UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: czy to koniec produkcji Road Stara?

czy to koniec produkcji Road Stara? 9 lata 3 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
TomHal napisał:
Niestety przy angielskim muszę wspomagać się wujkiem google. Darecki żółta kartka :boks:

Przetlumaczył mi tak:
Re: yamaha odejście od dużych przemieszczeń ?
Z tego, co wnoszę z mojego lokalnego dealera Yamaha 2014 jest koniec R * i będzie 5 nowych modeli wprowadzono w tym roku .... jeden z nich ewentualnie zamiennik za R * . Czas pokaże .

CZY YAMAHA OPUSZCZA WIEKSZE POJEMNOSCI(DOMYSLAM SIE ZE PISZACEMU NA FORUM RS CHODZI O ROAD STARA)
Z TEGO CO ZROZUMIALEM (GATHER) OD MOJEGO LOKALNEGO DILERA ROK 2014 JEST OSTATNIM DLA ROAD STARA A 5 NOWYCH MODELI BEDZIE PRZEDSTAWIONYCH W TYM NOWYM ROKU,JEDNYM Z NICH BEDZIE PRAWDOPODOBNIE NOWY ROAD STAR.CZAS POKAZE



Odpowiedź:
Na wystawie motocyklowej widziałem broszurę 2015 lineup . Nie Roadstar nie Strat . Oni mają typ Raider 113 CI . Nie cruiser z torbami .


Kuźwa i jak mam to rozumieć?

NA WYSTAWIE MOTOCYKLOWEJ WIDZIALEM BROSZURY REKLAMOWE NA 2015 ROK.NIE BYLO TAM ROAD STARA ANI STRATOLINERA.BYL TAM RIDER 113 CC.NIE BYLO TAM ZADNYCH KRUZEROW Z SAKWAMI
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

czy to koniec produkcji Road Stara? 9 lata 3 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Hahaha po swojemu,juz ci mowilem-mysl po hamerykansku,
Jade teraz na obiad z rodzinka,jak wrócę pomoge :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

czy to koniec produkcji Road Stara? 9 lata 3 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Niestety przy angielskim muszę wspomagać się wujkiem google. Darecki żółta kartka :boks:

Przetlumaczył mi tak:
Re: yamaha odejście od dużych przemieszczeń ?
Z tego, co wnoszę z mojego lokalnego dealera Yamaha 2014 jest koniec R * i będzie 5 nowych modeli wprowadzono w tym roku .... jeden z nich ewentualnie zamiennik za R * . Czas pokaże .

Odpowiedź:
Na wystawie motocyklowej widziałem broszurę 2015 lineup . Nie Roadstar nie Strat . Oni mają typ Raider 113 CI . Nie cruiser z torbami .


Kuźwa i jak mam to rozumieć?
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 9 lata 3 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

czy to koniec produkcji Road Stara? 9 lata 3 miesiąc ago #4

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... strzelą sobie w kolano zaprzestając produkcji ostatniego klasycznego motocykla ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

czy to koniec produkcji Road Stara? 9 lata 3 miesiąc ago #5

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wlazlem sobie na forum RS i miedzy innymi zobaczyłem taki post:

Pytanie z R* forum(USA) które przeczytałem kilka minut temu:

Re:Is yamaha moving away from the large displacements?
From what I gather from my local Yamaha dealer, 2014 is the end of R* and the will be 5 new models introduced this year....one of them possibly a replacement for the R*. Time will tell.


Odpowiedz:

At the motorcycle show I saw a 2015 lineup brochure. No Roadstar, no Strat. They did have a 113 ci Raider type. No cruiser with bags.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena