UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: MOTONAUTILUS

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #21

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Pytam o nich,ponieważ szukając gmoli na OldTimerBazar we Wrocławiu u różnych producentów ( niestety nie mieli w swojej ofercie)na dźwięk słowa Motonautilus kręcili tylko głową. :mysli:

Jeżeli chodzi o RoadStyler miałem kiedyś z nimi styczność. Kupowałem do Drag Stara gmole na przód i tył. Dobry produkt :br:
Dzwoniłem już kiedyś do nich,ich gmole są do Wild lub Road bez oryginalnych podług (są za szerokie) :boks:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #22

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie jestem ich zwolennikiem ale miałem okazję od nich co nie co kupić. W rozmowie są konkretni. Osobiście wiem czego chciałem i takie też zajmowałem stanowisko od początku rozmowy. Kupiony towar (deflektory do Shreka) oceniam na bardzo dobry i żadnych zastrzeżeń nie miałem. Co do regulaminu to mam go głęboko w d... chociażby ze względu na polskie prawo handlowe i przepisy konsumenckie do których niestety to oni muszą się dostosować a nie ja.
Po dłuższej analizie ich opinii stwierdzam, że co niektóre są trochę na wyrost. W końcu na fakturze mają branżówkę budowlaną a nie motoryzacyjną co wyjaśnia wiele.

PS. Co do akcesorii z RoadStyler-a - to gorąco polecam. Znam właściciela osobiście (miałem przyjemność z nim wielokrotnie rozmawiać, oglądałem jego "kuźnię" i wiem gdzie daje chromować swoje elementy). Jednym słowy - sprawdzony dobry jakościowo i pewny towar!!!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #23

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Kusy poczytaj sobie ich regulamin (pisałem o tym kiedyś na forum). Po tej lekturze na pewno nic u nich nie zamówisz. Generalnie sprowadza sie to do tego, że oni nie uwzględniają czegoś takiego jak reklamacja - jak już dostałeś ich cudowny produkt do rąk to masz być zadowolony, cmokać i mlaskać.
A poczytaj sobie w necie o wspaniałości ich produktów.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #24

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... aaaaaaaaaa ... wracając do tych gmoli maja charakter czysto "ozdobny" da radę wygiąć w rękach, polecam z www.roadstyler.com/pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=79&category_id=25&option=com_phpshop&Itemid=1 użytkuję ich produkty od lat i uważam, że są ok i spełniają swoje zadanie ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #25

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Kusy,poszperaj w archiwum,ta firma juz była molestowania na tym forum :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #26

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Kusy szczerz odradzam tę badziewną firmę, mam do niej jakieś 35 km ... swojego czasu dzwonie i pytam czy mogę podjechać i zobaczyć produkty - NIE, potem kolega kupuje reling tylnego błotnika do DS 1100 wraca do domu bez relingu, ja kupuję nakładkę na osłonę pasa do Radka z "nierdzewki", przychodzi jakaś zaśniedziała o terminie dużo dłuższym niż deklarowany i poleruję ja we własnym zakresie, znam kilka przypadków gmoli z których "złuszczył" się chrom ... Twoja kasa, Twój wybór ... ja bym szukał u innych producntów ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #27

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
Ilu klientów tyle opinii, ja czytałem o samych negatywach. Nie wiem ,czy ich polecać, czy też nie, bo nie miałem z nimi styczności, ale osobiście dmucham na zimne i tam niczego bym nie kupił.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MOTONAUTILUS 9 lata 2 miesiąc ago #28

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Witam. Jak w temacie znacie tę firmę,jej produkty. :piw:

Dokładnie chodzi mi o tylne gmole do Silverado. Zastanawia mnie dolne mocowanie gmola do stelaża sakiew. Czy to rozwiązanie nie narobi w razie "W" większych szkód niż byłoby mocowane do podestów pasażera? :hel: :wild:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena