UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Konserwacja na zimę

O:Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #21

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Żona czy moto? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #22

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
Miran napisał:
tak dobrze jak mówisz to u mnie nawet żona nie ma. :evil:

Ale jakiś przegląd to chociaż chyba przechodzi...? :P :laugh: :laugh:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #23

  • Miran
  • Miran Avatar
Można również rozkręcić motocykl na pojedyncze śrubki,posmarować olejem,zawinąć w szmatki i przechowywać na półce w temperaturze pokojowej, co kto lubi.
Myślę że nie ma co przesadzać i potrzeba tu trochę zdrowego rozsądku tak dobrze jak mówisz to u mnie nawet żona nie ma. :evil:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #24

  • perkusista
  • perkusista Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 266
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 2
A kombinowaliście z czymś takim, żeby przed zimą wykręcić świece, kapnąć na tłoki troszkę oleju i pchnąć moto np na piątce żeby olej się rozszedł po garach...? Ja nigdy tego nie robiłem ale niedawno pewien rider tak mi radził...
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #25

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Wszystko zależy gdzie trzymasz maszynę.Ja trzymałem w ogrzewanym warsztacie i przygotowanie do snu zimowego polegało na umyciu i wysuszeniu sprzętu postawieniu na podnośniku i przykryciu pokrowcem.To wszystko.Ze dwa razy doładowywałem akumulator,ale jeżeli było ładnie i sucho to krótka przejażdżka.Żadnego zbędnego przepalania.Warto zbiornik paliwa zalać do pełna.Jeżeli olej był dawno wymieniany to warto na zimę zalać silnik nowym.Jeżeli maszynka ma stać w zimnym garażu to akumulator powinno się wyjąć,a pod opony podłożyć kawałki tektury.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Konserwacja na zimę 14 lata 6 miesiąc ago #26

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Witam - może koledzy mogli by podzielić się czym i jak najlepiej zakonserwować motocykl na zimę?
Każdy z nas przecież daba o swoją maszynę jak najlepiej, i fajnie jak na wiosnę wyjeżdża się sprawnym i czystym motorem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena