UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: PS, HP, KW

PS, HP, KW 6 lata 11 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Temat powrócił w moim przypadku jak po - i tu uwaga - po dwóch latach poszedłem znowu do Stacji Diagnostycznej na przegląd. Zapytałem o wg. mnie niezgodności z zapisem wartości mocy wpisywanych w dowodach rejestracyjnych z tym co wiemy ile tych kucy mają.
Ja kupując swoją "Wędke' z POLKOMU, którą ściągnął z US miałem list transportowy z portu z Hamburga gdzie wyraxnie stało 98 PS co oznacza moc 98 KM.
W dowodzie wstawili mi 98 KW w Stacji Diagnostycznej w W-wie podczas wystawiania polskich papierów z tłumaczeń oraz na podstawie kwitów jakie im przedstawiono.
Dzisiaj u siebie już, nie ukrywam że w zaprzyjaźnionej Stacji Diagostycznej kolega powiedział mi że oni nie bawią się w kolejne przekłady językowe tylko biorą to co mają w europejskim systemie pojazdów mechanicznych i najwyraźniej mój model ma 98 ale KW. Czy ktoś co wie coś słyszał o tym, bo może to Niemcy dali ciała a nie nasi???
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.051 s.
Zasilane przez Forum Kunena