UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Problemy po myciu woda.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #1

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Majkel Night czyścił sobie sam.Nigdzie mu się nie śpieszyło bo i tak deszcz padał.A ja myję wężem,potem szamponem samochodowym,spłukuję i wycieram do sucha.Nie bawię się w mycie na sucho.Ani nie używam do tego piwa,wolę po myciu przejechać się gdzieś i tam usiąść i wypić piwko.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #2

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Bo to trzeba lubić. Ja swojego dzisiaj myłem trzy godziny i trzy piwa. Jutro będę go pucował przez następne trzy godziny i trzy piwa. Robię tak raz w miesiącu i wystarczy. Jak miałbym to robić częściej to chyba bym się jednak zniechęcił. Zdecydowanie bardziej wolę jeździć :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #3

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
W zakamarkach i tak zostaje.
Jak mi ostatnio night powiedzial ze .... 6 godzin z Piterem pucowali JEDEN motocykl ...
Kurde, zalamka :P
Gdybym ja tak podchodzil to do tej pory siedzialbym i szprychy polerowal :laugh:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #4

  • vpower
  • vpower Avatar
Kiedys robilem podobnie jak majkel w zakamarkach i tak syf zostawal wiec musialem taktyke zmienic.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #5

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
majkelpl napisał:
Ja powiem Wam ze jeszcze nie zdarzylo mi sie myc Waldka w sposob jak Wy piszecie, czyli lac szlauchem wode i go myc.
Ja biore wilgotna szmatke i go przecieram, potem myje plynem do naczyn :laugh: a potem czysta mokra szmatka myje na czysto.
Potem ..... kolejna szmatka i wycieranie do sucha :cheer:
Jeszcze nie uzylem do Waldka specjalnych kosmetykow ani do lakieru ani do chromow a i tak ludziska pytaja mnie ciagle .... ile godzin dziennie spedzam na czyszczeniu go B)
Za mało jeździsz i Ci się nie kurzy lub masz za dużo wolnego czasu i non stop polerujesz... :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #6

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Ja powiem Wam ze jeszcze nie zdarzylo mi sie myc Waldka w sposob jak Wy piszecie, czyli lac szlauchem wode i go myc.
Ja biore wilgotna szmatke i go przecieram, potem myje plynem do naczyn :laugh: a potem czysta mokra szmatka myje na czysto.
Potem ..... kolejna szmatka i wycieranie do sucha :cheer:
Jeszcze nie uzylem do Waldka specjalnych kosmetykow ani do lakieru ani do chromow a i tak ludziska pytaja mnie ciagle .... ile godzin dziennie spedzam na czyszczeniu go B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #7

  • vpower
  • vpower Avatar
Dzis umylem i wszystko ok. Moze faktycznie musi porzadnie wyschnac.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #8

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Spróbuj zatem przy następnym myciu moto zakryć filtr powietrza np folią.Ja jak myję to takiego zjawiska nie zaobserwowałem.Ale też nigdy zaraz po myciu nie odpalam,tylko wycieram i robię kosmetykę,więc woda wyparuje z każdego miejsca.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #9

  • vpower
  • vpower Avatar
Torturro napisał:
Grzes - a powiedz gdzie lejesz te wode - w okolicy silnika?
Szczerze to wszedzie. Nie zebym specjalnie gdzies pryskal ale splukuje calego. Jeszcze jedna opcja jest moj filtr powietrza i woda?wilgoc wlazaca przez niego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #10

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Grzes - a powiedz gdzie lejesz te wode - w okolicy silnika?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #11

  • vpower
  • vpower Avatar
wykrzyknik napisał:
Najprostrzymym wytłumaczeniem takiego objawu jest sienie eletryki. Może kable wysokiego napięcia od tylnej cewki...
Zgodzilbym sie z tym ze gdy go z bolem potrzymac na obrotach to wtedy objaw ustepuje - tak jak by zaskoczyl. Pobawie sie i zobacze po nastepnym myciu.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #12

  • vpower
  • vpower Avatar
majkelpl napisał:
vpower napisał:
Zreszta dokrecanie swiec bez dynamometru to osobny temat.

He ?? :unsure:
Nigdy nie dokrecalem w zadnym pojezdzie swiec kluczem dynamometrycznym ....
Ja tez nie ale pewne rzeczy lepiej dokrecac dynamometrem. Uwierz mi - zerwany gwint w glowicy to nic ciekawego a w aluminium idzie szybko. Fakt, ze na ogol sa tulejki metalowe wpuszczane w alu i w nich dopiero gwint ale to zalezy gdzie. Zalezy tez jakie kto ma czucie w lapach.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #13

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Najprostrzymym wytłumaczeniem takiego objawu jest sienie eletryki. Może kable wysokiego napięcia od tylnej cewki...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #14

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
vpower napisał:
Zreszta dokrecanie swiec bez dynamometru to osobny temat.

He ?? :unsure:
Nigdy nie dokrecalem w zadnym pojezdzie swiec kluczem dynamometrycznym ....
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #15

  • vpower
  • vpower Avatar
Rayo napisał:
vpower napisał:
Mam pytanie - gdy umyje moto (waz ogrodowy - nie karcher) to po tym zabiegu mam problem z tylnym garem - nie rowno chodzi i przez jakis czas nie chce wejsc na obroty a wrecz gasnie gdyby odkrecic gaz. Mozna to oczywiscie przegwalcic ale pozostaje pytanie dlaczego? Spotkal sie z tym ktos? Zastanawiam sie gdzie sie moze ta woda dostawac (teoretycznie wszedzie) ze sa takie objawy.

Świece na tylnim garze dokręć :laugh:
Fajny zart. :laugh:
Zreszta dokrecanie swiec bez dynamometru to osobny temat. W lapach mam srednie czucie a tam wszystko aluminium i latwo o zerwanie gwintu.
Mnie to zastanawia bo dziwny to objaw. Nie myjac wszytko jest ideal. Umyje i takie jaja - no coz - trza bedzie krok po kroku opanowac.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #16

  • Bogdan
  • Bogdan Avatar
Myj na sucho ;) :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #17

  • Rayo
  • Rayo Avatar
vpower napisał:
Mam pytanie - gdy umyje moto (waz ogrodowy - nie karcher) to po tym zabiegu mam problem z tylnym garem - nie rowno chodzi i przez jakis czas nie chce wejsc na obroty a wrecz gasnie gdyby odkrecic gaz. Mozna to oczywiscie przegwalcic ale pozostaje pytanie dlaczego? Spotkal sie z tym ktos? Zastanawiam sie gdzie sie moze ta woda dostawac (teoretycznie wszedzie) ze sa takie objawy.

Świece na tylnim garze dokręć :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problemy po myciu woda. 14 lata 9 miesiąc ago #18

  • vpower
  • vpower Avatar
Mam pytanie - gdy umyje moto (waz ogrodowy - nie karcher) to po tym zabiegu mam problem z tylnym garem - nie rowno chodzi i przez jakis czas nie chce wejsc na obroty a wrecz gasnie gdyby odkrecic gaz. Mozna to oczywiscie przegwalcic ale pozostaje pytanie dlaczego? Spotkal sie z tym ktos? Zastanawiam sie gdzie sie moze ta woda dostawac (teoretycznie wszedzie) ze sa takie objawy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena