UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Amerykańskie przebiegi

Amerykańskie przebiegi 8 lata 11 miesiąc ago #21

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
wemar napisał:
Czytając ogłoszenia sprzedaży i uwagi nabywców, pojawiają się przeróżne dane dotyczące przebiegu motocykla. Najczęściej dane są mocno rozbieżne. Wiele maszyn z USA przyjeżdża z licznikami pokazującymi kilka tysięcy mil. Wiem, że tam kręcenie licznika jest karane i nikt tego nie rusza - jeśli już, to odbywa się to u pośrednika/handlarza w Polsce. Jak to jednak faktycznie jest. Na forach gromki śmiech wzbudza informacja, że np. 10-letni motocykl ma przebieg 9 tyś. mil. Czy słusznie? Przykładamy swoją miarkę, bo kto już kupił motocykl, to spokojnie pokonuje kilka tysięcy km w jeden sezon. To jeden zlot, to drugi, to jakaś wycieczka i tak się zbiera.
Ameryka to wielki kraj, a odległości między miastami też sporo większe. Czy to podstawa sądzić, że przebiegi powinny być większe, czy raczej sugeruje to, że ludzie w dalsze trasy wolą jechać autem, niż motocyklem, choćby z powodu nieprzewidywalności pogody?

Darecki! Do tablicy! Zeznawaj, co tam się dzieje?

Wemar co prawda nie nazywam sie Darecki ale ośmielę się wtrącić moje 2 cents bo na bieżąco czytam amerykańskie fora - naszych bryk i czasem Shadoła. Nie ma reguły - goście mają po 100-150.000 mil nakręcone albo widzę często jak się chwalą, że kupili np. 12 letni motocykl z przebiegiem 15.000 mil. A czasem 5000 mil. Rozrzut totalny.
Natomiast jakoś u nas w ogłoszeniach nie widać tych z przebiegiem 150.000 mil :dia:
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Amerykańskie przebiegi 8 lata 11 miesiąc ago #22

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Dołączę do tematu, tyle że nie chodzi mi o sprzęt z USA chociaż nie wykluczam importu z tego kierunku.
Mianowicie, jakiś czas temu oglądałem na aukcjach krajowych motocykle turystyczne, i uderzył mnie fakt
że prawie wszystkie oglądane BMW 4-6 letnie mają w porównaniu ze sprzętami innych marek o podobnym przeznaczeniu
kosmiczne przebiegi. Zastanawiam się, cz w BMW korekta licznika przebiegu jest tak kłopotliwa czy to zbieg
okoliczności.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Amerykańskie przebiegi 8 lata 11 miesiąc ago #23

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Czytając ogłoszenia sprzedaży i uwagi nabywców, pojawiają się przeróżne dane dotyczące przebiegu motocykla. Najczęściej dane są mocno rozbieżne. Wiele maszyn z USA przyjeżdża z licznikami pokazującymi kilka tysięcy mil. Wiem, że tam kręcenie licznika jest karane i nikt tego nie rusza - jeśli już, to odbywa się to u pośrednika/handlarza w Polsce. Jak to jednak faktycznie jest. Na forach gromki śmiech wzbudza informacja, że np. 10-letni motocykl ma przebieg 9 tyś. mil. Czy słusznie? Przykładamy swoją miarkę, bo kto już kupił motocykl, to spokojnie pokonuje kilka tysięcy km w jeden sezon. To jeden zlot, to drugi, to jakaś wycieczka i tak się zbiera.
Ameryka to wielki kraj, a odległości między miastami też sporo większe. Czy to podstawa sądzić, że przebiegi powinny być większe, czy raczej sugeruje to, że ludzie w dalsze trasy wolą jechać autem, niż motocyklem, choćby z powodu nieprzewidywalności pogody?

Darecki! Do tablicy! Zeznawaj, co tam się dzieje?
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.023 s.
Zasilane przez Forum Kunena