UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Zginęły biegi w RS1700

Zginęły biegi w RS1700 12 lata 1 miesiąc ago #21

  • margier
  • margier Avatar
Witam
Dzisiaj spotkała mnie mała niespodzianka, Wskakując po konserwacji filtra powietrza K&N na moto i przejechaniu tak do kumpla i z powrotem kilka km nagle zginęły biegi. Moto nie ciągnie, słychać tylko gdzieś jak pokrywa potocznie nazywanej "pralki" jakieś jakby przeskakiwanie. Wszystkie biegi wchodzą, sprzęgło działa a nie ciągnie moto. Dzwoniąc do kolegi Nasedo dowiedziałem się, że mogło odkręcić się zabezpieczenie na kole napędowym. Znalazłem opis demontażu i zamieszczam zdjęcia. Na co mam zwrócić uwagę podczas zabiegu na mojej gwiazdce. Nie chciałbym narobić jej krzywdy. Czy najpierw mam poluzować pas napędowy i dopiero odkręcać pralkę ? Nie mam w garażu światła więc nic nie mogę podziałać wieczorem. Jutro znowu podobnie, wracam z pracy późno. Zabieg dopiero odbędzie się pojutrze, mam nadzieję że to tylko drobiazg. A i jeszcze jedno jest tam podkładka, blaszka blokująca śrubę (NR7 na rys) jednorazowego użytku, gdzie coś można takiego szybko dokupić i czy można zastosować tą samą ?
Będę wdzięczny za pomoc i sugestie.



Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 miesiąc ago przez margier.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena