UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Daleka podróz

Daleka podróz 5 lata 1 tydzień ago #1

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Owszem są takie zakazy w wielu krajach Azji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 tydzień ago #2

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 945
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
sanderson napisał:
Długie podróże kojarzą mi się zawsze z dobrym plecakiem ;) Nie wiem czemu, ale to chyba od dziecka coś takiego było, że pakowanie to tylko w swój ulubiony plecak :D Dlatego teraz, szukam sprawdzonego plecaczka, który pozwoli mi podróżować henhen daleko! :D Na stronie www.brytyjka.pl/kanken-fjallraven-plecak-z-lisem-ktory-podbil-swiat-cid-255.html jest fajny artykuł na temat tych plecaków z lisem :P Warto się zagłębić.

Pozdrawiam!!!

brzmi jak lokowanie produktu. :mysli:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 tydzień ago #3

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
SATURIAN napisał:
sanderson , szukasz sprawdzonego plecaczka....... :zab: , może sprecyzuj kolego co masz na myśli , czy chodzi o plecak na bagaże , czy taki :kob: plecaczek ?

Bo i to i to mozna dobrze zapakowac ( if ju now wlot aj min ) B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 tydzień ago #4

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
sanderson , szukasz sprawdzonego plecaczka....... :zab: , może sprecyzuj kolego co masz na myśli , czy chodzi o plecak na bagaże , czy taki :kob: plecaczek ?
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 tydzień ago #5

  • sanderson
  • sanderson Avatar
Długie podróże kojarzą mi się zawsze z dobrym plecakiem ;) Nie wiem czemu, ale to chyba od dziecka coś takiego było, że pakowanie to tylko w swój ulubiony plecak :D Dlatego teraz, szukam sprawdzonego plecaczka, który pozwoli mi podróżować henhen daleko! :D Na stronie www.brytyjka.pl/kanken-fjallraven-plecak-z-lisem-ktory-podbil-swiat-cid-255.html jest fajny artykuł na temat tych plecaków z lisem :P Warto się zagłębić.

Pozdrawiam!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #6

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
longjohn, jak byś tam zlądował swoją maszyną , to byś miał szacun na dzielni :zab:

Wyprawa ekstra , gratuluję.
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #7

  • Don Pedro
  • Don Pedro Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Moim celem jest urzeć młodo najpóźniej jak się da
  • Posty: 194
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 0
longjohn napisał:
:chop: ...Najlepszy pomysł który widziałem to detaliczna sprzedaz paliwa na stoikach na ulicy porozlewanych do litrowych i półlitrowych butelek PET..
W starych czasach, gdy jeździłem ŻUK-iem po M72 i tym podobne na Ukrainę zdarzało się tankować na ichniejszych SKR-ach, a tam gość lał nam paliwo patrząc na zegarek i liczył sekundy. To był hardkor. Miara ilości paliwa sekunda :zab:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #8

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Nie ma takich zakazów.Natomiast jest cło 80 procenta na wszystko co jest wyprodukowane poza tajlandia .W efekcie w kraju jest kilka fabryk (miedzy innymi honda) produkujących skuterki i inne mofliki do 250 cm.
Wiekszego nie kupia bo za drogie i za ciezkie.jak kto przy groszu to kupuje auto( toyota ,honda ,isuzu),najczesciej w wersji picup i pucuje oraz puchnie z dumy.Dlatego ulic3e monotematyczne.
Natomiast jak forsa mu sie wylewa z kieszeni to kupuje beemke lub merca i patrzajcie narody -stac mnie na auto i kosmiczne cło.Moja uwaga; nie widziałem jeszcze kraju coby wszystkie auta były dosłownie polerowane.kierowca autobusu na postoju ,przy 40 st upale pucuje do połysku chromowane felgi.
Szokiem dla mnie był salon samochodowy toyoty,gdzie trzeba było przed wejściem buty zdjąc i zostawic na stojaku..
Cały salon miał podłoge wyłożona wykładziną dywanowa. Szok!
Kto więc kupi motocykl w cenie samochodu? Widziałem natomiast motocykle typu honda cbr 650.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #9

  • tomkrzak
  • tomkrzak Avatar
  • Offline
  • świeżak
  • Posty: 27
  • Oklaski: 0
Super wyprawa :h-r:
ROAD STAR 1700
Zamiast krwi benzyna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #10

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 945
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
a to nie jest tak ze w niektórych krajach leżących w indochinach jest zakaz dla motocykli powyżej 150 cm3 ? tak gdzieś zasłyszałem od osoby która była tam kiedyś i chciała wypożyczyć motocykl.
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Daleka podróz 5 lata 1 miesiąc ago #11

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
:chop: Własnie wróciłem z dalekiej podrózy: 2 tygodnie Tajlandia,Myamang (Birma) i Laos.
Wrażen wiele:upał do 40 st,i 12 godzin lotu.Motocykli po drodze niewiele.W indochinac h królują "mofliki"
lekkie skutery i inne dziwne wynalazki w rodzaju TUK-TUK i tp. Widziałe dosłownie tlko kilka pojedynczych motocykli w Bangkoku,niemniej zero cruisera.Najlepszy pomysł który widziałem to detaliczna sprzedaz paliwa na stoikach na ulicy porozlewanych do litrowych i półlitrowych butelek PET.
Właściciele skuterków kupuja butelkę,wlewają do pierdziawki i pusta oddaja sprzedawcy. benzyna po przeliczeniu Bat złotówka kosztuje oficjalnie 2,8 zł/litr. W kaskach jeżdzi połowa. Standart to trzy osoby na pierdzielu z tym ,że mama często trzyma w rekach niemowlę. I w tym nieznosnym upale te pierdziele ( bardzo zwrotne) spisuja sie świetnie.próbowałem wejść w Tajlandii na forum i je widziałem,natomiast nie byłem sie w stanie zalogowac ,a szkoda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena