ale dotyczy to segmentu motocykli sportowych, czyli tych, które są kręcone wysoko.
Europejskie przepisy zauważają jedynie dwa typy silników - tj. do 125 ccm i powyżej 125 ccm, ale nie ukrywajmy, że nic tak nie cieszy, jak duża pojemność zamknięta w dwóch garnkach. Naukowo bowiem zostało udowodnione, że jajka trzymane w chłodzie i regularnie traktowane wibracjami, zachowują dłużej sprawność. :polew: Wprawdzie efekt końcowy jest taki sam, ale jest bardzo istotna różnica pomiędzy tym, że się nie chce, a tym, że się nie może :polew:
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 5 miesiąc ago #13

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Darecki napisał:
A nie mam co robic to wpier....le swoje 3 grosze na temat "Stykiera"
Z calym szacunkiem dla upodoban TomHala ale dla mnie akurat ten motocykla to kupa,wiem ze kompania music micc cos w swojej ofercie dla kazdego wiec na szybkiego zrobili 1300-czechsetke z chlodzonym woda czoperem,no takie QWA czasy,ja to starej day jestem stad inne upodobania,jesli juz czoper z Yamahy to tylko Rider,ewentualnie przerobka RS-a idealny material na czoperka :piw:

Czyli jeśli dobrze rozumiem: każdy czoper chłodzony cieczą i pojemności poniżej 1600 - to kupa? Interesująca koncepcja.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #14

  • Darecki
  • Darecki Avatar
A nie mam co robic to wpier....le swoje 3 grosze na temat "Stykiera"
Z calym szacunkiem dla upodoban TomHala ale dla mnie akurat ten motocykla to kupa,wiem ze kompania musi micc cos w swojej ofercie dla kazdego wiec na szybkiego zrobili 1300-czechsetke z chlodzonym woda czoperem,no takie QWA czasy,ja to starej day jestem stad inne upodobania,jesli juz czoper z Yamahy to tylko Rider,ewentualnie przerobka RS-a idealny material na czoperka :piw:


PS.
Krzych-poszlo +- okolo tygodnia
Ostatnio zmieniany: 9 lata 5 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #15

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
wemar napisał:
Wahacz jak wahacz, da się go w prosty i ładny sposób przysłonić. Wydechy jednak kojarzą mi się z ... wyrzutniami torped.

Wydechy da sie "w prosty sposób" wymienić...A fabryczne wydechy Wild/Road Stara to są niby ładne?
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #16

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Wahacz jak wahacz, da się go w prosty i ładny sposób przysłonić. Wydechy jednak kojarzą mi się z ... wyrzutniami torped.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #17

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
macie racje, jednak to jakiś chory trend w Yama ponieważ wszystkie te nowe konstrukcje dostały takie ble wahacze
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #18

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Ładny :wild: Czarny silnik to jest to :dobrarobota . Zgodzę się z Markiem,z wahaczem nie popisali się,jest do :du: .

Pierwsze skojarzenie to.....jawa..mz..cz..i inne dobrodziejstwa minionej epoki. Co wcale nie oznacza że była ona zła.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Ostatnio zmieniany: 9 lata 6 miesiąc ago przez kusy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #19

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Ale wahacz szpetny :++:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nowy Stryker już jest!!! 9 lata 6 miesiąc ago #20

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
TomHal napisał:
www.starmotorcycles.com/star/products/modelvideo/716/2008/0/video.aspx

ponieważ już wcześniej zauroczony byłem tą maszyną to teraz jeszcze dołożyli zmyślną owiewkę która dodatkowo wg. mnie dała uroku maszynce!

Słusznie prawisz. Jak nie jestem fanem chopperów to ten ma tak zgrabną linię, że aż miło. Trochę mi stare intrudery przypomina.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.045 s.
Zasilane przez Forum Kunena