UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Siedzenie pasażera ?

O: Siedzenie pasażera ? 14 lata 3 tygodni ago #21

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Marek73 napisał:
Moja żonka też narzeka. Siedzenie jej się wrzyna w wewnętrzne części ud, a kolana cierpną przez wysokie podnóżki. Na siedzenie jest najlepszą radą - wymienić. Jeżeli chodzi o podnóżki, to wyczaiłem już w sieci ładne chromowane sety obniżające, ale u nikogo jeszcze ich nie widziałem na żywca.
Moja też narzeka ale dopiero po dłuższej podróży. Co do obniżenia tylnych podnóżków to niestety ale to co jest dostępne to tylko przy zdjętym oryginalnym wydechu albo akcesoryjnym bardzo nisko umieszczonym. Można wysunąć podnóżki na zewnątrz wydechów ale to znowu zwiększy się rozstaw. Ja mam oryginalne podesty yamachy wraz z adapterami i tak kombinowałem aby lewy adapter zamienić z prawym i dać na dół. Fajnie to wygląda ale moto musiałoby kulać się bez wydechu niestety.
Miałem podnóżki, było kiepsko a teraz podesty są bardziej komfortowe dla pasażerki bo trzyma na nich całą stopę a nie jak na podnóżkach podbiciem. Polecam podesty.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O: Siedzenie pasażera ? 14 lata 3 tygodni ago #22

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Moja żonka też narzeka. Siedzenie jej się wrzyna w wewnętrzne części ud, a kolana cierpną przez wysokie podnóżki. Na siedzenie jest najlepszą radą - wymienić. Jeżeli chodzi o podnóżki, to wyczaiłem już w sieci ładne chromowane sety obniżające, ale u nikogo jeszcze ich nie widziałem na żywca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Siedzenie pasażera ? 14 lata 3 tygodni ago #23

  • Kuka
  • Kuka Avatar
Wiadam.
Ostanio moja druga połówka zamieniła nasze dwie shadowki na jedna wilką gwiazde. niestety musiałam sie przesiąść na tylne siedzenie na którym jest mi strasznie niewygodnie. Chciałam zapytac czy komuś też było strasznie twardo na tym siedzonku i czy może ktoś przerabiał to siedzonko i oparcie ( oparcie jest strasznie nisko i plecki bolą). Poprostu strasznie niewygodnie. Może ktos podpowie co zrobic ,żeby to zmienic? Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.037 s.
Zasilane przez Forum Kunena