UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dupny amortyzator!!!

Dupny amortyzator!!! 6 lata 9 miesiąc ago #1

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Ciekawy patent :dobrarobota
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dupny amortyzator!!! 6 lata 9 miesiąc ago #2

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Ostatnio na forum Yamaha Road Star tym po angielsku,zauważyłem ciekawa konwersacje jednego gostka który szukał opcji lepszej amortyzacji tyłu RS,jakiś inny podjął temat i wywiązała się dyskusja zastąpienia oryginału od Yamahy "oryginałem" przerobionym od Hondy,
Otóż jest gostek inny który adoptuje amortyzatory z Hondy Goldwing 1500,przerabia je tak że nadają się do naszych RS,oczywiście trzeba zrobić jakieś przeróbki w RS,ale niewielkie i już mamy pneumatykę pod naszą :du: poniżej link,
Nie raz zdażyło mi się dobić do końca fabrycznym amorem tak że kręgosłup dostawał swoją dawkę,nie jest tajemnicą że fabryczne amorki od Yamahy to nie jest szczyt luksusu,
Kupienie natomiast opcjonalnych z firmy np. progressive susspension to wydatek kilkuset dolców :piw:

sites.google.com/site/tykesplace/yamaha-roadstar/roadwing-shock-install
Ostatnio zmieniany: 6 lata 9 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.026 s.
Zasilane przez Forum Kunena