UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Brand new Royal Star na sprzedaż!

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #1

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wemar,ta cena na zdjęciu to kanadyjskie dolary,więc i tak lepiej,u nas też przelicznik nie za dobry,ale lepszy niż parę miesięcy temu jak jechalem motorem po hameryce,wtedy było 35%, teraz jest 25%,nową pamiętam z 2014 była kiedyś u dilera 21000,plus taksy 13% plus,plus,plus,teraz wszystko wliczone,no i bardzo dobry motocykl,Tom Hall pewnie nie narzeka :piw:

wemar napisał:
Darecki napisał:
Odwiedził em pobliskiego dilera Yamahy i maja deal,wszystko wliczone,...
Przy obecnym kursie złotówki do dolara, to ... nadal kiepski deal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Napisze ci tak,kiedyś wojazowalem po świecie land roverem defenderem to duże ciężkie auto,zapakowalem tam wszystko co uwazalem za stosowne na kilka miesięcy,jak jezdzilem po twardym lub lekkim terenie z tym ciężarem nie było problemu,jak w jechalem w ciężki nie było upros,nie pomogły napęd na 4 koła,i blokady przednich i tylnych mostów,jak nie był dociazony wjechał w każdy teren i sam wyjechał,więc jeśli szukasz motocykla ciężkiego na wojaze z żoną to tenere jest ok pod warunkiem że będzie to asfalt,szuter,utwardzoną droga,nad Bajkał dojedziesz bez problemu nawet motorynka :zab: więc zastanawiam się nad niepotrzebnym wydawaniem kasy,no ale kto bogatemu zabroni :zebol:
Co do porównania BMW GS a tenere uważam że tenere jest lepszą,niezawodniejsza,tańsza,przemawia za nią sieć serwisowa,lecz cięższa, :piw:


tool napisał:
tak , właśnie tego się obawiam ,że może być za duży i nie dający się w razie niemca naprawić u kowala ....
ale wiem, że dużymi GS-ami tam śmigają i dają radę .....a jako ,że Yamaha mniej awaryjna od BMW to upatruję w tym nadzieję ,że będzie git :)
a i po naszym podwórku czasem człowiek chciałby zjechać z asfaltu albo pośmigac po plaży :) a tu lipa ....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #3

  • tool
  • tool Avatar
Mała Tenerka jest git - ja rozglądam się za dużą bo od 2 lat zaczęła ze mną jeździć żona jako plecak :( no i ilość bagażu drastycznie wzrosła :) , wszystko w PL mamy objechane teraz nakręcamy się na adventure :) Wiadomo nad Bajkał od razu nie wyruszymy ( cel )- ale plan trzeba mieć i dążyć do realizacji. Na pewno zaczniemy od czegoś bliżej , Rumunia ( Transgorska - piękna trasa ) , Bałkany ....wszystko na spokojnie bez pośpiechu i ciśnienia - aby przed 50- tką :) czyli jakieś 3 max 4 lata
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Darecki napisał:
Odwiedził em pobliskiego dilera Yamahy i maja deal,wszystko wliczone,...
Przy obecnym kursie złotówki do dolara, to ... nadal kiepski deal.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #5

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Niezawodność małych Teneree potwierdził Gorazdowski w swojej ksiazce.

Tu krotkie podsumowanie trasy, ktora te male tenerki zaliczyly:
www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=520273
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #6

  • tool
  • tool Avatar
tak , właśnie tego się obawiam ,że może być za duży i nie dający się w razie niemca naprawić u kowala ....
ale wiem, że dużymi GS-ami tam śmigają i dają radę .....a jako ,że Yamaha mniej awaryjna od BMW to upatruję w tym nadzieję ,że będzie git :)
a i po naszym podwórku czasem człowiek chciałby zjechać z asfaltu albo pośmigac po plaży :) a tu lipa ....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #7

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Tenere nie widziałem,czasami zdarzają się duże obniżki,trzeba lazic,albo być we właściwym dilership o właściwym czasie :zebol:
Ale dużą tenere na dzikie stepy???raczej nie polecam za ciężki motocykl na ciężki teren,mała 660 lepszą bo lżejszą i mniej elektroniki w razie "W", :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #8

  • tool
  • tool Avatar
witam kolegę zza wielkiej wody
a jak tam wygląda temat Super Tenere 1200 ? mają coś w dobrej cenie ??
Zasadzam się na drugi motocykl do konkretnych wyjazdów w dzikie stepy i badam rynek pod kontem zakupu Super Tenere 1200. Co prawda teraz w naszym nieszczęśliwym kraju dolar stoi bardzo wysoko - no ale może spadnie po nowym roku i temat zakupu stałby się bardziej realny.
Śledzę czasem na Cycletrader ale wiadomo - jak ktoś jest na miejscu to potrafi wyciągnąć perełkę :) ( na takiej zasadzie nabyłem 2 lata temu Road Stara - mega zajebisty stan i naprawdę bezwypadkowy ( od sąsiada kupiony ) ale nie mam już kontaktu z gościem co mi to załatwił :(

pozdr z 3-city
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Brand new Royal Star na sprzedaż! 8 lata 3 miesiąc ago #9

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Odwiedził em pobliskiego dilera Yamahy i maja deal,wszystko wliczone,






Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.046 s.
Zasilane przez Forum Kunena