UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Lakierowanie motocykla

Lakierowanie motocykla 8 lata 7 miesiąc ago #1

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
półmat i mat bardziej pod bobera,ale każdy ma swój gust :mysli: jak nie chcesz kupowac szparunków to istnieje też opcja malowania,trochę z tym roboty i nie kazdy lakiernik chce sie z tym zabawiac B) kolor to kwestia indywidualna,każdy może byc piękny i niepowtarzalny jak :kob:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lakierowanie motocykla 8 lata 7 miesiąc ago #2

  • eniu
  • eniu Avatar
Te paski to tzw.szparunki,kiedyś były robione farbą (np.Junak)teraz wiele firm stosuje naklejki między innymi nasze gwiazdeczki. Też miałem taki dylemacik jak Ty,byłem po szparunki w salonie,tam zaśpiewali mi taką sumę,że odechciało mi się pasków,coś około 800pln za kpl. Pomalowałem sprzęta bez pasków,osobiście uważam,że wygląda o niebo lepiej. I co lepsze,cały czas przemawiał czarny, coś mnie tknęło na końcu,żeby pomalować na inny.Teraz jak go ludzie oglądają nie mogą wyjść z podziwu,że ma taki zajefajny kolor.
Nie wiem dlaczego,ale na fotkach zawsze wychodzi jaśniejszy,wie ktoś dlaczego tak jest, wina aparatu?
Agust ,pomyśl nad kolorem,będziesz miał inny jak wszyscy. Do czarnego nie mam nic,bo wyglądają fajnie,ale jest ich cała masa.
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Lakierowanie motocykla 8 lata 7 miesiąc ago #3

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Witam
mam pytanie dotyczące lakierowania , przymierzam się do lakierowania całego moto kolor czarny myślę o półmacie
(na razie tylko myślę ).
Muszę to zrobić bo mam miejscami odpryski lakieru , lekko wgięty przedni błotnik , i tu rodzi się dylemat ponieważ oryginał pod lakierem bezbarwnym ma naklejony pasek i teraz nie bardzo mam pomysł czy przemalować zostawić pasek gdzie pozostanie wypukłość i odwzorować pasek innym kolorze ( myślałem o białym lub czerwonym ) czy go zerwać wyprawić i zrobić na gładko bez paska ,a może któryś z kolegów tak ma to proszę o fotkę . Ewentualnie jakieś sugestie .

Pozdrawiam
Paweł
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena