UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zapytanie o zloty

Zapytanie o zloty 8 lata 8 miesiąc ago #21

  • Powalla
  • Powalla Avatar
Naoglądali się chłopaki telewizji i im palma odbija?! Jeśli poczułeś się zagrożony i uznałeś że ta "propozycja" miała znamiona groźby karalnej , to trzeba było wezwać policję , wskazać debila i koleś zobaczyłby iż w telewizji (szczególnie hamerykańskiej) wszystko przejdzie , a u nas to już nie bardzo. Policja na takie wezwanie musi zareagować , a jeśli by nie chcieli przyjechać , to trza drugi raz zapytać o nazwisko dyżurnego , potwierdzić godzinę zgłoszenia i zadzwonić do wojewódzkiej ...teraz jak za długo się czeka przy okienku dyżurnego , to na tablicy jest informacja "jeśli czekasz za długo zadzwoń" tu nr do KW . Wszyscy się o robotę boją ...

Tylko gdyby impreza była prywatna i zamknięta , mają prawo wyprosić z niej każdego kto im się nie podoba. Jednak jeśli impreza była masowa (może jeszcze płaciłeś wejściówkę?) , to obowiązujące w PL prawo handlowe nie pozwala im na takie "wypraszanie". Wypraszanie za ubiór mogłoby mieć nawet znamiona dyskryminacji i takie tam ...pismaki tylko czekają na takie tematy w sezonie ogórkowym ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o zloty 8 lata 8 miesiąc ago #22

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
august temat jest co najmniej zawiły ... i był już tu "wałkowany" ...
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez artek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zapytanie o zloty 8 lata 8 miesiąc ago #23

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Witam
Mam do kolegów pytanie dotyczące bractw kongresowych i organizowanych przez nich zlotów , nie będę pisał żadnych nazw bo to nie oto chodzi , tylko ogólne pytanie i przykład , osobiście styczność z motocyklem i zlotami trwa u mnie od prawie 3 lat czyli bardzo krótko i wiele rzeczy jeszcze nie wiem . od jakiś dwóch lat należę do bractwa nie wielkiego jest nas około 20 pare osób z motocyklami , nasze logo związane jest z typowo historią pewnej miejscowości ( założyciel miał ciekawy pomysł ) ostatnio w 6 maszyn podjechaliśmy na zlot organizowany przez jedno z bractw kongresowych z zamiarem , obejrzenia występów, maszyn czy też poznania nowych ludzi , dwóch kolegów było ze swoimi dziećmi czyli nie w głowie nam jakieś dziwne sytuacje , podszedł do nas po jakiś 15 minutach jeden z organizatorów zlotu i wyjaśnił nam ze nie mają nic do nas ( cieszą się ze jesteśmy), ale chcą żebyśmy zdjęli nasze kamizelki z barwami to będziemy mogli zostać , jeśli nie to proszą żebyśmy opuścili teren jak to określili dla bezpieczeństwa (takie zasady ). Uznaliśmy ze barw nie zdejmiemy bo nie robimy tym nic złego , po prostu odjechaliśmy . Proszę uświadomcie mnie starsi koledzy jak to jest , gdzie można się poruszać z własnymi barwami gdzie nie .
Pozdrawiam Paweł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.026 s.
Zasilane przez Forum Kunena