UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: O gustach swobodne rozmowy

O gustach swobodne rozmowy 9 lata 4 miesiąc ago #21

  • wlodi
  • wlodi Avatar
Też chętnie śmigałbym tylko w orzeszku, ale jednak bezpieczeństwo stawiam ponad wszystko. Po wrocku śmigam właśnie w orzechu a w trasie jednak coś bardziej zabudowanego. Tym bardzej, że niestety miałem kilka przypadków i wypier... bym się i to zdrowo. Oczywiście nie z mojej winy :nie: . Dlatego szukam coś w stylu sharka evoline czyli dwa w jednym.
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O gustach swobodne rozmowy 9 lata 4 miesiąc ago #22

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
wiadomo nie od dzis ze na cruisera musi byc otwarty,ale są również osoby które ponad wygląd przedkładają własne bezpieczeństwo no i reszte innych aspektów jak poziom hałasu,wentylacja itd... :mysli: nie można nikomu nakazywac co powinien a co nie,każdy ma prawo do własnego wyboru...ja śmigam w zamkniętym cabergu ego streamline,ale dosiadam zygzaka 1100 i tam pasuje... gdybym dosiadał :wild: zmieniłbym go na coś innego,nie te klimaty niestety B)
Kawasaki ZZR1100
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O gustach swobodne rozmowy 9 lata 4 miesiąc ago #23

  • sagittarius
  • sagittarius Avatar
I ja nieśmiało podpisuję się pod postem Drut'a jak do crossu nie pasuje orzeszek (wizualnie) tak szczękowce nie leżą mi na cruiserach/chopperach, podobnie ubiory z codury ni jak mi nie pasują do naszych klimatów. Ot moje 5gr. :D
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar. Powód: edytowano tytuł wpisu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O gustach swobodne rozmowy 9 lata 4 miesiąc ago #24

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Drut masz rację, ja z tego względu "obracam się" w "orzechach" ale jakiś z osłoną gęby by się przydał stąd pytanie o Sharka ...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O gustach swobodne rozmowy 9 lata 4 miesiąc ago #25

  • Drut66
  • Drut66 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 586
  • Otrzymane podziękowania: 16
  • Oklaski: 2
Tak sledze cicho temat i nie chce się odzywać bo mam inne podejście do hałerów - wiadomo że bezpieczeństwo i zdrowie ponad wszystko, ale czy nie uważacie, że kask powinien choć trochę pasować do motocykla??





wemar - edytowano tytuł
Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu....
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena